Ciekawostka: Mystkowski na bramkę w lidze czekał aż 1478 dni.

11
5
6
90+3'

Walka w polu karnym gości, skakał Helik i strącił piłkę, ale nie skierował jej do bramki.

9
5
6
4
5
90+1'

Wysoki strzał Gola w polu karnym. Za wysoki, by móc pokonać bramkarza...

6
14
3
5
4
90'

Doliczono aż 5 minut.

9
2
6
3
21
90'

Kolejna sytuacja, ładne wystawienie piłki przed pole karne przez Makuszewskiego, ale strzał kolegi sprzed pola karnego chyba wyleciał poza stadion.

9
3
2
1
6
88'

Świetne rozciągnięcie przez Makuszewskiego na lewą stronę, płaskie dośrodkowanie Wójcickiego, Bida przepuszcza, Mystkowski dobrze się zasłania i płaskim strzałem pokonuje bramkarza. Jaga, która grała słabiej w drugiej połowie, prowadzi w końcówce!

42
17
6
2
5
88'

11
86'

Jagiellonia Białystok. Schodzi: Jakov Puljić. Wchodzi: Przemysław Mystkowski. Ostatnia zmiana w ekipie gości.

83'

Ładna, kombinacyjna akcja, świetne wejście Wdowiaka i w ostatniej chwili Iliew przecina zagranie Polaka na piąty metr!

4
4
6
1
4
82'

Chociaż teraz błąd w grze gospodarzy, ale kontra gości zakończona ponownie kiepskim strzałem z dystansu...

3
1
3
1
8
81'

Końcówka meczu, Jaga sprawi wraażenie, jakby miała zadowolić się remisem. Cracovia naciska.

5
1
5
77'

Strzał Romanczuka zza pola karnego. Taki do statystyk, że był po prostu oddany.

7
8
5
4
6
75'

Jaga wydostaje się z własnej połowy, ale jest daleka od stworzenia sobie sytuacji.

2
3
4
2
1
72'

Cracovia okupuje pole karne gości.

9
4
4
3
16
70'

Zaskakujący strzał z powietrza Lusiusza zza pola karnego fenomenalnie wyciąga Iliew! Korner dla gospodarzy.

11
2
5
2
5
70'
66'

Bardzo blisko gola Hanca, ale rykoszet po jego strzale w polu karnym uratował Iliewa! Korner dla "Pasów".

8
1
1
3
6
63'

Świetna szansa dla Jagi! Główka Puljicia, przedłużenie Romanczuka, ale piłka nie wpadła do siatki! Powinien być jednak rzut rożny - ostatni dotykał piłkę plecami Hanca, ale arbiter tego nie dostrzegł.

4
1
1
4
4
61'

Lopes pokonuje Iliewa w sytuacji sam na sam, ale sędzia odgwizdał pozycję spaloną napastnika! Czekał jednak z decyzją do samego końca. Lopes spalił akcję, będąc jeszcze przy środkowej linii.

5
3
2
2
60'

Przypomnijmy, że w Ekstraklasie wciąż są trzy zmiany, a nie jak w Bundeslidze pięć.

2
3
5
59'

Cracovia. Schodzi: Milan Dimun. Wchodzi: Mateusz Wdowiak.

9
1
5
1
2
58'
58'

Kolejny wypad Iliewa poza pole karne, tym razem wybija piłkę, uprzedzając Lopesa.

4
1
1
56'

Żółtą kartkę otrzymał Ivan Runje. Potrącił rywala w walce o piłkę.

9
3
2
1
10
54'

Zaczyna Cracovia się rozkręcać ze swoimi akcjami, są "Pasy" coraz bliżej pola karnego.

8
2
1
1
51'

Świetny rajd Imaza lewą flanką, dobre dośrodkowanie, a Puljić, zamiast szukać strzału lewą nogą, przepuszcza piłkę i Cracovia mogła ją wybić.

5
4
1
3
2
50'

Mocne dośrodkowanie Kadleca, Helik zmuszony do wybicia piłki na rzut rożny.

3
2
3
3
4
48'

Piłka w siatce! ALE - Paweł Gil odgwizduje spalonego przy bramce van Amersfoorta. Zresztą nie tylko Pelle palił akcję.

9
3
1
4
10
47'

Starcie Arsenicia z Lopesem, napastnik Cracovii domaga się kartki, ale kończy się na słownym upomnieniu dla gracza Jagi.

2
1
1
47'

Dobre wejście Wójcickiego, wycofanie do Imaza, ale Hiszpan został szybko otoczony i jego strzał udało się zablokować.

czas Druga połowa
45+2'

Świetna piłka Bidy w kierunku wybiegającego Imaza, ale Hiszpan nie sięgnął jej i w dodatku spalił akcję.

5
2
2
2
1
45'

Doliczono dwie minuty.

2
1
2
1
4
45'

Puljić też pracuje na żółtą kartkę. Goniąc rywala, prawie zdjął mu spodenki.

2
8
1
2
43'

Żółtą kartkę otrzymał Zoran Arsenić. Wślizg od przodu w nogi van Amersfoorta.

8
2
1
7
42'

Cracovia zaczyna czuć się coraz pewniej i lepiej odnajduje się w deszczowych warunkach. Jagiellonia jakby opadała z sił.

6
2
3
4
39'

Kocioł w polu karnym Jagiellonii, ale dobrze interweniowali obrońcy. Potem poprawka Hanci, ale uderzył anemicznie, prosto w ręce Iliewa.

2
8
1
2
3
37'
4
3
1
2
4
35'

Utyka też Arsenić, źle stanął, gdy lądował po walce o piłkę.

3
2
4
3
7
34'

Ojojoj, Tiru potrzebuje pomocy medycznej, leci krew z nosa, przypadkiem oberwał łokciem w walce o piłkę.

3
2
7
3
2
32'

Rzut wolny dla Jagi, piłka znalazła się w polu karnym, ale dwie główki nie skierowały jej do bramki. Wciąż jesteśmy jednak pod polem karnym gospodarzy.

10
4
5
6
4
30'

Bomba Bidy z dystansu ponad bramką. Nie miał za bardzo przestrzeni na podanie.

4
1
1
1
29'

Więcej o sympatii Pilcha do Cracovii TUTAJ.

2
1
27'

Oba zespoły chcą grać w piłkę, dość szybko się rozruszały. Większy głód gry ma jednak drużyna z Białegostoku.

8
2
3
2
27'

Strzał Imaza zza pola karnego poleciał pod dach trybuny, za bardzo odchylony był Hiszpan.

2
4
2
4
24'

Tak wyglądała minuta ciszy przed meczem.

6
1
1
1
23'

Świetna sytuacja dla Cracovii! Najpierw van Amersfoort strzela z woleja prosto w Iliewa, a potem Rakoczy w słupek też z woleja! Skrzydłowy gospodarzy jednak był na spalonym.

3
4
1
21'

Dobre wyjście Iliewa z bramki, uprzedził van Amersfoorta.

6
3
1
1
2
21'

Sytuacja dla gości, mocne dośrodkowanie, sygnalizują rękę u Janusza Gola. Sędzia po rozmowie z wozem VAR stwierdził, że nic takiego nie miało miejsca.

4
4
4
19'

Hanca podhaczył sprintującego Makuszewskiego. Sytuacja jak u Romanczuka - ósma żółta kartka, więc nie zagra w następnej kolejce.

1
2
3
19'

Żółtą kartkę otrzymał Sergiu Hanca.

5
3
2
3
2
18'

Romanczuk uderzył w powietrzu łokciem Ferraresso. To ósma żółta kartka w sezonie dla pomocnika Jagi. To oznacza, że nie zagra w następnym meczu.

5
3
2
3
18'

Żółtą kartkę otrzymał Taras Romanczuk.

4
6
1
2
9
16'

Dobre teraz wejście Bidy w pole karne, wywalczył rzut rożny. Szybko otoczyli go rywale i trudno było zagrać dobrą piłkę.

6
2
2
15'

Kwadrans za nami, mamy piłkarskie szachy.

5
3
2
13'

Nieco więcej ruchu teraz ze strony Cracovii, weszli gospodarze na połowę rywala, ale akcja nie podeszła pod pole karne.

11
7
2
2
1
11'

Na razie tempo gry kontrolują goście, "Pasy" są mocno schowane.

6
5
3
2
8'

Mocny strzał Makuszewskiego z dystansu zablokowany, potem poprawka Pospisila ponad bramką.

6
3
6
8
6
6'

Dwójkowa akcja Wójcicki-Makuszewski na prawej stronie została zatrzymana tuż przed polem karnym.

5
1
4
4
5
2'

Na razie dość wysoko podchodzi Jaga, ale ewidentnie oba zespoły potrzebują się rozruszać. W końcu nie grały prawie 3 miesiące

7
2
2
2
1'