PKO Ekstraklasa: 26. kolejka
07 mar 2020 20:00
90+3'

W polu karnym Śląska miejsce wywalczył sobie Jesus Imaz. Po jego strzale piłka przeleciała tuż obok bramki gości.

10
5
4
9
12
90+1'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Taras Romanczuk.

Jagiellonia Białystok
10
2
3
5
11
90'

Doliczone cztery minuty.

5
3
4
2
8
90'

Przemysław Płacheta dośrodkował piłkę z rzutu rożnego. Gospodarze pewnie ją wybili.

7
2
2
1
6
87'

Najpierw strzelał Tomas Prikryl, lecz jego uderzenie obronił Matus Putnocky. Dobitka Ariela Borysiuka została zablokowana.

8
3
1
1
5
86'

Wrocławianie się spieszą, ale drużyna z Białegostoku dobrze prezentuje się w defensywie.

14
5
2
1
2
84'

Zawodnicy Jagiellonii szukają dośrodkowań w pole karne Śląska. Przed chwilą dogrywał Martin Pospisil, lecz piłka została wybita.

10
4
1
6
5
82'

Rzut rożny dla Jagiellonii. Dośrodkowanie w pole karne Śląska, ale zabrakło groźnego uderzenia na bramkę.

3
78'

Jagiellonia Białystok utrzymuje się przy piłce na połowie Śląska Wrocław.

16
5
1
2
77'
77'
72'

Wyratowała się Jagiellonia, a świetnie spisał się Damian Węglarz! Najpierw po strzale Erika Exposito piłka trafiła w słupek. Następnie dobitka Przemysława Płachety i broni bramkarz. Po chwili znów Płacheta i znów górą Węglarz.

16
7
4
1
5
72'

Z dystansu strzelał Krzysztof Mączyński. Uderzenie zostało zablokowane.

7
3
1
4
9
70'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Przemysław Mystkowski.

4
1
1
1
4
69'

Mało ciekawy fragment meczu. Sporo gry w środkowej części boiska.

2
3
2
2
1
66'

Żółtą kartkę otrzymał Ariel Borysiuk.

5
1
1
1
10
64'

Jagiellonia Białystok stara się szanować piłkę. Śląsk natomiast nie może się przebić przez defensywę gospodarzy.

8
2
1
1
4
60'

Gra toczy się w środkowej strefie boiska. Wrocławianie szukają okazji do ataku.

7
1
3
1
8
59'

56'

Gol! Strzelił Martin Pospisil. "Jedenastkę" pewnie wykorzystał Martin Pospisil, który zmylił bramkarza. 1:0 prowadzi Jagiellonia Białystok.

61
27
3
12
30
55'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Mark Tamas.

Śląsk Wrocław
7
3
1
2
6
56'

Będzie rzut karny dla Jagiellonii.

29
14
3
3
24
55'

Trwa jeszcze analiza VAR.

5
9
6
1
7
54'

Rzut karny dla Jagiellonii! Sędzia uznał, że w polu karnym WKS-u faulowany był Przemysław Mystkowski.

16
7
3
4
10
54'

W odpowiedzi z ostrego kąta uderzył Przemysław Płacheta. Strzał był niecelny.

7
2
2
52'

Tym razem na uderzenie zdecydował się Taras Romanczuk. Strzał w boczną siatkę, nie ma gola.

3
4
7
49'

Zespołowa akcja Śląska, lekkie zamieszanie w polu karnym Jagiellonii. Będzie rzut rożny dla WKS-u. Chwilę wcześniej uderzył Martin Pospisil, a pewnie interweniował Matus Putnocky.

1
46'

Początek drugiej połowy.

2
1
1
46'

Śląsk Wrocław. Schodzi kontuzjowany Israel Puerto. Wchodzi: Piotr Celeban.

45+1'

W polu karnym na uderzenie zdecydował Maciej Makuszewski. To było niecelne uderzenie.

5
1
1
2
6
45'

Doliczone dwie minuty.

1
1
2
2
2
45'

Przedzierał się Erik Exposito. Piłka wyszła jednak poza boisko i grę wznowi bramkarz Jagiellonii.

5
1
41'

Gramy dalej.

4
3
2
1
40'

Leży na boisku Taras Romanczuk. Mamy przerwę w grze.

2
2
3
3
4
39'

Wrocławianie spokojnie wymieniają podania na własnej połowie boiska.

4
2
1
4
37'

Brakuje w tym spotkaniu dobrych okazji strzeleckich.

3
1
4
3
3
36'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Śląska. Wrocławianie zdołali wybić piłkę.

5
3
3
5
34'

Chwilowa przerwa w grze. Pomocy medycznej potrzebuje Jakov Puljić.

1
32'

Składna akcja Jagiellonii, ale znów zabrakło ostatniego dogrania i piłkę przejął Matus Putnocky.

2
2
1
5
6
28'

Teraz wrocławianie przy piłce. Zagranie z głębi boiska, w pole karne Jagiellonii wbiegał Guillermo Cotugno, lecz szybszy był Damian Węglarz.

13
4
3
2
2
Czy w pierwszej połowie padnie przynajmniej jeden gol?
3
2
3
3
4
24'

Znakomitą okazję miał Maciej Makuszewski, który przed sobą po podaniu Mystkowskiego miał tylko bramkarza. Matus Putnocky obronił, a sędzia i tak odgwizdał spalonego.

4
2
1
2
6
21'

W polu karnym Śląska Taras Romanczuk dogrywał piłkę. Z około 11 metrów nad bramką uderzył Jakov Puljić. To była dobra okazja dla drużyny z Białegostoku.

4
1
1
4
3
20'

Jagiellonia Białystok rozgrywa piłkę na połowie Śląska.

6
4
17'

Z rzutu wolnego z około 30 metrów strzelał Jakov Puljić. Napastnik Jagiellonii trafił w mur.

1
7
2
3
11
16'

Będzie rzut wolny dla Jagiellonii. Dobra okazja na strzał zza pola karnego.

7
2
4
15'

Zabrakło Jagiellonii dokładności i tak zwanego ostatniego podania w polu karnym WKS-u. Śląsk opanował już sytuację.

4
2
1
1
4
12'

Zanosiło się na groźną akcję Śląska. Robert Pich składał się do strzału zza pola karnego, ale dobrze interweniował Zoran Arsenić.

6
1
1
1
4
9'

Z rzutu wolnego dośrodkował Martin Pospisil. Nie dał się zaskoczyć Matus Putnocky i złapał piłkę.

5
1
2
3
11
8'

Będzie rzut wolny dla Jagiellonii. Okazja na dośrodkowanie w pole karne WKS-u.

8
1
2
1
1
7'

Dobry początek w wykonaniu Śląska. Przed chwilą ładnie dośrodkował Przemysław Płacheta, lecz piłka znów wybita przez defensorów Jagiellonii.

6
2
2
4'

Dośrodkowanie w pole karne Jagiellonii. Do strzału składał się Erik Exposito, lecz obrońcy wybili piłkę.

3
1
2
3
2'

Jak na razie gra toczy się w środkowej strefie boiska.

4
1
1
1
19:05

Piłkarze już na boisku. Za chwilę początek spotkania.