1:2
Zakończony
Liverpool FC
90+4'

Fantastyczny rajd Robertsona, rywale mogli tylko patrzeć, jak pędzi. Sfaulował go sfrustrowany Alonso.

3
90+3'

Chelsea bez pomysłu na ukąszenie rywala. Gra dość niedokładnie.

7
5
1
90+2'

Liverpool. Schodzi: Mohamed Salah. Wchodzi: Joe Gomez.

6
1
1
1
90'

Jeszcze doliczone 4 minuty. Chelsea walczy o remis.

1
5
90'

Mason Mount miał wyśmienitą okazję. Bardzo dobre podanie z lewej strony od Alonso i wystarczyło wyciągnąć nogę i wbić piłkę do siatki. Mount skierował futbolówkę w trybuny.

4
3
1
1
88'

Batshuayi był bliski dania remisu swojej ekipie. Czysta pozycja do główki, ale uderzył niecelnie. Adrian nie zdążyłby z wybiciem futbolówki.

5
4
4
2
2
87'

Rajd Salaha, pojedynek biegowy z Kante. Rywalizację wygrywa Francuz, wybijając Egipcjaninowi piłkę spod nóg. Salah potem stracił równowagę.

5
1
1
1
3
87'

Zamyka Chelsea przeciwnika, ale nie może wygrać żadnego pojedynku o piłkę. LFC wychodzi z opresji.

6
3
2
1
2
86'

Żółtą kartkę otrzymał James Milner.

2
1
4
86'

Rajd Zoumy ze środka boiska, faulowany przez Milnera. Rzut wolny dla Chelsea.

3
1
3
2
3
84'

Żółtą kartkę otrzymał Mateo Kovacić.

6
4
2
2
1
83'

Pracowity był dziś Jordan Henderson. Dużo odbiorów, dużo przeszkadzania, w większości wygrane pojedynki.

4
2
2
2
3
83'
80'

Świetna wrzutka na skraj pola karnego, tam główkował Alonso, ale genialnie obronił Adrian. Sędzia odgwizdał jednak pozycję spaloną Hiszpana.

3
4
2
2
2
78'

Żółtą kartkę otrzymał Fabinho.

1
2
1
2
3
78'

Matip z 4 rywalami na plecach w polu karnym. Dzielnie utrzymywał się przy piłce, ale uległ. Prawdopodobnie szukał opcji strzału piętą.

1
1
1
77'

Chelsea zaczyna się rozkręcać, ale brakuje trochę cierpliwości w jej akcjach. Są szybkie, ale brak dokładności.

1
1
2
77'
72'

Liverpool. Schodzi: Sadio Mane. Wchodzi: James Milner.

71'

EEEEEEEEEEENGOLO KANTE PARARARARA... Ładna, indywidualna akcja Kante, wjechał w pole karne jak w masło i pokonał technicznym strzałem pod okienko Adriana. Chelsea jest w grze!

9
6
2
4
12
71'

Gol! Strzelił N'Golo Kante.

18
10
2
10
18
68'

Modły wysłuchane. Chelsea z niezłą sytuacją, ale nie wyszło zwycięską ręką z kociołka w polu karnym Liverpoolu. Potem kontra gości i wrzutka złapana przez Kepę.

1
1
67'

Tempo spotkania w tej chwili nie powala. Szkoda, że 1. połowa się skończyła...

1
3
64'

Wijnaldum znalazł sobie miejsce na techniczny strzał zza pola karnego, ale nie dokręcił tej piłki odpowiednio. Od bramki Kepa.

1
1
1
4
62'

Po minutach dominacji przez Chelsea Liverpool zaczyna dochodzić do głosu. Trzecia bramka dałaby im dużo oddechu. Jak mawia Czesław Michniewicz, "wynik 2:0 jest niebezpieczny".

3
1
59'

W końcu się udało! Płaska piłka z prawej strony w kierunku Abrahama, ale piłka wybita w ostatniej chwili przez jednego z obrońców. Potem strzał Kante z dystansu, ale nisko lecąca piłka minęła bramkę Adriana.

2
2
58'

Ciągle szuka Chelsea możliwości stworzenia sytuacji, jakiejś luki w obronie LFC.

1
2
1
1
57'

Żółtą kartkę otrzymał Trent Alexander-Arnold.

2
2
3
4
2
55'

Przerwa w grze, coś sędzia wyjaśnia Hendersonowi. Chodziło o wcześniejsze granie na czas.

2
54'

Chelsea zaczyna coś powoli konstruować, ale wychodzi to jej z trudem. Liverpool dominuje.

4
1
51'

Ale kocioł w polu karnym gości! Kepa znowu ratuje sytuację, po jednym z rykoszetów, ale na szczęście sędzia odgwizdał spalonego.

2
5
2
1
50'

Druga połowa ewidentnie pod dyktando LFC. Chelsea nie jest w stanie temu zaradzić...

4
3
1
47'

Kapitalna sytuacja Firmino, który z 1. piłki uderzał po dośrodkowaniu z prawej strony. Kozłującą piłkę instynktownie wybił Kepa.

1
45+2'

Mocne dośrodkowanie Alonso z lewej strony. Chciał łapać Adrian, ale wypadła mu piłka z rąk. W porę się zreflektował i uprzedził rywali, którzy chcieli wykorzystać jego błąd.

2
2
45'

Sędzia przedłuża 1. połowę o 3 minuty.

45'

Niezła okazja gospodarzy. Najpierw strzał z dystansu Williama zablokowany, potem dośrodkowanie na głowę Abrahama, ale jego strzał tyłem do bramki okazał się niecelny.

43'

Na ofsajdzie Abraham. Tempo meczu nieco spadło.

1
42'
41'

Lekarze opatrywali Christensena, ma problemy z kolanem. Możliwe, że to koniec meczu dla Duńczyka, ale pewnie chciałby jeszcze pograć.

2
1
1
39'

Świetne podanie do Salaha, minął dwóch przeciwników, oddał strzał, ale zablokował go z poświęceniem Christensem. Ucierpiał tutaj Duńczyk.

3
2
1
1
1
36'

Wysokie podanie do Abrahama, ale wyskoczył do piłki Adrian jak Superman. Poturbował przy tym Abrahama.

1
2
2
34'

Liverpool zaczyna kontrolować wydarzenia boiskowe, ale Chelsea ciągle jest groźna i szybka. Goście grają wysokim pressingiem.

3
1
32'

Akcja Chelsea prawą stroną, Azpilicueta złapany na spalonym.

2
31'

Świetna dośrodkowanie z rzutu wolnego Robertsona na głowę Firmino. Wyskoczył najwyżej ze wszystkich i nie dał Kepie szans na interwencję.

5
3
1
2
2
30'

Gol! Strzelił Roberto Firmino. Asystował mu Andrew Robertson.

37
21
4
7
7
29'

Faulowany Wijnaldum przez jednego z obrońców gospodarzy. Szansa na podwyższenie prowadzenia.

5
3
2
2
2
28'

UWAGA! Gol Chelsea anulowany przez VAR. Mount złapany na spalonym. Ale trzeba przyznać, że Liverpool miał spore problemy z wybiciem piłki. To był istny pinball.

17
11
3
4
7
24'

Abraham miał sytuację sam na sam, ale trafił prosto w nogę Adriana. To była idealna okazja na wyrównanie...

2
3
1
1
2
23'

Dużo biegania, akcja za akcję, ale nie ma z tego zagrożenia dla obu stron. Dobrze poukładane są drużyny Kloppa i Lamparda.

1
2
1
1
1
20'

Żółtą kartkę otrzymał Fikayo Tomori. Wszedł wślizgiem w nogi Hendersona bardzo niebezpieczne. Na szczęście nie zrobił rywalowi krzywdy.

1
1
1
1
3
20'

Bardzo, ale to bardzo szybkie te 20 minut, ale bez klarownych sytuacji. Robi się gorąco na Stamford Bridge!

2
1
1
1
1
17'

Emerson narzekał na jakieś problemy mięśniowe. Nie było co ryzykować dalszego męczenia się gracza Chelsea, dlatego zszedł.

1
1
1
2
1
16'

Pierwsza akcja rezerwowego "The Blues", ale jego wrzutka została wybita przez Matipa. Rzut rożny.

1
1
1
1
1
16'
15'

CO ZA BRAMKA! Genialne uderzenie Alekxandra-Arnolda z wolnego po wystawieniu przez Salaha. Prosto w okno, Kepa bez szans.

11
7
3
1
1
14'

Gol! Strzelił Trent Alexander-Arnold. Asystował mu Mohamed Salah.

34
22
6
4
4
13'

Rzut wolny dla LFC. Faulowany Sadio Mane tuż przed polem karnym przez Christensena.

1
1
11'

Szybka akcja Chelsea, piłka wzdłuż bramki, ale pieczołowicie upilnowali rywali gracze Liverpoolu, nie pozwolili oddać strzału.

10'

Ciekawe, Marcos Alonso już ruszył do rozgrzewki...

1
8'

Willian przewraca się po starciu z Van Dijkiem, ale gwizdek arbitra milczy. Słusznie, że nie ma karnego.

1
1
5'

Salah krzyżakiem zagrywa w kierunku Firmino, ale szybszy od Brazylijczyka w wyścigu o piłkę Kepa.

1
4'

Dobra piłka od Hendersona do Mane, ale w ostatniej chwili przeciął je Azpilicueta.

1
4'

Przerwa w grze, poturbowany Willian przez Van Dijka. Na szczęście obędzie się bez pomocy medycznej.

3'

Dobry rajd Emersona na lewej stronie, ale zamknęli mu rywale drogę. Musiał wycofać piłkę do obrońców.

2'

Dużo walki, gry górnymi piłkami, Liverpool chciałby to uspokoić.