United. Schodzi: Bruno Fernandes. Wchodzi: Diogo Dalot.

1
90+1'

United. Schodzi: Anthony Martial. Wchodzi: Odion Ighalo.

89'

Podczas interwencji ucierpiał bark de Gei. Bramkarz potrzebuje pomocy medycznej.

1
1
1
1
89'

Mason Mount uderzył z rzutu wolnego, piłka odbiła się od słupka!

3
3
5
7
2
88'

Po rzucie rożnym zamieszanie pod bramką Chelsea, ale gola nie ma.

1
85'

Chelsea powoli musi oswajać się z porażką. United już czują, że od wygranej są o krok.

7
4
1
1
1
83'

Pedro leży na murawie, Hiszpana złapały skurcze.

1
1
1
2
1
82'

Chelsea niczym mityczny Syzyf toczy "kamień" pod górę, ale VAR jest w poniedziałek bezlitosny.

1
2
4
1
1
80'

United. Schodzi: Daniel James. Wchodzi: Andreas Pereira.

79'

Żółtą kartkę otrzymał Aaron Wan-Bissaka. Gracz United wszczął awanturę z Cesarem Azpilicuetą.

Manchester United
1
1
1
1
2
78'

Gol po raz kolejny nie został uznany. But Giroud był na spalonym, jakkolwiek to brzmi. Wciąż 0:2, a Chelsea w meczu miała już dwa anulowane gole.

6
3
2
4
4
77'

Po dośrodkowaniu Mounta do siatki trafił Giroud, ale...

8
4
3
1
5
76'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Brandon Williams.

2
2
1
1
1
75'

Ostro pod polem karnym Chelsea. Na murawę padło dwóch zawodników, sędzia nakazał grać dalej.

1
1
1
1
73'

Kovacić w polu karnym z piłką. Wydawało się, że gości już nic nie uratuje. Tymczasem Chorwat zwlekał z uderzeniem i został zablokowany.

1
69'

Już tylko niewiele ponad dwadzieścia minut ma Chelsea na doprowadzenie do remisu, a tymczasem mogło być 0:3! Cesar Azpilicueta w ostatnim momencie uratował gospodarzy.

2
1
2
68'

Chelsea. Schodzi: Michy Batshuayi. Wchodzi: Olivier Giroud.

66'

Gol! Strzelił Harry Maguire. Asystował mu Bruno Fernandes. Z rzutu rożnego dośrodkował Fernandes, a nadbiegający Maguire głową z ok. 10 metrów zdobył gola. 0:2!

22
11
3
7
64'

Na uderzenie zdecydował się Bruno Fernandes. Piłka odbiła się od słupka!

2
2
5
4
5
63'

Będzie rzut wolny dla gości z okolic narożnika pola karnego. Może być ciekawie.

59'

3
59'

Żółtą kartkę otrzymał Fred.

3
1
1
1
3
59'

Przepychanki na murawie. Zouma staranował Martiala, a po chwili Fred bronił dostępu do kolegi.

2
1
1
56'

Bramka jednak została anulowana. Sędzia uznał, że Cesar Azpilicueta sfaulował chwilę wcześniej rywala. Wciąż 0:1.

6
1
1
3
3
55'

Po dośrodkowaniu z rogu do siatki trafił Zouma, ale...

6
2
2
1
9
55'

Pedro uderzał z sześciu metrów. Hiszpana w ostatnim momencie zablokował obrońca.

2
2
2
54'

Mogło być groźnie pod bramką United, sędzia jednak przerwał grę dopatrując się zagrania ręką. Chwilę później piłka trafiła w słupek. To już jednak nie miało znaczenia.

3
2
3
2
3
50'

Chelsea stara się atakować, ale goście nie zamierzają się tylko bronić i szans szukają w kontrach.

3
3
2
48'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Antonio Ruediger.

2
3
2
46'

Wracamy do meczu!

4
1
3
2
46'

Chelsea. Schodzi: Andreas Christensen. Wchodzi: Kurt Zouma.

45+4'

Piłkę w polu karnym otrzymał nieobstawiony Michy Batshuayi, ale w dobrej sytuacji spudłował.

1
2
1
45'

Sędzia doliczył 3 minuty.

4
2
5
2
5
45'

Gol! Strzelił Anthony Martial. Asystował mu Aaron Wan-Bissaka. Z prawej strony wprost na głowę Martiala dośrodkował Wan-Bissaka, a napastnik głową uderzył przy słupku do bramki. 0:1!

30
17
6
1
6
43'

Pomocy medycznej potrzebuje Andreas Christensen. Zawodnik Chelsea otrzymał uderzenie w twarz.

4
1
5
1
4
41'

Wciąż bez goli, ale na tempo meczu narzekać nie możemy.

2
3
4
38'

Shaw chciał dośrodkować, wyszedł z tego prawdopodobnie strzał. Piłka poszybowała daleko od bramki.

5
2
4
2
4
37'

Martial wpadł z piłką w pole karne. Płaski strzał minął dalszy słupek.

3
3
3
36'

Żółtą kartkę za próbę wymuszenia rzutu karnego otrzymał Willian.

Chelsea FC
2
1
4
1
3
35'

Cesar Azpilicueta już wychodził naprzeciwko bramkarza. W ostatniej chwili piłkę spod nóg wybił mu obrońca.

1
1
1
33'

Dobre tempo meczu, ale niewiele uderzeń  na bramki. Tego właśnie brakuje nam do pełni szczęścia.

4
3
4
3
6
31'

Sprzed pola karnego niecelny strzał oddał Bruno Fernandes.

1
1
1
29'

Gracze United wysoko atakują Chelsea. Gospodarze potrafią sobie z tym poradzić.

3
1
2
1
2
26'

Mount wyłożył piłkę, a Michy Batshuayi uderzając z ok. 11 metrów spudłował! To powinien być gol!

1
1
3
24'

Groźnie zrobiło się pod bramką United, po raz kolejny zabrakło strzału.

3
1
2
1
3
23'

Harry Maguire korkami przystemplował Michemu Batshuay'emu to co w spodniach ma najcenniejsze. VAR uznał, że "czerwo" nie należy się.

3
4
2
1
3
21'

Zagranie do Martiala, ten wszedł z piłką w pole karne, ale został zablokowany.

2
1
1
1
1
18'

Po chwilowej przewadze United teraz to Chelsea ponownie ma więcej do powiedzenia.

1
1
1
1
2
15'

Coraz groźniej wyglądają akcje goście. Brakuje jednak celnych uderzeń.

4
3
2
2
2
13'

Chelsea. Schodzi: N'Golo Kante. Wchodzi: Mason Mount.

1
2
1
2
1
12'

Z lini pola karnego uderzał Fred, trafil w Ruedigera. I to uratował Chelsea.

1
1
1
1
1
11'

Kante już sobie poszedł do domu. Za moment zastąpi go kolega.

1
2
1
4
10'

Kante ma problem. Gracz Chelsea usiadł na murawie i zadzwonił po medyków.

3
3
3
4
4
9'

Kolejna okazja Chelsea. Willian uderzył technicznie z ok. 15 metrów. Niedaleko obok słupka.

2
1
1
6'

Pierwsza groźniejsza akcja Chelsea. Zagranie przed pole karne do Jamesa, strzał po nodze obrońcy przeleciał obok bramki. Sędzia dość niespodziewanie zamiast na rzut rożny nakazał wznowić grę od bramki.

3
5
2
3'

Od pierwszego gwizdka sędziego sporo walki w środka pola.