The Reds mają już 19 punktów przewagi nad drugim Manchesterem City. Niesamowite.

West Ham szuka jeszcze gola honorowego-kontaktowego.

4
3
3
90+2'

Wijnaldum długo szuka pozycji do strzału. Za długo. Piłkę przechwytują miejscowi.

1
1
2
1
1
90+1'

Rozpoczęła się pierwsza z trzech doliczonych minut.

3
2
2
2
3
90'

Piłka po dośrodkowaniu Salaha została wyekspediowana w okolice środka boiska.

3
1
1
1
1
89'

Centra Salaha wybita przez Ogbonnę. Rzut rożny mają liverpoolczycy.

2
2
2
2
2
88'

Strata Robertsona, Snodgrass mógł poprowadzić akcję gospodarzy, ale... chyba nie miał pomysłu, jak to zrobić. Strata.

2
2
2
2
2
87'

Długie zagranie Fornalsa, ale Masuaku uprzedzony przez Alissona. I tyle z tej akcji.

3
3
3
3
3
84'

Dośrodkowanie Snodgrassa, strzał Rice'a jedną ręką broni Alisson. Ale robi to świetnie.

1
1
1
1
1
83'

Strata Cresswella, odbiór Firmino, strzał Keity - lekki, po ziemi, łatwy do obrony dla Fabiańskiego.

3
1
81'

Dobry przechwyt Joe Gomeza. West Ham znów traci piłkę w niezłej sytuacji.

2
1
1
1
1
80'

Dośrodkowanie Robertsona w rękawice Fabiańskiego.

2
1
79'

A teraz spontaniczne zagranie do Salaha, a ten z zaskoczenia uderza na bramkę i... trafia w słupek!

2
2
78'
ZMIANA
76'

Rice pomacał trochę Van Dijka i sędzia odgwizdał faul. Protestuje gracz West Hamu.

1
1
1
1
1
74'

Kolejna piłka do Fornalsa, ten blokowany.

1
1
1
1
1
73'

Salah-Firmino-Arnold-Salah... a to wszystko na 7.-8. metrze przed bramką Fabiańskiego. Główka Egipcjanina obok słupka.

1
1
1
1
1
71'

Cóż to była za akcja! Szybko przechwycił piłkę Rice, świetnie odbija Alisson i o krok od samobója był "dobijający" Alexander-Arnold, ale piłka trafiła w słupek!

2
2
1
70'

Trent Alexander-Arnold ma parę pomysłów, ale rywale jakby je czytają jeszcze zanim obrońca Liverpoolu zacznie wcielać je w życie i odcinają go od podań.

2
1
69'
ZMIANA

West Ham United. Pierwsza zmiana. Schodzi: Manuel Lanzini. Wchodzi: Pablo Fornals.

69'
ZMIANA

Liverpool FC. Schodzi: Divock Origi. Wchodzi: Fabinho.

1
1
1
1
1
67'

Firmino do Origiego, ten strzela po ziemi z 20. metra. Broni Fabiański.

3
65'

Sebastien Haller uciekł obrońcom, dostał piłkę i... sędzia asystent uniósł chorągiewkę.

1
1
1
1
1
63'

Gdyby te dośrodkowania gospodarzy w pole karne rywali były nieco bardziej precyzyjne, mogłyby nawet być groźne.

1
1
1
1
1
62'

Firmino wyłożył piłkę na piąty metr, chyba w kierunku Salaha, ale ten do niej nie doszedł.

2
1
61'

Piłka nad obrońcami do Orgiego, ten naciskał na obrońców, ale ci się nie dali złamać.

1
1
2
1
1
60'

Robertson szukał błędu w obronie gospodarzy, ale czujny był Ogbonna.

1
1
1
1
1
58'

Centra Snodgrassa zamknięta strzałem głową Ogbonny. Na nieszczęście dla gospodarzy, nad bramką.

1
1
1
1
1
57'

Przez moment byliśmy pod polem karnym West Hamu, ale Cresswell ruszył z kontrą i został trochę zblokowany przez Van Dijka. Ale Noble był faulowany przez Arnolda. Szansa dla Młotów z rzutu wolnego.

1
1
1
1
1
55'

To mógł być gol kontaktowy! Stracił Wijnaldum, prezent dostał Lanzini i z pierwszej piłki uderzył z 20 metrów. Czujny Alisson wybił piłkę na rzut rożny.

2
2
2
2
2
54'

"Ja zacentruję, może będzie zamieszanie... a męczcie się" - pomyślał pewnie Robert Snodgrass przy dośrodkowaniu z rzutu wolnego.

1
1
1
1
1
52'
GOOOOOOL!!!

Gol 2:0 dla The Reds! Strzelił Alex Oxlade-Chamberlain. Asysta Mohameda Salaha!

Świetne zagranie Salaha z prawej strony na dobiegnięcie, a "Ox", ubiegł jednego z obrońców, wygrał z nim pojedynek bark w bark i pokonał Łukasza Fabiańskiego.

23
13
3
5
7
51'

Już Liverpool w odpowiedzi, obok bramki uderzał Firmino.

1
1
1
1
1
50'

Rice centruje do Lanziniego, a ten chyba źle trafił w piłkę, bo aż nie chce się wierzyć, że tak lekkim strzałem usiłował pokonać Alissona.

2
1
1
1
1
49'

Trent Alexander-Arnold wykonywał jeszcze rzut rożny, ale z miernym efektem.

1
1
1
1
1
48'

Centra Hendersona wybita przez Masuaku.

1
1
3
1
1
47'

Zdaje się, że wracamy do gry sprzed przerwy. Liverpool znów usiadł na rywalu, ale nie uciska za mocno.

Nie
45+2'

Masuaku dośrodkowuje piłkę nad głowami obrońców Liverpoolu, ale trudno dojść do strzału któremukolwiek z kolegów.

1
1
1
1
1
45'

Dwie minuty dolicza arbiter do pierwszej części gry.

1
1
1
1
1
44'

Strzał Salaha w mur, dobitka... też w mur.

1
2
2
3
3
43'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Mark Noble w tej całej sytuacji.

West Ham United
1
1
1
1
1
42'

Mark Noble wślizgiem wchodzi w Origiego i ma duże pretensje, że sędzia odgwizdał faul.

3
1
1
1
2
40'

Był rzut wolny dla gospodarzy, ale Cresswell wykonał go bardzo źle.

1
1
1
1
2
38'

Alisson uprzedził Hallera pragnącego zamknąć centrę w pole karne Liverpoolu.

1
1
1
1
1
37'

Mark Noble strzelał z powietrza z dystansu, ale piłce daleko było do światła bramki.

3
2
1
2
2
35'
GOOOOOOL!!!

I gol! 1:0! Mohamed Salah trafił do siatki!

Liverpool FC
33
18
3
11
10
35'

Decyzja utrzymana. Mamy rzut karny, podchodzi do niego Salah.

10
5
5
6
3
34'

Jeszcze trwa analiza VAR... Cofnięto się nawet do ewentualnego spalonego Firmino lub ręki napastnika Liverpoolu.

3
2
2
1
2
33'

Żółtą kartkę otrzymał Issa Diop za faul.

2
32'

Przewracany Origi w polu karnym! Będzie rzut karny dla Liverpoolu!

13
11
1
1
1
31'

Firmino znalazł się w polu karnym z piłką, ale został zatrzymany.

1
1
1
1
1
29'

Ngakia już się uaktywnia i rozpędza. Kolejne sprytne zagranie w szesnastkę Liverpoolu. Poradzili sobie obrońcy, ale to kolejny sygnał ostrzegawczy.

1
1
1
1
1
27'

Nie udało się zawiązać akcji na lewej stronie gospodarzom.

1
1
1
1
1
25'

Za mocne podanie do Origiego i piłka na aucie. Na razie nie ma szalonego tempa to spotkanie.

2
1
23'

Świetna akcja Firmino-Salah-Robertson, w ostatniej chwili z odsieczą dla Łukasza Fabiańskiego przyszli obrońcy.

2
2
21'

Kolejna próba dośrodkowania w pole karne gospodarzy. Pilnuje tu Salaha Aaron Cresswell.

1
1
1
1
1
19'

Kolejne dośrodkowanie Ngakii, tym razem łapie piłkę Alisson.

2
2
2
2
2
17'

I znów Liverpool przechwytuje piłkę, by rozgrywać ją na 50. metrze.

1
1
1
1
1
15'

Ngakia zagrał ładną piłkę do Hallera, radzą sobie z tym obrońcy Liverpoolu. Jeszcze dośrodkowanie w stronę Manuela Lanziniego i jest nawet groźny strzał, ale napastnik West Hamu na spalonym.

1
1
1
1
1
14'

Kolejny rzut rożny i kolejny brak zagrożenia ze strony gości.

2
2
2
2
2
13'

Ponad 70 procent posiadania piłki mają liverpoolczycy jak na razie.

5
2
2
1
1
13'

Ale na razie zagrożenia nie było, piłka wróciła na połowę przyjezdnych.

1
1
1
1
1
12'

Mohamed Salah wypracował rzut rożny dla Liverpoolu.

1
1
1
1
1
10'

Dziś w barwach Młotów debiutuje Jeremy Ngakia na prawej obronie. Na razie dość elektryczny.

1
1
1
1
1
9'

Dośrodkowanie w kierunku van Dijka, ale dobrze wyszedł z bramki Fabiański.

4
1
1
8'

Pierwszy rzut wolny będą mieli piłkarze Liverpoolu. Faulowany Wijnaldum.

1
2
2
8'

A West Ham raczej nie przeszkadza rywalom w operowaniu piłką.

1
2
3
6'

Na razie to wygląda, jakby ekipa trenera Kloppa czaiła się, by ukąsić. Póki co jest w posiadaniu piłki, ale daleko od bramki Fabiańskiego.

2
4'

Małe zderzenie Fabiańskiego z Ogbonną przy tej sytuacji, ale na szczęście niegroźne dla polskiego bramkarza.

5
2
1
1
1
3'

Origi wbiegł z piłką w pole karne i... nie bardzo wiedział, co z tym fantem zrobić. Szukał podania do Salaha, ale Fabiański się zorientował i wyszedł z bramki, po czym złapał piłkę.