Tammy Abraham huknął z około 17 metrów "na wiwat" i grę rozpocznie Kasper Schmeichel.

Sędzia doliczył 4 minuty do regulaminowego czasu gry.

1
1
89'

Czas ucieka, a Chelsea FC nie potrafi zagrozić bramce strzeżonej przez Kaspera Schmeichela. Natomiast celnie strzelił Youri Tielemans, zaś piłkę do boku odbił Kepa Arrizabalaga.

2
2
86'

Uderzał sprzed pola karnego Mason Mount, jednakże został zablokowany przez jednego z rywali.

1
3
84'

Wysoki, agresywny pressing Lisów. Gospodarze mają problem z wymianą kilku celnych podań. Grę od autu rozpocznie Cesar Azpilicueta.

1
1
82'

Posiadanie piłki:

Chelsea FC - 50 proc.

Leicester City - 50 proc.

1
1
1
80'
79'

James Maddison wywalczył aut na połowie Chelsea. O to mu chodziło.

1
1
1
78'

Willian z bardzo ostrego kąta trafił tylko w boczną siatkę bramki strzeżonej przez Kaspera Schmeichela.

77'

Ajj, Jamie Vardy strzelił minimalnie obok słupka londyńskiej bramki. Kolejne ostrzeżenie dla Chelsea FC.

1
76'
73'

James Maddison spudłował z około 7 metrów (uderzył mocno nad poprzeczką). To powinien być gol dla przyjezdnych.

1
2
2
1
73'

40 629 widzów ogląda na żywo mecz Chelsea FC - Leicester City.

1
73'
71'

Chelsea. Schodzi: Jorginho. Wchodzi: Mateo Kovacić.

71'

Chelsea. Schodzi: Christian Pulisić. Wchodzi: Willian.

69'

N'Golo Kante znalazł się na pozycji spalonej.

67'

Gol! Strzelił Wilfred Ndidi. Asystował mu James Maddison.

Leicester City doprowadziło do remisu 1:1! James Maddison dokładnie dośrodkował z rzutu rożnego, a celnie główkował Wilfred Ndidi, rehabilitując się za swój udział przy straconej bramce.

10
5
1
2
4
66'

Coraz odważniej poczyna sobie drużyna Leicester City, która szuka bramki wyrównującej.

1
64'

Groźnie w pole karne Chelsea piłkę zagrywał Ayoze Perez, ale futbolówkę przed Vardy'm zdołał chwycić Kepa Arrizabalaga.

62'

Chelsea. Schodzi: Olivier Giroud. Wchodzi: Tammy Abraham.

61'

Youri Tielemans uderzył bardzo niecelnie z dystansu i grę od własnej bramki wznowi Kepa Arrizabalaga.

59'

Sporo walki w środkowej strefie boiska. Piłkę do gry wyrzutem z autu wprowadzą goście.

57'

Lisy wyszły z szybkim atakiem i ostatecznie wywalczyły rzut rożny.

55'

Pedro Rodriguez ucierpiał w starciu z przeciwnikiem i będzie potrzebował pomocy medycznej.

53'

Spokojny początek drugiej połowy rywalizacji w Londynie. W ofensywie znajdują się gospodarze.

Czy w drugiej połowie spotkania padnie co najmniej jedna bramka?
1
48'

Jamie Vardy złapany w pułapkę ofsajdową.

47'

Olivier Giroud znalazł się na pozycji spalonej.

46'

Początek drugiej odsłony spotkania Chelsea FC - Leicester City.

45'

Sędzia doliczył 1 minutę.

43'

Kepa Arrizabalaga wznowi grę od rzutu wolnego w okolicach pola karnego The Blues.

1
41'
38'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Jorginho.

Chelsea FC
37'

Na boisku od kilku minut wieje nudą. Przy piłce dłużej próbują utrzymać się gospodarze.

35'

Chelsea cofnęła się i czyha na okazję do wyprowadzenia szybkiego kontrataku.

33'

James Maddison starł się z rywalem i padł na murawę. Jednak sędzia kazał grać dalej, gdyż uznał, że nie było faulu.

31'

Tempo gry spadło. Londyńczycy starają się kontrolować boiskowe wydarzenia, ale mają tylko jedną bramkę przewagi, wobec czego muszą się mieć na baczności.

28'

Gospodarze cały czas w ataku. Tym razem starają się przedrzeć pod pole karne Leicester City lewym skrzydłem.

1
26'

Bardzo dobrą sytuację do zdobycia gola miał N'Golo Kante, ale uprzedził go Christian Fuchs, wślizgiem ratując przyjezdnych przed stratą bramki.

25'

Olivier Giroud był nieprzepisowo powstrzymywany i sędzia odgwizdał rzut wolny dla Chelsea FC.

1
Czy w pierwszej połowie meczu padnie jeszcze co najmniej jeden gol?
1
21'

Dobrze dośrodkował Cesar Azpilicueta, a celnie główkował Mason Mount. Jednak futbolówkę pewnie chwycił Kasper Schmeichel.

19'

Piłkarze z Londynu wymieniają kolejne podania w okolicy linii środkowej boiska.

17'

Christian Pulisić faulował rywala i będzie rzut wolny dla Lisów.

15'

Youri Tielemans miał problemy zdrowotne, ale już wrócił do gry.

1
1
13'
2
2
11'

Chelsea FC - 80 proc.

Leicester City - 20 proc.

1
2
1
1
9'

The Bleus nie zamierzają zwalniać tempa i szukają swojego kolejnego trafienia podczas tego starcia.

3
1
1
1
7'

Gol! Strzelił Mason Mount.

Chelsea FC wyszła na prowadzenie! Fatalnie piłkę stracił Wilfred Ndidi, a futbolówkę przechwycił Mason Mount i pewnym strzałem po ziemi pokonał Kaspera Schmeichela.

14
6
2
2
3
5'

Bardzo aktywny jest Pedro Rodriguez, który na prawej flance stara się napędzać kolejne ataki londyńczyków.

1
3'

Płasko uderzał Mason Mount, ale ten strzał obronił Kasper Schmeichel. Bardzo dobry początek spotkania w wykonaniu miejscowej ekipy.

1'

Pedro Rodriguez huknął z kilku metrów z powietrza, ale tylko w boczną siatkę.

1'

Rywalizację od środka boiska rozpoczęli gospodarze.

1
czas Start meczu
11:48

Potyczkę poprowadzi sędzia Graham Scott.

1
1
1
1
Czy Chelsea FC pokona Leicester City?
11:48

Zapraszamy na relację LIVE z meczu 2. kolejki Premier League Chelsea FC - Leicester City. Początek niedzielnego starcia zaplanowano na godzinę 17:30.