Premier League: 18. kolejka
21 gru 2019 16:00
90+2'

Ostatnie wrzutki w pole karne Southampton, a skoncentrowani i stłoczeni tam przyjezdni nie pozwalają na oddanie uderzenia. Minuty od zwycięstwa są Jan Bednarek i spółka.

90'

Doliczone cztery minuty.

87'

Żółtą kartkę otrzymał Jonathan Kodjia za faul na Janie Bednarku.

1
87'

Southampton FC. Schodzi: Danny Ings. Wchodzi: Che Adams.

84'

Pierre-Emile Hoejbjerg nie trafił do pustej bramki po uderzeniu Danny'ego Ingsa obronionym przez Toma Heatona. Ogromna szansa zmarnowana przez pomocnika Southampton!

1
83'

Gotuje się w polu karnym Southampton. Po stracie bramki przyjezdni stracili grunt pod nogami, natomiast zawodnicy Aston Villi wierzą jeszcze w możliwość cudownego odrobienia strat.

1
80'

Niebezpieczne zagranie Trezegueta z rzutu wolnego. Płasko bita piłka została zatrzymana przez Alexa McCarthego, którego nie zaskoczył rykoszet od nogi Danny'ego Ingsa.

75'

Gol! Strzelił Jack Grealish.

Przypomnieli o sobie gospodarze i jeszcze podnieśli swoich kibiców z siedzeń. To trafienie może jeszcze zmobilizować do szalonego ataku Aston Villę. Jack Grealish dopadł przed polem karnym do futbolówki po złym jej wybiciu i oddał techniczny strzał w okienko bramki Southampton.

1
2
1
73'

Dobra interwencja na przedpolu Toma Heatona po dośrodkowaniu Danny'ego Ingsa.

72'

41834 kibiców na trybunach i zdecydowana większość z nich jest niezadowolona z wyniku. Piłkarze Aston Villi nie wyglądają obecnie na wierzących w odwrócenie losu tego spotkania i bez choćby jednego gola ta nadzieja nie zostanie wskrzeszona.

1
1
69'

Aston Villa. Schodzi: Anwar El Ghazi. Wchodzi: Trezeguet.

67'

Żółtą kartkę otrzymał Anwar El Ghazi za ostre przewinienie.

66'

Douglas Luiz strzelił rozpaczliwie oraz niecelnie z dystansu. Futbolówka przeleciała wyraźnie ponad bramką Alexa McCarthego i gospodarze wciąż bez celnego uderzenia w drugiej połowie. Sami odbierają sobie szansę na wyrównanie.

1
62'

Nathan Redmond strzelił w boczną siatkę z ostrego kąta. Kolejna sytuacja podbramkowa stworzona przez przyjezdnych i to zaczyna już mocno irytować publiczność sympatyzującą z Aston Villą.

1
59'

Danny Ings dogonił trzeciego w klasyfikacji strzelców ligi angielskiej Pierre'a-Emericka Aubameyanga. Napastnik Southampton nie ma dość, a ma ochotę na hat-tricka. Przed momentem ponownie szarżował w kierunku bramki Aston Villi.

1
53'

Southampton może liczyć na swojego snajpera.

51'

Gol! Strzelił Danny Ings.

Idą jak burza po zwycięstwo goście! Danny Ings z drugim trafieniem i przewaga Southampton jest już bardzo przekonująca. Danny Ings huknął z ostrego kąta pod poprzeczkę w małym zamieszaniu. Święci nie powinni już dać sobie wydrzeć zaliczki na Villa Park.

Southampton FC
3
3
2
2
2
49'

Aston Villa podeszła raz w okolicę bramki przeciwnika. Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego było zagranie głową i po nim futbolówka zatańczyła niebezpiecznie blisko królestwa strzeżonego przez Alexa McCarthego.