W końcu obudził się Arsenal. Gościom jednak wyraźnie w końcówe brakuje mocy.

Daryl Janmaat technicznie uderzył z ok. 16 metrów. Wysoko ponad bramką.

86'

Strzał Cleverley'a, Luiz głową wybił piłkę, która frunęła do bramki.

84'

Mogło być 3:2! Mocny, płaski strzał Gerarda Deulofeu, piłka po raz kolejny o centymetry minęła bramkę gości!

81'

Gol! Strzelił Roberto Pereyra. Pereyra w lewy róg, Leno w przeciwnym. Już mamy remis! 2:2!

5
4
3
2
1
79'

Rzut karny dla Watfordu! David Luiz sfaulował Pereyrę!

1
1
1
79'

W końcu Arsenal, strzał Lucasa Torreiry, Foster odbił piłkę.

2
1
78'

Watford. Schodzi: Jose Holebas. Wchodzi: Daryl Janmaat.

1
2
1
1
1
77'

Żółtą kartkę za grę na czas otrzymał Bernd Leno.

Arsenal FC
1
76'

Spore zamieszanie pod bramką Arsenalu, Kanonierom ostatecznie udało się wybić piłkę.

72'

Już pokazał się Nelson, otrzymał dogranie od Pepe. Strzał z ok. 16 metrów poszybował wprost w Fostera.

71'

Arsenal. Schodzi: Mesut Oezil. Wchodzi: Reiss Nelson.

69'

Watford cały czas w ataku. Arsenal skupiony na defensywie niewiele robi, aby zagrozić gospodarzom.

1
66'

Piłka toczyła się wzdłuż pola bramkowego, ale nie miał jej kto wbić do siatki Arsenalu.

65'

Osiem metrów przed bramką piłkę otrzymał Sarr, obrócił się z nią, ale uderzył niecelnie.

2
komentarz

Jeśli Arsenal zgubi w niedzielę punkty swoje usłyszy Sokratis Papastathopoulos.

64'

Po zdobyciu kontaktowego gola gracze Watfordu wciąż w ataku. Arsenal sporadycznie przedostaje się na połowę gospodarzy.

1
63'

Watford. Schodzi: Will Hughes. Wchodzi: Roberto Pereyra.

60'

Arsenal. Schodzi: Dani Ceballos. Wchodzi: Joseph Willock.

58'

Kolejna próba Watfordu. Sprzed pola karnego tuż obok słupka uderzył Gerard Deulofeu.

56'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Kiko Femenia.

56'

Uderzał po raz kolejny Tom Cleverley, tym razem pewnie w bramce Leno.

55'

Watford. Schodzi: Andre Gray. Wchodzi: Ismaila Sarr.

54'

Gol! Strzelił Tom Cleverley. Asystował mu Gerard Deulofeu. Fatalnie zagrywał Leno, który podał na przedpolu do Sokratisa, a ten zagrał do... rywala. Po chwili piłka trafiła do Cleverley'a, a ten okazji nie zmarnował. Już tylko 1:2!

53'

Tym razem 200 metrów ponad bramką z pola karnego uderzał Tom Cleverley.

1
52'

Femenia uderzył z ok. 19 metrów. Piłka poszybowała w kierunku autu. Bocznego autu.

52'

Starają się atakować gracze Watfordu, piłkarze Arsenali dopuszczają rywala pod pole karne, ale na nic więcej już nie pozwalają.

1
49'

Granit Xhaka uderzył z ok. 25 metrów, daleko od bramki Watfordu.

1
1
1
46'

Kiko Femenia dogrywał płasko z prawej strony pola karnego, pewnie w bramce Leno.