PKO Ekstraklasa: 24. kolejka
28 lut 2020 20:30
90+8'

Piłkę meczową miał Imaz. Strzał Hiszpana z sześciu metrów odbił Mickey van der Hart!

9
9
5
4
8
90+7'

Tiba otrzymał piłkę w polu bramkowym i... Do teraz nie wiemy co zrobił. Wywalił piłkę daleko od bramki. Skandaloza!

10
11
6
7
22
90+5'

Jóźwiak uderzał sprzed pola karnego, trafił Romanczuka, który teraz leży i piszczy cienkim głosem. Nie musimy dodawać, gdzie otrzymał uderzenie gracz Jagi. My radzi poskakać na piętach. Pomaga!

18
21
5
3
8
90+4'

Imaz padł niczym dorastający młodzieniec na długiej mszy. Sędzia uznał, że faulu nie było.

7
17
2
3
4
90+3'

Ramirez wjechał z piłką w pole karne, mocne dogranie zdołał odbić Węglarz.

5
3
3
6
16
90+2'

20
90+2'

Sprzed pola karnego uderzał Borysiuk, wprost w bramkarza Lecha Poznań.

8
6
5
2
8
90'

Sędzia doliczył 7 minut, a Lech cały czas w ataku.

24
10
5
4
5
87'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Pedro Tiba.

Lech Poznań
8
2
3
5
17
86'

Lech rozgrywa piłkę, ale wszystko dzieje się w okolicach środka boiska.

3
1
2
4
83'

Lech dąży do zdobycia zwycięskiego gola. Przed momentem z pola karnego uderzał Ramirez, piłka po nodze obrońcy wyszła na rzut rożny.

19
8
6
4
13
79'

Kolejny raz Gytkjaer, Duńczyk w sytuacji sam na sam spudłował!

8
7
3
7
27
78'

Płaski strzał Tiby, Węglarz tym razem rzucił się w odpowiednim momencie i złapał piłkę.

9
1
2
2
6
77'

Kamiński do Gytkjaera, a ten spudłował z czterech metrów.

3
3
4
3
16
75'
ZMIANA
5
3
1
1
3
74'

Kontra Lecha, z 16 metrów uderzł Christian Gytkjaer, został zablokowany przez Borysiuka.

3
1
1
2
1
72'

Piłka trafiła do Romanczuka, strzał z ok. 16 metrów poszybował ponad bramką.

4
5
1
1
4
72'

Gra toczy się w środku pola. Która z drużyn zaryzykuje i zaatakuje?

4
3
2
1
2
70'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Ariel Borysiuk.

Jagiellonia Białystok
4
1
1
4
64'

Starała się szybko odpowiedzieć Jagiellonia, ale uderzenia graczy gospodarzy blokowali goście.

4
1
3
62'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Jakub Moder. Asystował mu Dani Ramirez. Puchacz do Ramireza, ten jednak nie przyjął piłki. Ze złego zagrania wyszło podanie do Modera. Rezerwowy Lecha uderzył sprzed pola karnego. Niezbyt dobrze w bramce zachował się Węglarz, który przepuścił strzał lecący niemal w środek bramki. 1:1!

104
42
13
11
29
61'

Dogranie do Gytkjaera, ten jednak nie był w stanie zmieścić piłki w bramce. Duńczyk był w trudnej pozycji.