To już końcowe sekundy. Sporo emocji w ostatnich minurach gry.

Uderzał Arrons, Leno zdołał wybić piłkę, która odbiła się od rywala.

1
89'

Arsenal. Schodzi: Mesut Oezil. Wchodzi: Gabriel Martinelli.

88'

Dobrze w bramce Leno, który wybił piłkę po dograniu z prawej strony pola karnego.

87'

Pukki tak dogrywał z pola karnego, że trafił w partnera. A mogło być grożnie pod bramką gości.

86'

Kolasinac swoje życiowe troski chciał wyładować na McLeanie. Może jednak lepiej podejść do specjalisty, a nie popychać rywala?

85'

Teraz więcej z gry mają gospodarze, ale nie potrafią dograć piłki pod bramkę Leno.

81'

Arsenal uzyskał przewagę, gracze Norwich cofnęli się. Czyżby punkt ich satysfakcjonował?

79'

Niepewnie w defensywie Amadou, graczom Arsenalu nie udało się jednak wykorzystać błędu rywala.

78'

Arsenal. Schodzi: Matteo Guendouzi. Wchodzi: Bukayo Saka.

75'

Kwadrans do końca. Aktywniejsi są gospodarze, Arsenal spuścił z tonu.

72'

Todd Cantwell chciał wykorzystać niepewną postawę obrony. Wywalczył jednak tylko rzut rożny.

1
1
1
71'

Arsenal. Schodzi: Joe Willock. Wchodzi: Lucas Torreira.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
#28
2
68'

Chambers igra z ogniem. Defensor mógł zobaczyć kolejną kartkę i szybciej niż reszta wrócić pod prysznic.

1
66'

Żółtą kartkę za faul i protesty otrzymał Calum Chambers.

63'

Pukki zakręcił Mustafim i płasko uderzył. Leno nogą odbił piłkę!

62'

A teraz Todd Cantwell przymierzył płasko centymetry obok słupka!

1
61'

Akcje Norwich płaskim, ale niecelnym uderzeniem zakończył Trybul.

1
komentarz

59'

McLean urwał sie obronie Arsenalu, strzał z piętnastu metrów na słupek zbił Leno!

57'

Gol! Strzelił Pierre-Emerick Aubameyang. Wszystko do czasu. Po dograniu z rogu pasywnie zachowała się defensywa gospodarzy. Piłka spadła pod nogi Gabończyka, a ten mając sporo miejsca i czasu uderzył mocno do bramki z pięciu metrów. 2:2!

5
5
2
1
4
56'

Arsenal szuka wyrównującego gola, ale goście nie potrafią wykreować sobie groźnej okazji do wyrównania.

52'

Gracze Arsenalu domagają się podyktowania kolejnego rzutu  karnego za zagranie ręką.

2
51'

Atak Arsenalu zakończony strzałem Guendouziego, wprost w dobrze ustawionego Krula.

48'

Xhaka ostro potraktował rywala, McLean ma problemy z nogą. Gracz gospodarzy m mocno stłuszoną nogę.

1
46'

Wracamy do gry!

14:56

1
45+2'

Gol! Strzelił Todd Cantwell. Asystował mu Onel Hernandez. Zabójcza kontra Norwich. Hernandez dobiegł z piłką do pola karnego, wycofał do Cantwella, a ten sprytnym strzałem z ok. 12 metrów pokonał Leno. 2:1!

7
4
1
1
1
45'

Sędzia doliczył 3 minuty.

45'

Matteo Guendouzi ucierpiał po ostrym wejściu rywala. McLean za faul mógł wylecieć z boiska.

1
44'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Kenny McLean.

43'

W końcówce 1. połowy w ataku Norwich, Arsenal szans zamierza szukać w kontrach.

40'

Po dograniu z rogu uderzał Amadou, mocno i niecelnie.

38'

Gra przeniosła się w okolice środka pola. Szybciej starają się grać goście, ale do ideału daleko.

35'

Christoph Zimmermann ucierpiał w starciu z rywalem. Zawodnik Norwich powoli zbiera się z murawy.

32'

Arsenal doprowadził do remisu i szuka trafienia na 2:1.

1
14:56

30'

Powtórki pokazały, że rzut karny był słuszny. Zimmermann zagrał ręką. Natomiast powtórka "jedenastki" spowodowana była faktem, iż Krul wyszedł przed linię bramkową kilka centymetrów. Bez komentarza do decyzji służbisty sędziego.

2
2
3
2
29'

Żółtą kartkę otrzymał Tim Krul.

28'

Gol! Strzelił Pierre-Emerick Aubameyang. Tym razem Gabończyk nie pomylił się. 1:1, ale niesmak jest ogromny.

27'

To jest farsa! Rzut karny będzie powtórzony!

1
1
5
27'

No i... mamy kolejny VAR. Czy karny będzie powtórzony?

2
1
26'

Nie ma gola! Pierre-Emerick AubameyangKrul pokazał rywalowi jak ma uderzać. I Gabończyk tam uderzył, dodatkowo źle. Golkiper odbił piłkę!

4
4
2
3
25'

Sędzia decyzji nie zmienił. Pierre-Emerick Aubameyang podejdzie do piłki.

1
1
1
1
25'

Kontrowersyjna decyzja arbitra. Trwa jeszcze analiza VAR.

1
24'

Jak odpowiedzą Kanonierzy? Już wiemy! Będzie rzut karny dla gości.

2
1
1
21'

Gol! Strzelił Teemu Pukki. Arsenal atakował, ale to gospodarze zdobyli gola! Piłkę otrzymał Pukki, miał przed sobą trzech obrońców. Zwiódł ich i uderzył z ok. 16 metrów. Futbolówka odbiła się jeszcze od Mustafiego i myląc bramkarza wpadła do bramki Kanonierów. 1:0!

9
5
3
2
19'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w kierunku bliższego słupka. Calum Chambers uderzył głową Tim Krul sparował piłkę na kolejny korner!

1
16'

Kenny McLean uderzył mocno z ok. 19 metrów. Wprost w Leno. Gospodarze zaczynają pokazywać pazurki.

1
14'

Graczom Watfordu na dłużej udało się wyjść z własnej połowy. Do pola karnego gości jednak bardzo daleko.

1
4
2
1
1
10'

Po dośrodkowaniu uderzał Mustafi, piłkę sprzed linii bramkowej wybił Hernandez.

1
9'

Cały czas w ataku goście. Piłkarze Arsenalu z dużą łatwością przedostają się pod bramkę Norwich.

3
6'

Pierwsze wyjście gospodarzy. Strzelał Amadou, bardzo daleko od bramki.

2
5'

W zamieszaniu z pięciu metrów uderzał Alexandre Lacazette, bramkarz zdołał wybić piłkę na rzut rożny!

1
3'

Od początku przewaga należy do Arsenalu. Norwich skupione na własnej połowie.