1
1
5
90+2'

Strzelał Nalepa, piłkę wybił Buchalik - piłka leciała obok bramki, ten jednak szedł do końca.

18
8
1
3
7
90'

Arbiter doliczył mecz o minimum 4 minuty.

23
3
8
2
4
90'

Tym razem szansa Wisły, piłkę z pola karnego wybili gdynianie.

16
2
2
2
19
89'

Doskonała akcja Michała Nalepy, piłkę zablokował Hołownia! Najlepsza akcja Arki w tym spotkaniu.

12
9
3
3
12
87'

Chwilowo na połowę rywala gdynianie, szybko stracili piłkę.

17
15
5
4
5
84'

Hołownia podał piłłkę Turgemanowi, ten jednak zablokowany przez jednego z gdynian.

12
3
3
9
33
83'

Kolejny celny strzał Wisły. Po uderzeniu Błaszczykowskiego, obronił Steinbors.

27
2
3
13
17
81'
81'

Strzał Turgemana, bardzo dobra interwencja Steinborsa.

20
3
6
6
15
80'

Na spalonym Zawada.

8
10
5
5
3
80'
1
4
4
13
78'

Wisła Kraków. Schodzi: Georgij Żukow. Wchodzi: Chuca.

17
4
2
1
78'

Po rzucie wolnym Wisły piłka uderzyła w poprzeczkę! Wcześniej faulował jednak Klemenz.

7
11
6
7
76'

Coraz mocniejsze ataki Wisły Kraków.

27
10
1
5
73'

Dobrze zapowiadająca się akcja Arki. Gdynianie szli pięciu na czterech, Antonik zdecydował się na strzał - posłał piłkę w trybuny.

18
19
8
4
6
71'
71'
69'

Zawada faulowany przez Żukowa przed polem karnym Wisły.

9
6
4
2
11
67'
66'

Tym razem piłkę w trybuny posłał Turgeman.

4
4
5
6
11
66'

Świetna szansa Wisły! Klemenz strzelał głową po rzucie rożnym Hołowni, instynktownie obronił Steinbors.

19
4
2
5
19
66'

Strzał Kuveljicia zza pola karnego! Został zablokowany przez piłkarza Arki.

6
3
2
7
3
65'

Rzut wolny bity przez Nalepę. Piłkarze obu zespołów główkowali w polu karnym Wisły, ostatecznie goście wyszli obronną ręką.

11
3
2
2
1
62'
17
4
6
1
1
61'

Najlepsza akcja Wisły w II połowie! Po podaniu Boguskiego Strzelał Błaszczykowski, piłka przeleciała obok bramki Steinborsa.

21
11
7
9
8
60'

Żółtą kartkę otrzymał Nikola Kuveljić. Sfaulował Schirtladze.

Wisła Kraków
7
2
4
7
9
58'

Dośrodkowanie Hołowni z rzutu wolnego, sytuację wygrali obrońcy Arki.

7
1
1
14
9
57'

To mogła być dobra akcja Wisły, jednak Hołowni wyraźnie zabrakło precyzji.

5
4
1
11
13
55'

Akcja Nalepy, który jednak pogubił się pod polem karnym Wisły. Stracił piłkę w prostej sytuacji.

10
16
1
1
3
54'

Żółtą kartkę otrzymał Rafał Janicki. Ostro sfaulował Młyńskiego, który po faulu aż krzyczał z bólu.

6
5
4
5
13
54'

Kontratak Wisły Kraków. Boguski podał piłkę Saviceviciowi, ten szukał Klemenza. Nie był to jednak dobry wybór, tam podwoili już krycie obrońcy Arki.

1
1
2
4
7
53'

Wrzutka Wisły w pole karne, łatwe przejęcie piłki przez Steinborsa.

3
1
3
3
12
51'

Ambitna waka na boisku Nalepy, który jednak przegrał pojedynek z Hebertem.

16
8
1
3
4
49'

Zablokowany strzał Kuveljicia.

4
1
2
4
12
47'

Pierwsze minuty drugiej połowy jak cała pierwsza - Wisła wymienia podania, Arka bezbłędna w destrukcji.

7
3
3
3
3
czas Druga połowa
45+2'

Uderzenie Hołowni z ostrego kąta, piłka znalazła się bok bramki Steinborsa, który spokojnie kontrolował piłkę.

8
3
2
11
14
45+1'

Błaszczykowski dogrywał z rzutu rożnego. Sytuację chciał zamykać Hołownia, jednak po prostu uderzył przed siebie, kilkanaście metrów od słupka Steinborsa.

5
3
3
17
7
45'

Arbiter doliczył minimum 2 minuty do czasu gry I połowy.

11
4
7
1
2
45'

Zablokowany strzał Savicevicia.

1
3
1
14
11
42'

Ciekawa akcja Wisły, Błaszczykowski zablokowany na polu karnym rywala.

13
9
5
13
13
40'

Klemenz znokautował Schirtladze. Gruzin jest gotowy do dalszej gry.

11
6
4
6
6
39'

Klemenz dograł piłkę w pole karne rywala, tam nie było jednak nikogo z krakowian.

5
1
2
13
9
36'

Rzut rożny bity przez Hołownię, po krótkim zamieszaniu sytuację wyjaśnili obrońcy Arki.

6
1
9
14
35'

Szansa Wisły Kraków! Danch doskonale przeczytał zamiary Tupty i wybił piłkę na rzut rożny.

7
4
7
10
33'

Kompletnie nieudany strzał Zbozienia. Od bramki Buchalik.

13
9
1
2
1
30'

Akcja Wisły. Marciniak powstrzymał Klemenza, wybijając piłkę na aut.

9
2
4
5
12
29'

Żółtą kartkę otrzymał Mateusz Młyński. Za faul na Kuveljiciu.

16
5
4
3
7
27'

Rajd Jakuba Błaszczykowskiego! Zabrakło jednak jego kolegów, nie miał co zrobić z piłką i kopnął ją delikatnie w kierunku Steinborsa.

7
2
3
9
7
26'

Strzelał Deja, jednak uderzył wprost w Buchalika.

7
7
1
1
4
24'

Dynamiczna akcja Młyńskiego - do czasu dogrania w pole karne. Młodzieżowiec Arki zagrał piłkę tam, gdzie stał osamotniony Janicki.

6
2
4
5
3
23'

Rzut wolny dla Arki, piłkę spokojnie przygarnął do siebie Buchalik.

9
12
1
3
3
20'

Na razie na boisku nie dzieje się nic.

3
2
4
8
4
17'

Wisła praktycznie nie schodzi z połowy Arki. Nic na razie z tego nie wynika.

33
14
5
2
5
15'

Wiślacy grają piłką i usiłują się rozgrywać, arkowcy stoją na własnej połowie jedenastoma pilkarzami.

20
12
2
3
6
13'

Ciekawie zapowiadająca się akcja Żukowa. Kazach został jednak powstrzymany przez blisko siebie stojących obrońców Arki.

7
2
2
5
7
11'

Żółtą kartkę otrzymał Maciej Jankowski. Za faul na Błaszczykowskim.

18
7
2
5
5
10'

Daleki aut Zbozienia w pole karne rywala, Jankowski był bliski przyjęcia piłki, jednak został powstrzymany przez obrońców rywala.

9
8
1
2
1
10'

Udana interwencja obronna Boguskiego. Aut dla Arki.

13
5
2
2
3
7'

Schirtladze łatwo ograny przez Klemenza w okolicach pola karnego Wisły.

10
13
1
2
2
5'

Gramy dalej! Nie ma gola dla Wisły, zadecydowały milimetry!

14
7
1
10
26
4'

Sędzia sprawdza czy piłka nie przeszła przez linię.

10
9
2
3
3
4'

Kontrowersja w Gdyni! Po rzucie wolnym Błaszczykowskiego piłka dotknęła słupek, następnie Marciniak niefortunnie interweniował. Później starał się wybijać piłkę z linii. Mamy VAR!

8
10
3
1
3
3'

Kompletnie nieudany rzut rożny w wykonaniu Hołowni.

6
3
1
7
12
2'

Piłkarze Wisły Kraków zaczeli bardzo ambitnie. Gryzą murawę już na połowie rywala.