Celne, lecz w środek bramki uderzenie Word-Prowse'a.

1
1
90'

Rzut wolny dla gospodarzy pod polem karnym. Jedna z ostatnich szans na wyrównanie.

1
1
88'

West Ham United. Schodzi: Mark Noble. Wchodzi: Issa Diop.

87'
86'

Hoejbjerg uderzył tuż obok słupka.

1
86'

Próbują jeszcze Święci zaatakować. West Ham broni się coraz głębiej.

1
83'

Ings próbował sam przedrzeć się w pole karne, ale nie dał rady czterem rywalom.

1
81'

Hoejbjerg wycofał piłkę do Stephensa, ale ten fatalnie skiksował oddając strzał.

1
1
79'

West Ham United. Schodzi: Sebastien Haller. Wchodzi: Carlos Sanchez. Zaczyna bronić wyniku Pellegrini.

79'

Po zgraniu Antonio minimalnie przestrzelił Jarmolenko.

1
78'

Antonio wygrał pojedynek z Bednarkiem i bardzo groźnie główkował. McCarthy świetnie zatrzymał piłkę na linii.

2
77'

Ings strzelił w samo okienko bramki, ale Martin Atkinson gola nie uznał. Dopatrzył się wątpliwego faulu napastnika gospodarzy. Spora kontrowersja.

1
1
76'

Nieco aktywniejsi są Święci, ale mają coraz mniej czasu na wywalczenie choćny remisu.

1
72'

Ings obił słupek, ale nawet gdyby trafił do siatki, to sędzia wskazał spalonego.

70'

Mogło być 1:1! Long potężnie uderzył z obrębu pola karnego, ale obił tylko poprzeczkę. Dobitka Ingsa trafiła w boczną siatkę.

2
67'

Haller padł w polu karnym i domagał się rzutu karnego. Sędzia pozostał niewzruszony.

1
65'

Tym razem Djenepo szukał szczęścia, i choć uderzył lepiej od Hoejbjerga, to i tak kibice za bramką musieli chować głowy.

1
63'

Hoejbjerg dopadł do piłki przed polem karnym, poprawił ją sobie na nodze... i huknął w trybuny.

1
60'

Błąd pod swoim polem karnym popełnił Cresswell, lecz Long tego nie wykorzystał.

58'

Gospodarze dostali szansę od VAR-u, ale w dalszym ciągu nie potrafią w żadnym stopniu zagrozić West Hamowi.

56'

Żółtą kartkę za brzydki faul na Djenepo otrzymał Ryan Fredericks.

1
1
52'

Antonio przedarł się przez obronę i huknął do bramki. Po analizie VAR sędzia anulował gola, bowiem dopatrzył się zagrania ręką.

3
3
1
1
1
49'

Jeden z nielicznych wypadów gospodarzy. Djenepo zagrał jednak niedokładnie w polu karnym.

1
46'

Ależ to mógł być początek Młotów! Haller odegrał do Fornalsa, a ten huknął bez zastanowienia. Kapitalnie interweniował jednak McCarthy.

2
46'

Gramy dalej.

1
46'
45+2'

Żółtą kartkę za faul taktyczny otrzymał Robert Snodgrass.

1
45+2 '

West Ham spokojnie próbuje dotrwać do przerwy.

1
1
45'

Doliczone 2 minuty.

1
1
43'

Niewiele wskazuje na to, aby gospodarze byli w stanie cokolwiek zdziałać jeszcze w pierwszej połowie.

1
40'

West Ham nadal lepiej się prezentuje. Southampton nie potrafi się otrząsnąć.

1
1
37'

Gol! Strzelił Sebastien Haller. Asystował mu Pablo Fornals. Goście szybko wznowili grę po faulu Hoejbjerga i wymienili kilka podań. Antonio poradził sobie na prawej stronie z Bednarkiem, wycofał do Snodgrassa, który dośrodkował na głowę Fornalsa. Skrzydłowy zagrał piłkę do Hallera, a ten ładnym strzałem przy słupku otworzył wynik tego spotkania. Zasłużone prowadzenie Młotów.

37'

Żółtą kartkę za faul na Hallerze otrzymał Pierre-Emile Hoejbjerg.

1
1
1
1
35'

Redmond czekał, czekał, czekał i czekał pod polem karnym, żeby odnaleźć kolegę, po czym... podał do bramkarza.

1
33'

Ings zdołał dośrodkować piłkę sprzed linii końcowej, ale wprost w ręce Martina.

1
32'

Nie jest to porywające widowisko. Ambicji nie można nikomu odmówić, ale jakości już niestety tak.

1
29'

Lepiej prezentują się piłkarze West Hamu. Wydaje się, że trafienie dla gości pozostaje kwestią czasu.

1
27'

Decyzja z wozu VAR - nie ma rzutu karnego. Gramy dalej. Przy piłce Święci.

1
26'

Mamy jeszcze analizę VAR. W całą akcję zamieszany jest Jan Bednarek.

25'

Antonio padł w polu karnym i jest wściekły, że sędzia nie wskazał rzutu karnego. Skrzydłowy skacze i krzyczy na Martina Atkinsona.

24'

W odpowiedzi jeszcze gorzej uderzył Soares.

24'

Noble uderzył z powietrza z 20 metrów. Fatalna próba.

22'

Sędzia odgwizdał spalonego Longa. Napastnik gospodarzy nie może pogodzić się z taką decyzją.

21'

Bertrand wrzucił piłkę z lewej flanki, ale zamykający akcję Soares nie trafił w piłkę.

19'

Przez kilka chwil Long nie podnosił się z murawy. Ostatecznie Irlandczyk wrócił do gry o własnych siłach.

17'

Dużo walki oglądamy na boisku. Brakuje jednak jakości w ofensywie.

13'

Hoejbjerg dośrodkował z lewego skrzydła, a do strzału głową doszedł Long. Martin nie mógł jednak przepuścić tej piłki.

11'

Antonio minął Bednarka i ruszył nieatakowany na bramkę. Skrzydłowy faulował jednak reprezentanta Polski.

1
9'

Zdecydowanie lepiej w to spotkanie weszły Młoty. Goście raz za razem nękają defensywę rywala. Southampton póki co tylko się broni.

8'

Ależ blisko gola dla West Hamu! Aktywny od początku meczu Antonio płasko dograł w pole karne, a strzał Fornalsa po rykoszecie minimalnie minął słupek.

7'

Antonio szarżował po lewej stronie. Wywalczył rzut rożny.

5'

Bertrand dośrodkowywał z lewej strony. Dobrze interweniował Balbuena.

2'

Piłka w siatce Southampton, ale Rice był na spalonym i gol nie został uznany.

1'

Antonio faulowany w pobliżu pola karnego Świętych. Szansa dla gości.

Kto wygra mecz?
Southampton FC
Padnie remis
17:54

Mecz poprowadzi Martin Atkinson.

17:54

W zespole gospodarzy w podstawowym składzie zobaczymy Jana Bednarka. W ekipie Młotów brakuje kontuzjowanego Łukasza Fabiańskiego.

17:54

Na zakończenie soboty z Premier League Southampton FC podejmie West Ham United. Dla obu drużyn jest to bardzo ważne spotkanie, bowiem ich sytuacja w dolnych rejonach tabeli nie napawa optymizmem.