3
3
3
88'

Ostatnie akcje w tym spotkaniu i choć West Ham United przegrywa, to biega po własnej połowie.

4
2
1
85'

Manchester City. Schodzi: David Silva. Wchodzi: Phil Foden.

82'

Sędzia asystent zasygnalizował spalonego i nie pozwolił podopiecznym Pepa Guardioli na kontynuowanie ataku. Wszystko już na zwolnionych obrotach i bardziej energicznie porusza się menedżer Obywatel niż jego podopieczni.

4
1
79'
79'

Manchester City. Schodzi: Kevin De Bruyne. Wchodzi: Ilkay Gundogan.

77'

Łukasz Fabiański poprawił się po złej interwencji przy drugim golu i tym razem w dobrym stylu triumfował w sytuacji sam na sam z przeciwnikiem. Brawa dla reprezentanta Polski, który jeszcze stara się trzymać West Ham United na powierzchni.

5
3
1
1
1
75'

Kwadrans do końca spotkania i publicznosć oklaskuje co najwyżej ładne podania gospodarzy, ponieważ ładnych akcji zakończonych uderzeniami w ostatnich minutach nie ma.

2
1
1
71'

Zrobiło się małe zamieszanie, ponieważ gospodarze domagali się odgwizdania rzutu karnego. Sędzia nie dostał sygnału z wozu i nie miał zamiaru oglądać sytuacji po raz drugi na monitorze.

5
3
2
2
3
68'

Drugie trafienie praktycznie zamknęło to spotkanie. Manchester City oczywiście musi dobiec do mety, ale nie będzie to już trudne zadanie. Powinno być z górki do ostatniego gwizdka.

1
1
65'

Manchester City. Schodzi: Aymeric Laporte. Wchodzi: John Stones.

4
2
2
2
2
65'

Kevin De Bruyne z golem oraz asystą.

4
3
1
1
1
62'

Gol! Strzelił Kevin De Bruyne. Asystował mu Bernardo Silva.

Reprezentant Belgii dorzucił gola do wcześniejszej asysty. Kevin De Bruyne praktycznie zagwarantował Manchesterowi City komplet punktów. Po podaniu Bernardo Silvy strzelec gola huknął z ostrego kąta i zaskoczył nieprzygotowanego Łukasza Fabiańskiego.

6
4
1
4
4
61'

Owacyjnie powitany na boisku Pablo Zabaleta, były defensor klubu z błękitnej części Manchesteru.

4
2
1
1
1
57'

Niebezpieczny upadek zawodnika West Hamu United. Ryan Fredericks odbił się barkiem od Rodriego Hernandeza.

5
1
54'

Sergio Aguero strzelił z ostrego kąta na zakończenie ciekawego ataku Manchesteru City. Futbolówka przeleciała przez pole bramkowe i nie skręciła do siatki. Ostatecznie zatrzymał ją chłopiec do podawania piłek i nie wiadomo, czy powinno być wznowienie od bramki czy od autu.

1
1
1
53'

Podanie crossowe na prawe skrzydło, gdzie gospodarzom nie udało się kontynuować ataku. Manchester City odrobinę igra z ogniem, ponieważ nie ma bezpiecznej przewagi.

3
1
1
1
1
50'

Piłkarze w błękitnych koszulkach wymienili podania na obrzeżach pola karnego West Hamu United. Tym razem żaden z nich nie zdecydował się na oddanie strzału i tym samym zatrudnienie Łukasza Fabiańskiego.

3
48'

Rywalizacja wznowiona!

3
1
46'

Druga połowa.

3
Czy West Ham United wyrówna po przerwie?
1
45'

Doliczona minuta.

45'

Żółtą kartkę otrzymał Arthur Masuaku za faul blisko narożnika własnego pola karnego.

West Ham United
3
1
1
1
1
43'

Michail Antonio zbiegł na prawe skrzydło, skąd posłał niebezpieczne dośrodkowanie. Ma pretensje do Roberta Snodgrassa, któremu blisko bramki Edersona zabrakło pół metra do dosięgnięcia piłki.

2
1
41'

Tak cieszyli się z prowadzenia gospodarze.

2
2
39'

Kolejna płaska piłka w pole karne West Hamu United, a tam nieco pogubili się obrońcy oraz Łukasz Fabiański. Nie miało to poważnych konsekwencji.

3
1
1
1
2
38'

Drużyna Pepa Guardioli tym razem z wykorzystaniem prawego skrzydła, skąd Bernardo Silva posłał groźnie wyglądające dośrodkowanie na głowę przeciwnika.

35'

Manchester City pozostaje w posiadaniu piłki i na połowie przeciwnika. Benjamin Mendy próbował uruchomić dośrodkowaniem Rodriego Hernandeza. Tym razem futbolówka nie dotarła do autora dotychczas jedynego gola.

3
1
1
1
1
33'

Rodri dał prowadzenie faworytom. Ulga w Manchesterze.

3
2
1
30'

Gol! Strzelił Rodri. Asystował mu Kevin De Bruyne.

Kolejny rzut rożny i tym razem skutecznie gospodarze. Pogubili się obrońcy West Hamu United, a Rodri Hernandez główkował w kierunku dalszego narożnika po dośrodkowania Kevina De Bruyne. Łukasz Fabiański rzucił się, ale nie zdołał dosięgnąć piłki i skapitulował. Nie będzie czystego konta reprezentanta Polski.

Manchester City
14
9
5
9
8
29'

Łukasz Fabiański pewnie na posterunku. Bramkarz West Hamu Unied przypilnował bliższego słupka i nie dał się pokonać uderzeniem z ostrego kąta Benjamina Mendy'ego. Jeszcze korner i przez moment zapachniało golem samobójczym.

2
27'

Declan Rice interweniował na skrzydle i nie pozwolił przeciwnikom z Manchesteru na kontynuowanie ataku. Obywatele muszą kombinować od nowa.

3
1
1
1
2
25'

W ostatnich minutach bez sytuacji podbramkowych. Przyjezdni nabrali pewności siebie, a że Manchester City specjalnie nie przeszkadza, wymienili podania w środkowej strefie boiska. Może nawet West Hamowi United uda się stworzyć jakąś sytuację podbramkową.

3
1
20'

Sergio Aguero kopnął piłkę do Łukasza Fabiańskiego. Argentyńczyk domagał się odgwizdania rzutu karnego, ale sędzia Kevin Friend nie zobaczył nieprzepisowego ataku defensora West Hamu United.

1
1
1
19'

Łukasz Fabiański dostał cios w udo w konfrontacji z Davidem Silvą, ale nie runął na boisko i wszystko ze zdrowiem reprezentanta Polski jest w porządku.

5
1
1
1
2
17'

Kevin De Bruyne starał się szybko rozpędzić kontratak zespołu z Manchesteru, żeby wykorzystać odrobinę wolnej przestrzeni na połowie przeciwnika. Issa Diop wiedział, co zrobi reprezentant Belgii i nie pozwolił piłce dotrzeć do Sergio Aguero.

3
14'

Kolejna szansa Gabriela Jesusa i nie ma gola. Ponownie o jeden kontakt z piłką za długo, jeszcze raz zabrakło zdecydowania i Aaron Cresswell zdążył w ostatnim momencie rzucić się pod nogi szykującego się do strzału z bliska napastnika.

3
1
11'

Początek, zgodnie z przewidywaniami, pod znakiem ataków mistrza Anglii. West Ham United znajduje się przez większość czasu na własnej połowie boiska. Co prawda kompani z pola Łukasza Fabiańskiego spróbowali wysokiego pressingu, ale Manchester City nie spanikował.

4
1
1
1
2
8'

Dał o sobie znać drugi z napastników Manchesteru City. Łukasz Fabiański rzucił się po strzale Sergio Aguero, ale nie musiał ostatecznie interweniować, ponieważ Argentyńczyk przestrzelił z dogodnej pozycji.

3
1
1
6'

Pierwsza szansa Manchesteru City i było szalenie niebezpiecznie. Po podaniu z drugiej linii Gabriel Jesus znalazł się sam na sam z Łukaszem Fabiańskim. Polak nie pozwolił Brazylijczykowi na swobodne obiegnięcie, a zawahanie Gabriela Jesusa pozwoliło na powrót obrońcom z Londynu.

8
2
1
1
4
3'

Początek konfrontacji. Gospodarze w błękitnych koszulkach, a także w białych spodenkach i getrach. Z kolei West Ham United w ciemnych strojach z białymi akcentami.

4
3'

6
1
1
1
1
Czy Łukasz Fabiański zachowa czyste konto w Manchesterze?
2
1
19:59

Łukasz Fabiański w podstawowym składzie West Hamu.

4
1
1
1
14:39

West Ham United może dzięki "oczkom" wywalczonym w Manchesterze opuścić strefę spadkową Premier League. Po 25 meczach drużyna Łukasza Fabiańskiego ma 24 punkty. Odniosła sześć zwycięstw, tyle samo razy zremisowała, ale poniosła aż 13 porażek.

2
1
1
14:39

Manchester City wygrał osiem poprzednich meczów z West Hamem United. W rundzie jesiennej zdemolował przeciwnika w Londynie aż 5:0. Raheem Sterling strzelił w tym spotkaniu trzy gole, a po jednym dołożyli Gabriel Jesus oraz Sergio Aguero.

14:39

West Ham United postara się o niespodziankę.

3
1
1
14:39

West Ham United zremisował swój poprzedni mecz w Premier League 3:3 z Brighton and Hove Albion. Drużyna z Londynu nie pokonała żadnego przeciwnika od 5 stycznia i to pasmo remisów albo porażek trwa od sześciu spotkań.

2
2
1
14:39

Nicolas Otamendi na ostatnim etapie przygotowań do meczu z West Hamem United.

1
1
14:39

Manchester City przegrał poprzedni mecz w Premier League 0:2 z Tottenhamem Hotspur. Mistrz Anglii nie potrafił wykorzystać którejkolwiek z licznych sytuacji podbramkowych. a zespół Jose Mourinho udzielił mu lekcji skuteczności.