3:0
Zakończony
Liverpool FC
90+2'

Liverpool próbuje jeszcze powalczyć o trafienie honorowe, ale nie zapowiada się, że goście zdołają zmniejszyć wymiary porażki.

4
10
3
4
4
90'

Doliczone 4 minuty.

3
3
1
1
2
87'

Do końca meczu zostało kilka minut. Piękna seria Liverpoolu dobiega końca.

9
7
3
9
3
84'

Strzał Lallany został zablokowany.

3
3
1
6
5
82'

Watford FC. Schodzi: Ismaila Sarr. Wchodzi: Ignacio Pussetto.

1
82'

Sarr spudłował w sytuacji sam na sam!

4
6
2
5
3
79'
79'

Tu już nic nie może stać się Watfordowi. To będzie piękny wieczó dla gospodarzy.

7
7
3
1
3
72'

Gol! Strzelił Troy Deeney. Asystował mu Ismaila SarrNIE-BY-WA-ŁE! 3:0!!! Fatalny błąd Alexandra-Arnolda, piłkę przejął Sarr i odegrał do Deeney'a. Ten pewnym strzałem pokonał interweniującego poza bramką Alissona!

47
27
19
9
20
72'

Coraz bardziej nerwowi są goście. Trudno się dziwić, ich seria najpewniej zostanie zakończona.

5
4
2
2
3
69'

Liverpool ruszył do przodu, ale nie potrafi przebić się przez zasieki Watfordu.

7
3
1
3
7
66'

Lallana strzałem z 25 metrów obił słupek!

1
6
2
4
64'

Liverpool w ogromnych tarapatach, a Watford mknie po trzecią bramkę.

6
3
1
4
5
61'
60'

Gol! Strzelił Ismaila Sarr. Asystował mu Troy Deeney. Liverpool na kolanach! Długie podanie spod linii bocznej do Sarra, który ruszył do pojedynku sam na sam z Alissonem i ładną podcinką podwyższył na 2:0!

24
11
23
10
17
Czy Liverpool zdoła odwrócić losy spotkania i pokona Watford?
8
4
1
4
6
57'

Liverpool nie rzuca się do gardła Watfordowi. Zastanawiająca postawa The Reds.

3
3
2
5
54'

Gol! Strzelił Ismaila Sarr. Asystował mu Abdoulaye Doucoure. Zagapili się w obronie The Reds i wykorzystali to gospodarze! Van Dijk dał się wyprzedzić Doucoure, który dograł wzdłuż bramki. Tam znalazł się Sarr i strzałem z najbliższej odległości otworzył wynik tego spotkania! Sensacja na Vicarage Road!

16
9
8
10
20
52'

Robertson uderzył z dość ostrego kąta i zmusił Fostera do interwencji.

5
4
2
49'

Salah technicznie próbował zaskoczyć Fostera. Trafił w Kabasele.

7
6
2
1
3
46'

Sarr potężnie uderzył sprzed pola karnego. Piłkę sparował Alisson.

8
5
1
1
46'

Gra wznowiona.

4
4
45+5'

Cóż tam się wydarzyło?! Alisson popełnił prosty błąd na przedpolu i wypuścił piłkę z rąk. Przejął ją Deeney i próbował pokonać leżącego Alissona, lecz posłał piłkę obok słupka.

10
8
1
1
1
45+3'

Oxlade-Chamberlain szarżował w polu karnym, ale w kluczowym momencie został powstrzymany.

5
4
1
45+2'

Jeszcze tylko 3 minuty pierwszej połowy i to najlepsza informacja od rozpoczęcia tego spotkania.

4
4
1
1
45'

Pierwsza połowa przedłużona co najmniej o 5 minut. To pokłosie urazu Deulofeu.

3
3
1
1
44'

Alexander-Arnold sprytnie chciał rozegrać rzut wolny. Wykazał się takim sprytem, że Foster spokojnie złapał piłkę.

5
4
43'

Sarr przepchął Fabinho i uderzył z dwudziestu metrów ponad bramką.

2
2
2
3
2
42'

Mane oddał strzał głową, ale Senegalczyk i tak był na spalonym.

3
3
2
3
39'

Mizernie wygląda to spotkanie. Okazji podbramkowych mamy jak na lekarstwo.

3
3
1
1
1
37'
36'

Deulofeu w burzy oklasków zostaje znoszony z murawy.

4
5
1
1
34'

Paskudnie wygląda uraz Hiszpana. Koniecza będzie zmiana i wiele wskazuje na to, że skrzydłowy w tym sezonie już nie zagra. Za moment zostanie zniesiony na noszach z boiska.

7
4
3
4
4
32'

Deulofeu leży na murawie i trzyma się za kolano. Sędzia od razu wezwał pomoc medyczną.

4
5
3
4
3
31'

Doucoure próbował odnaleźć podaniem Deeney'a, ale napastnik Watfordu nie miał szans na dojście do piłki.

4
3
1
28'

Hughes dośrodkował z rzutu rożnego, ale najwyżej w polu karnym wyskoczył Wijnaldum i wyjaśnił sytuację.

5
5
25'

Nie przeżywamy zbyt wielu emocji w ostatnich minutach. Żadna z drużyn nie podejmuje zbędnego ryzyka.

6
5
1
1
1
23'

Robertson nie zdołał dojść do górnego podania. Od bramki Foster.

5
4
1
1
21'

Lovren szczupakiem wybił dośrodkowanie Sarra, strzał sprzed pola karnego oddał jeszcze Doucoure, ale lepiej to przemilczeć.

4
5
1
1
20'

Salah oddał strzał z niewygodnej pozycji i trafił w boczną siatkę.

4
3
1
2
1
19'

Kabasele nieporadnie próbował wybijać piłkę z własnego pola karnego i sprezentował korner gościom.

4
5
2
1
17'

Ponad kwadrans gry za nami. Aktywniejsi w ofensywie są gospodarze, a Liverpool spokojnie czeka na swoją szansę.

5
5
1
15'

Doucoure oddał strzał z szesnastu metrów, a piłka odbita od van Dijka opuściła boisko.

5
5
13'

Próbowali ataku pozycyjnego goście, ale poślizgnął się Salah i Liverpool stracił piłkę.

4
4
2
1
10'

Deulofeu stosunkowo łatwo poradził sobie z Alexandrem-Arnoldem i ładnie dokręcił piłkę na bramkę Alissona. Pomylił się nieznacznie.

6
5
9'

Watford próbował wyjść z szybką kontrą, ale Hughes niepotrzebnie włączył się do akcji w środku pola i ta spaliła na panewce.

4
3
7'

Alexander-Arnold próbował dośrodkować z prawej strony, ale rywale uniemożliwili mu dobre dogranie w pole karne.

4
4
1
4'

Deulofeu oddał strzał z ponad 20 metrów. Piłka w bezpiecznej dla Alissona odległości minęła słupek.

5
4
1
4'

Watford próbuje wysoko atakować Liverpool, przez co goście nie mogą spokojnie budować swoich akcji.

5
5
2'

Firmino odegrał w polu karnym do Oxlade'a-Chamberlaina, ale Anglik nie zdołał opanować piłki.