2
89'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Robbie Brady.

Stracili gola! Ederson wychodzi z siebie i ma ochotę rozszarpać swoich obrońców. Kolejna bramka zmiennika. Tym razem Robbie Brady znalazł się sam w polu karnym Manchesteru City i pokonał Brazylijczyka.

5
5
2
4
4
87'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Riyad Mahrez. Asystował mu Bernardo Silva.

Pep Guardiola wygląda na zachwyconego po strzale Riyada Mahreza na 4:0. Jego zmiennik zrobił pewnie to, co miał zrobić. Bernardo Silva wykonał krótkie podanie do Riyada Mahreza, a ten sprytnie kopnął futbolówkę zza pola karnego po ziemi.

7
4
1
1
1
86'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Jeff Hendrick za wślizg w przeciwnika wykonany z ogromnym impetem.

3
2
85'
ZMIANA

City. Schodzi: Fernandinho. Wchodzi: Eric Garcia.

82'

Wymiana podań gości. Bardzo realne jest, że zachowają w tym meczu czyste konto. Ederson na razie zmierzył się z jednym strzałem celnym ze stałego fragmentu gry.

1
2
80'
ZMIANA

City. Schodzi: Kevin De Bruyne. Wchodzi: Phil Foden.

78'

Tak cieszyli się goście, a może po prostu gość z trzeciego gola. Efektownie strzelił Rodri.

2
3
77'

Piłkarze Burnley FC zbiegli tłumnie do ławki rezerwowych napić się. Zaschło im w gardłach po golach Manchesteru City. Będzie niebawem druga zmiana w zespole Pepa Guardioli.

2
75'
ZMIANA
72'
ZMIANA

City. Schodzi: Raheem Sterling. Wchodzi: Riyad Mahrez.

70'

Na zdjęciu obrywa, po chwili przyłożył. Rodri na 3:0.

1
68'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Rodri.

Rodri wystawił atest siatkom na Turf Moor. Nie przeciekają one w przeciwieństwie do miejscowej obrony. W akcji bramkowej były trzy uderzenia. Po dwóch nieudanych do piłki dopadł Rodri i huknął potężnie, naprawdę atomowo do bramki. Manchester City ma coraz wyższą zaliczkę.

Manchester City
8
6
3
2
2
67'

Raheem Sterling wbiegł z wysoką prędkością w pole karne Burnley FC, nawinał przeciwnika, strzelił w następnego i to wszystko na marne, ponieważ sędzia asystent postanowił pokazać spalonego.

1
1
1
1
1
65'

Sergio Aguero w białym golfie i czarnej marynarce. Niby obserwuje mecz, ale już z bardzo obojętnym wzrokiem. Tylko bramka kontaktowa może wszystkich zainteresować.

2
1
1
1
1
63'

Nicolas Otamendi wybił piłkę po dosrodkowaniu z rzutu rożnego Dwighta McNeila. Dla odmiany wrzutka z przeciwnego narożnika i była ona gorszej jakości.

2
1
1
1
1
61'

Ofensywne zmiany menedżera Burnley FC. Zobaczymy, czy wprowadzą jakieś ożywienie w ataki zespołu. Na razie pierwsze celne uderzenie. Dwight McNeil sprawdził Edersona z rzutu wolnego.

3
1
1
1
1
59'
ZMIANA

Burnley FC. Schodzi: Chris Wood. Wchodzi: Jay Rodriguez.

58'

Kevin De Bruyne prowadzi ostrzał. W pierwszej połowie było celnie, ale anemicznie, a teraz było niecelnie, ale chociaż mocno.

2
56'

Manchester City na połowie przeciwnika i spokojnie wymienia podania. Gospodarze jakby bezradni i nie mają pomysłu na zrobienie czegoś pikantnego, wyrazistego.

2
53'

Blisko hat-tricka. Gabriel Jesus już się bawi. Po kolejnym pieczołowitym rozegraniu gości dostał futbolówkę w pole karne, ograł Jamesa Tarkowskiego i strzelił niecelnie z ostrego kąta.

1
1
53'

Gabriel Jesus i 2:0 dla mistrza Anglii. Sergio Aguero nie musi się denerwować o gole Manchesteru City.

2
1
50'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Gabriel Jesus. Asystował mu Bernardo Silva.

Gabriel Jesus strzelił drugiego gola. Ten mecz należy do Brazylijczyka. Tym razem mniej efektownie niż w pierwszej połowie, ale trafienie z bliska po wrzutce Bernardo Silvy jest tak samo cenne. Obrona Burnley FC zwariowała po paśmie podań Manchesteru City i pękła.

5
3
48'

Manchester City w posiadaniu piłki. Ta krążyła między podopiecznymi Pepa Guardioli aż stracił ją Gabriel Jesus osaczony przez gospodarzy w polu karnym.