12
17
22
86'

Nie jest to najpiękniejszy moment tego spotkania. Zostały cztery minuty oraz to, ile doliczy Szymon Marciniak.

8
6
8
7
4
85'

Gol zwolnił akcję i zagrał piłkę do Lopesa. Skuteczny napastnik Cracovii jednak przegrał pojedynek z Wszołkiem.

17
7
5
7
14
83'

Pelle van Amersfoort był faulowany. Jego koledzy bardzo szybko rozpoczęli akcję, ale nie stworzyli zagrożenia.

9
4
4
5
6
82'

Żółta kartka dla... Aleksandara Vukovicia. Trener gospodarzy musiał zbyt mocno pokazywać swoje niezadowolenie z pracy sędziów.

18
11
6
3
15
81'

Gwizdy kibiców Legii. Chcą wytrącić gości z rytmu.

23
8
6
9
16
79'

Słabe dośrodkowanie Antolicia. Zbyt nisko skierował piłkę.

11
5
3
8
20
78'

Hanca sfaulował Wszołka w okolicach własnego pola karnego.

9
5
6
4
8
77'

Kiks Rapy! Lopes postąpił mądrze zostawiając mu piłkę, jednak prawy obrońca Cracovii nieczysto trafił w futbolówkę.

14
7
6
7
10
75'

Luquinhas oszukał Siplaka, ale wrzucił piłkę w ręce Peskovicia.

9
4
4
12
5
74'

Kante szukał podaniem Wszołka, ale piłkę przeciął jeden z obrońców Pasów.

13
5
4
8
8
74'

Ostra walka, ale brak konkretów. Czekamy na kolejne akcje podbramkowe.

3
3
4
3
3
70'

Janusz Gol sfaulował Waleriana Gwilię. Nie zgadza się z werdyktem Szymona Marciniaka.

11
4
5
5
9
70'

Kolejna znakomita interwencja Peskovicia! Strzelał Gwilia, a piłkę podawał Kante!

14
5
3
3
11
69'

Wieteska stracił futbolówkę. Lopes został błyskawicznie uruchomiony, ale jego uderzenie obronił Majecki.

15
6
4
5
7
Czy Cracovia odrobi stratę i pokona Legię?
Będzie remis
8
4
4
4
8
66'
63'

Żółtą kartkę otrzymał Mateusz Wdowiak.

8
3
3
3
6
64'

Obiecująca pierwsza akcja Wszołka. Doskonale dośrodkował, ale jego koledzy przegrali pojedynek powietrzny z rywalami.

13
4
3
3
5
63'
62'

Kante zmarnował "setkę"! Karbownik idealnie dośrodkował piłkę do Kante, ale napastnik Legii przegrał pojedynek z Peskoviciem! Wciąż tylko 2:1.

17
6
3
11
18
62'

Zbyt lekkie dośrodkowanie Arvydasa   Novikovasa.

7
4
1
2
5
61'

Novikovas faulowany przez Wdowiaka. Szansa na dośrodkowanie ze stojącej piłki.

12
3
2
2
4
60'

Vesović ruszył prawym skrzydłem, świetnie przyjął piłkę i wbiegł w pole karne. Próbował obsłużyć kolegę, jednak niecelnie zagrał futbolówkę.

10
4
4
4
7
58'

Żółtą kartkę otrzymał Andre Martins.

Martins sfaulował przeciwnika i zobaczył żółtą kartkę. Nie zagra w następnym meczu.

19
4
4
4
8
57'

Novikovas zbyt głęboko dośrodkował piłkę z rzutu wolnego. Pewnie wyłapał ją Pesković.

11
6
6
7
8
56'

Ucierpiał Walerian Gwilia. Faulował go Michal Siplak. Nic piłkarzowi Legii raczej się nie stało.

7
4
4
6
11
56'

Janusz Gol strzelił w światło bramki, ale pewnie broni Radosław Majecki.

20
8
4
6
11
55'

Gra trochę się uspokoiła. Piłka jest rozgrywana w środkowej części boiska.

4
5
5
53'

I Cracovia dalej stara się prowadzić grę!

25
8
9
11
21
51'

Gol! Strzelił Sergiu Hanca. Już tylko 2:1! Majecki wyczuł intencje Hancy, ale pomocnik gości uderzył tuż przy słupku! Mecz zaczyna się od nowa!

80
31
10
26
67
50'

Żółtą kartkę otrzymał Marko Vesović.

15
9
4
8
19
50'

Karny dla Cracovii! Piłka trafiła Vesovicia w rękę!

30
11
13
16
33
50'

Mamy VAR! Szymon Marciniak podbiegł do monitora!

11
7
6
4
10
49'

Odważnie ruszyła Cracovia w tej drugiej połowie.

7
2
5
4
12
48'

Żółtą kartkę otrzymał Artur Jędrzejczyk.

13
2
3
7
11
47'

Andre Martins oddał strzał zza pola karnego, ale prosto w ręce Peskovicia.

9
2
2
2
2
46'
czas Druga połowa
45'

Sędzia doliczył dwie minuty.

11
7
5
5
9
44'

Gol! Strzelił Walerian Gwilia.

Gwilia pięknie przymierzył zza pola karnego i mamy 2:0! Co za precyzyjne uderzenie!

146
74
15
13
48
41'

Prosta strata i błyskawiczna kontra gospodarzy. Kante podał piłkę do Luquinhasa, ten jednak oddał zbyt lekki strzał.

5
40'

Krakowianie nie potrafią dłużej utrzymać się przy piłce. Tak to nie uda im się wyrównać.

17
8
3
5
4
39'

Walerian Gwilia obija poprzeczkę! Otrzymał świetne podanie od Vesovicia. To powinien być gol!

24
12
11
6
9
37'

Przewrotka Kante! Skierował jednak piłkę zbyt wysoko.

14
8
5
5
6
37'

Męska walka Karbownika z Helikiem w narożniku boiska. Aut dla Legii.

17
9
4
4
5
Czy w pierwszej połowie padnie jeszcze chociaż jeden gol?
5
35'

Novikovas stracił piłkę w niebezpiecznej sytuacji, jednak sędzia Marciniak stwierdził, że był faulowany przez Hancę.

11
6
2
2
4
34'

Żółtą kartkę otrzymał Cornel Rapa.I mamy żółty kartonik. Spóźniony Rapa sfaulował Luquinhasa.

13
7
5
5
9
33'

Siplak niedokładnie wyprowadzał piłkę, dlatego szybko wróciła pod nogi Legionistów.

11
9
2
3
2
32'

Gwilia wywalczył korner dla Legii. Nie potrafił oszukać obrony gości.

18
8
3
5
5
30'

Kante popracował w defensywie. Hanca rozpoczął akcję od rzutu wolnego, ale napastnik miejscowych uprzedził Helika.

12
7
4
4
3
29'

W strzałach 3:1 dla Legii. W uderzeniach celnych jest już remis 1:1.

3
27'

Strata Jablonsky'ego rozpoczęła akcję gospodarzy. Vesović wrzucił piłkę, ale Kante przegrał pojedynek powietrzny z Jablonsky'm, który wrócił do obrony.

7
3
2
3
3
26'

Musieli na chwilę opuścić plac gry, ale wszystko chyba w porządku. Za chwilę powinni wrócić do gry.

9
5
1
1
3
25'

Ostre starcie Jędrzejczyka i Vestelnicky'ego. Piłkarze potrzebują pomocy medyków.

5
4
8
3
3
24'

Novikovas tym razem gorzej dośrodkował z rzutu rożnego. Piłka leciała do Kante, ale świetnie ustawił się jeden z gości.

10
7
5
6
4
22'

Legia próbuje iść za ciosem. Vesović wrzuca piłkę na głowę Kante. Mamy kolejny korner.

17
10
2
4
11
20'

Gol! Strzelił Domagoj Antolić. Asystował mu Arvydas Novikovas.

Goście poszli spać we własnym polu karnym?! Novikovas dośrodkował piłkę z narożnika boiska prosto na nogę Antolicia. Pomocnik Legii stał sam, nikt go nie krył i mocnym strzałem zaskoczył Peskovicia! 1:0!

139
69
15
23
64
19'

Nieporozumienie Novikovasa z Vesoviciem na prawym skrzydle. Sporo niedokładności piłkarzy ze stolicy.

10
5
7
6
10
17'

Luquinhas świetnym podaniem napędził akcję Novikovasa. Piłkarz Legii nie stworzył jednak zagrożenia, bo po chwili stracił piłkę.

13
6
1
5
6
16'

Dośrodkowanie Antolicia, ale Wieteska wpadł w Peskovicia i Szymon Marcniak użył gwizdka.

10
5
3
5
15'

Nie popisał się Pesković. Dwa razy wybił piłkę na aut.

8
6
3
2
4
13'

Cracovia trochę uspokoiła grę. Piłkarze Michała Probierza powoli rozgrywają futbolówkę na własnej połowie.

10
10
6
2
4
11'

Kante zepsuł kontrę Legii! Gwilia podawał piłkę do Novikovasa, ale przejął ją Kante, a następnie stracił.

3
10'

Mocne podanie Artura Jędrzejczyka w kierunku Michała Karbownika. Za mocne i od bramki Pesković.

10
7
3
4
4
8'

Antolić wrzucił piłkę z rzutu wolnego, a Jędrzejczyk zgrał ją do Kante. Napastnik Legii oddał strzał, ale nie trafił w bramkę.

7
8
3
6
2
7'

Marko Vesović podłączył się prawym skrzydłem, jednak zbyt mocno wypuścił sobie piłkę, która wyleciała poza boisko. Od bramki Michal Pesković.

8
5
2
4
3
5'

Legioniści rozgrywają piłkę od tyłu. Po kilku sekundach przedarli się w pole karne gości, ale Novikovas nie był faulowany. Skrzydłowy się przewrócił i stracił futbolówkę.

9
5
4
6
4'

Hanca zagrał piłkę z lewego narożnika do Janusza Gola. Defensywny pomocnik oddał natychmiastowy strzał, ale prosto w ręce Majeckiego.

10
5
2
3
4
3'

Ostra walka Hancy z Vesoviciem. Skrzydłowy Pasów wywalczył rzut rożny.

9
5
3
2
6
2'

Walerian Gwilia ładnie wypatrzył Luquinhasa. Skrzydłowy Legii nie przedarł się jednak przez defensywę Cracovii.