To było jedyne spotkanie w Premier League dzisiaj. Zapraszamy na inne relacje na Sportowych Faktach. Dużo się dzieje na europejskich boiskach!

3
1
2
90+6'

MU okupuje pole karne rywala, ale wszelkie próby zagrań bliżej bramki i strzały są blokowane.

7
1
4
2
1
90+5'

Ze względu na VAR mecz jeszcze się wydłuży...

5
90+2'

Bramka uznana! Uciekał z ręką McBurnie, nie dotknął piłki w posób niezgodny z przepisami!

9
6
3
4
11
90+1'

Moment... Mamy analizę VAR! Sędziowie rozpatrują, czy strzelec gola przyjął piłkę ręką...

8
1
3
2
5
90'

Kocioł w polu karnym Manchesteru. Udało się podać piłkę do McBurniego, który przyjął piłkę na 5. metrze i uderzył mocno w prawą stronę. De Gea to sięgnął, ale nie wybił piłki z bramki. Mamy remis!

4
5
1
3
3
90'

Mamy doliczone 4 minuty.

6
1
2
1
90'

17
89'

Na Bramall Lane dziś zasiadło 32 024 kibiców.

8
3
4
2
1
87'

Sheffield jeszcze próbuje walczyć, ale przypomina mocno zamroczonego boksera. Manchester chyba sam nie wierzy, że tak się odbudował w tym meczu.

1
84'
ZMIANA

Manchester United. Schodzi: Anthony Martial. Wchodzi: Axel Tuanzebe.

83'
ZMIANA

Sheffield United. Schodzi: Chris Basham. Wchodzi: Callum Robinson.

82'

Strzał Lingarda ze skraju pola karnego wysoko nad bramką.

1
80'

CO TU SIĘ DZIEJE?! Manchester United z 0:2 wychodzi na 3:2! Ładnie napędzony James z lewej strony pobiegł z piłą do linii końcowej, zagrał na 10. metr do Rashforda, a ten trafił do pustej bramki. Wszyscy pędzili za szarżującym asystentem, w tym bramkarz. Niewiarygodny mecz!

7
5
3
80'

7
78'
ZMIANA

Sheffield United. Schodzi: David McGoldrick. Wchodzi: Billy Sharp.

78'

Wrzutka Wana-Bissaki z prawej strony, Greenwood wpada na 5 metr i na wślizgu wbija tę piłkę pod ramieniem Moore'a. Mamy remis!

4
1
1
77'

6
74'
ZMIANA

Manchester United. Schodzi: Andreas Pereira. Wchodzi: Mason Greenwood.

73'

Dośrodkowanie Jamesa zostało wybite przez rywala. Piłka spadła na nogę Williamsa, który uderzył od razu z powietrza w sam prawy dolny róg bramki rywala. Strzał nie do obrony.

4
2
2
1
72'

3
71'

Płaski strzał McGoldricka z dystansu za łatwy do obrony dla de Gei.

1
1
68'
ZMIANA

Sheffield United. Schodzi: Lys Mousset. Wchodzi: Oliver McBurnie.

66'

Poważne problemy zdrowotne Mousseta, leży Francuz na murawie... Coś z mięśniem uda nie tak.

63'

Manchester United jeszcze bez strzału w tej połowie. Sheffield oddało tylko jeden, ale za to jak cenny.

61'

Środek pola MU nadaje się do wymiany. Łatwe straty, niedokładne podania, zbyt wolna gra do przodu i do tyłu. Fred i Andreas co najmniej pod formą.

60'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Aaron Wan-Bissaka.

56'

Sheffield znowu się wycofało, ale Manchester w ataku pozycyjnym nie potrafi znaleźć żadnej luki na zagranie do przodu.

1
1
52'

Kapitalny rajd Mousseta przez środek boiska zakończył się płaskim strzałem z dystansu. Piłka była poza zasięgiem de Gei. Sheffield odjeżdża rywalowi!

3
3
1
1
52'

8
51'

Żółtą kartkę otrzymał John Lundstram.

1
50'

Żółtą kartkę otrzymał Brandon Williams.

48'

Strzał Rashforda z dystansu zatrzymał się pod dachem jednej z trybun stadionu.

1
1
2
46'
ZMIANA

Manchester United. Schodzi: Phil Jones. Wchodzi: Jesse Lingard.

45'

Doliczono minutę.

1
41'

Sheffield nieco się cofnęło, ale Manchester United nie jest w stanie sforsować zasieków rywala.

38'

Płaska centra Jamesa z prawej strony wybita przez wracającego O'Connella. Z impetem wpadł na piłkę obrońca Sheffield.

34'

Płaskie dośrodkowanie Baldocka trafiło w nogi kogoś z MU tuż przed napastnikami Sheffield. Mamy rzut rożny.

33'

Garść statystyk:

Posiadanie piłki: 43-57 w proc. na korzyść MU

Strzały: 5-1 na korzyść Sheffield

Wszystkie strzały w tym meczu były celne.

1
29'

Pierwsza akcja MU. Płaski strzał Martiala pod presją pewnie złapał debiutujący w Premier League Moore.

1
2
2
2
3
28'

Sheffield gra dużo szybciej, swobodniej, niesie ich publiczność. Gospodarzom bardziej się chce. Manchester nie istnieje w ataku i w pomocy.

1
1
24'

Petarda McGoldricka z dystansu ląduje prosto w rękach de Gei.

1
22'

Szansa gospodarzy. Dośrodkowanie Flecka strącone dalej przez jednego z obrońców MU. Nikt nie sięgnął uciekającej piłki tuż przed bramką.

19'

Co tu się zadziało! Mousset wygrał pojedynek z Jonesem, zagrał z prawej strony do Lundstrama, który uderzył prosto w de Geę. Po interwencji piłka spadła na nogę Flecka i wpadła do siatki. Gospodarze prowadzą w pełni zasłużenie!

4
1
2
3
18'

2
15'

Bardzo niedokładnie gra Manchester United. Napastnicy Sheffield przeszkadzają obrońcom rywala w rozgrywaniu piłki najbardziej jak się da.

1
11'

De Gea jest niesamowity! Najpierw cudownie wyciągnął strzał Lundstrama z woleja, a potem główkę niekrytego McGoldricka. Wciąż remis!

9'

Sheffield jest zmuszone częściej się wycofywać i grać piłkę do bramkarza. Jednak dalej żaden zespół nie stworzył ANI JEDNEJ sytuacji bramkowej...

1
6'

Ostro pracują gracze Sheffield w środku pola, wysoki pressing. United gra dość wolno.

3'

Na razie dużo walki w środku pola i próby zagrań na skrzydła.

1
1
czas Start meczu
17:21

Phil Jagielka najstarszym piłkarzem, jaki zagra w tym sezonie od 1. minuty.

17:21

Ostatni raz obie ekipy zagrały ze sobą w styczniu 2016 r. Wtedy to w ramach FA Cup MU wygrało 1:0 po bramce Wayne'a Rooneya.

1
17:21

Sytuacja w tabeli:

8. Sheffield United 17 pkt

10. Manchester United 16 pkt

Zwycięzca tego meczu wskoczy na 5. miejsce w tabeli.

17:21

Sędzią dzisiejszych zawodów na Bramall Lane jest Andre Marriner.

1
1
17:05

Czas na jedyne dzisiaj spotkanie w ramach Premier League. Manchester United zmierzy się na wyjeździe z beniaminkiem Premier League Sheffield United. Co ciekawe, "Czerwone diałby" są w tabeli ZA swoim dzisiejszym rywalem!