2
3
3
90+4'

Bardzo żywa końcówka meczu, ale żadna z drużyn nie jest w stanie stworzyć stuprocentowej sytuacji.

1
1
90+2'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę za faul otrzymał Granit Xhaka.

1
2
4
90'

Doliczone 5 minut.

1
1
3
1
90'

Sissoko wpadł w pole karne i miał mnóstwo miejsca, jednak fatalnie podał w kierunku Kane'a.

2
1
1
89'

Tottenham przetrwał, a Arsenal wierzy coraz mniej.

3
1
1
87'

Żółtą kartkę otrzymał Sokratis Papastathopoulos.

komentarz

Ten transfer z całą pewnością był zaskakujący.

1
1
85'

Uderzenie Pepe z obrębu pola karnego minęło słupek.

2
82'

Eriksen dwukrotnie dośrodkowywał z rzutów wolnych. Za każdym razem źle.

1
1
2
79'

Sokratis wpakował piłkę do siatki z najbliższej odległości, ale był na spalonym. Coraz bliżej gospodarze wyjścia na prowadzenie.

1
1
3
79'
ZMIANA
78'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Davinson Sanchez.

Tottenham Hotspur
2
1
2
77'

Pepe tak huknął, że gdyby trafił do siatki, to potrzebna byłaby nowa. Strzał był jednak niecelny.

3
1
2
1
76'

Nie radzi sobie Tottenham z nawałnicą Kanonierów. Jeśli obraz gry się nie zmieni, to Arsenal lada moment wyjdzie na prowadzenie.

1
1
3
75'

Xhaka huknął z dystansu, świetnie interweniował Lloris.

4
1
1
71'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Pierre-Emerick Aubameyang. Asystował mu Matteo Guendouzi. Napastnik Arsenalu tylko dołożył nogę po miękkim dograniu Guendouziego i doprowadził do wyrównania! Idealnie wkleił się były piłkarz Borussii w defensywę Kogutów.

65'

Ceballos huknął nieprawdopodobnie, ale w środek bramki i Lloris jakimś cudem przeniósł piłkę nad poprzeczką.

2
1
63'
ZMIANA

Arsenal. Schodzi: Lucas Torreira. Wchodzi: Dani Ceballos.

63'

Żółtą kartkę za faul taktyczny otrzymał Alexandre Lacazette.

60'
ZMIANA

Tottenham. Schodzi: Erik Lamela. Wchodzi: Dele Alli.

17:06

Czasami trzeba troszkę powspominać.

1
59'

Niesamowitą bombę posłał z ostrego kąta Kane! Trafił w słupek!

3
1
2
58'

Żółtą kartkę za niesportowe zachowanie otrzymał Christian Eriksen.

3
1
2
56'

Okazja jak na zawołanie! Guendouzi płaskim strzałem był bliski doprowadzenia do remisu! Lloris kapitalnie jednak odbił piłkę!

2
55'

Arsenal dąży do wyrównania, ale póki co nie potrafi zagrozić bramce Llorisa.

2
2
2
2
2
52'

Son kąśliwym strzałem szukał swojego trafienia. Piłka po rykoszecie opuściła boisko.

1
1
1
3
1
48'

Teraz błąd Llorisa. Nie wykorzystali tego jednak Kanonierzy.

1
2
1
2
1
46'

Celna główka Lacazette'a.

1
1
1
1
1
46'

Gramy dalej!

2
1
2
2
1
45+2'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Alexandre Lacazette. Asystował mu Nicolas Pepe. A jednak! Gol do szatni! Pepe obsłużył podaniem Lacazette'a, a ten huknął pod poprzeczkę nie do obrony!

18
9
6
6
11
45+1'

Lacazette świetnie przymierzył, ale Lloris jeszcze lepiej interweniował. Gospodarze domagali się jeszcze rzutu karnego po rzekomym zgraniu ręką przez Rose'a.

3
2
2
2
2
45'

Doliczone 2 minuty.

2
2
1
2
1
45'

Sissoko sfaulował rywala tuż przed polem karnym. Chyba ostatnia okazja dla Arsenalu w pierwszej połowie.

3
3
3
3
1
44'

Katastrofalny strzał Sissoko.

3
2
2
3
3
43'

Pepe bardzo ładnie uderzył z obrębu pola karnego, jednak Lloris pokazał Leno jak powinno się łapać piłkę.

2
3
1
1
2
41'

Son mknął na bramkę Arsenalu, ale interwencja Leno przed własnym polem karnym uratowała gospodarzy.

6
2
1
1
2
40'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Harry Kane. Pewne uderzenie Anglika! Arsenal na kolanach!

15
8
4
7
10
39'

Xhaka sfaulował Sona i mamy rzut karny dla Tottenhamu!

3
3
2
1
3
38'

Eriksen huknął z rzutu wolnego. Leno dobrze sparował piłkę.

3
1
36'

Kane uderzył z dystansu, Leno znowu "wypluł" piłkę, ale tym razem obyło się bez konsekwencji.

3
35'

Spokojniejszy fragment meczu. Arsenal nie potrafi znaleźć sposobu na defensywę rywala.

2
2
4
1
4
32'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Erik Lamela.

3
2
3
5
2
31'

Guendouzi sam chyba nie dowierza w to, co zrobił... Miał mnóstwo miejsca i czasu, nieźle ustawionych kolegów, a i tak postanowił podać za linię końcową.

2
1
1
3
29'

Po kolejnym dograniu Pepe piłka zmierzała do Luzia, ale goście zdołali wybić piłkę na rzut rożny.

2
2
1
28'

Rose stracił piłkę pod własnym polem karnym. Ratował się faulem, a sędzia pokazał mu żółtą kartkę.

3
2
1
1
1
27'

Nieźle z rzutu wolnego przymierzył Pepe. Piłka jednak w bezpiecznej odległości minęła słupek.

2
1
1
1
24'

Torreira uderzył sprzed pola karnego. Bardzo niecelnie.

3
1
23'

Pepe doszedł do strzału głową, lecz jego próbę na twarz przyjął Rose.

2
2
1
20'

Pepe ruszył do prostopadłego podania i znalazłby się w doskonałej sytuacji, gdyby nie interwencja Vertonghena.

2
18'

Son kapitalnie dokręcił piłkę na bramkę Arsenalu, ale tym razem bramkarz Kanonierów świetnie interweniował.

4
2
1
18'

Zakotłowało się w polu karnym Kogutów, ale wybronili się goście.

3
1
1
1
2
17'

Lamela dośrodkował z rzutu wolnego wprost w ręce Leno.

2
1
15'

Strzał Eriksena z dystansu pewnie zatrzymał Leno.

2
1
1
15'

Wysoki pressing zakłada Arsenal, lecz radzą sobie z nim przyjezdni.

3
1
1
14'

Arsenal przeważał, ale to Tottenham strzelił gola. A w zasadzie Leno strzelił gola Eriksenem. Zobaczymy czy taki obrót spraw nie podłamie lepiej radzących sobie do tej pory gospodarzy.

2
1
1
1
12'

Kolejna akcja Kogutów. Sissoko źle jednak zagrywał w pole karne.

5
2
2
3
1
10'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Christian Eriksen. Son wypuścił w "uliczkę" Lamelę, który zdołał oddać strzał. Leno źle interweniował, bo odbił piłkę wprost pod nogi nabiegającego Eriksena. Duńczyk nie miał problemów z dobitką do pustej bramki z najbliższej odległości.

23
9
3
3
5
10'

Lacazette znalazł sobie miejsce do oddania strzału sprzed pola karnego. Piłka zeszła mu jednak z nogi i z zagrożenia nici.

3
8'

Lacazette z Pepe próbowali przedrzeć się przez zasieki gości, ale nie dali rady.

1
6'

Maitland-Niles huknął z 20 metrów. Trafił w Kane'a. Arsenal coraz bardziej naciska.

3
1
1
1
1
5'

Aubameyang szukał dośrodkowaniem Pepe, ale tego drugiego ubiegł Rose.

1
4'

Spokojnie grają na razie obie drużyny. Z dużym respektem dla przeciwnika.

1
17:06

W oczekiwaniu na gole przypomnijmy sobie najlepsze trafienia przeciwko Arsenalowi w wykonaniu bombardiera Tottenhamu.

2
2
1
1'

Pierwsza akcja gospodarzy. Kolasinac znalazł podaniem Pepe, który uderzył ponad bramką.