Arsenal FC
63' Sokratis Papastathopoulos 78' Alexandre Lacazette
West Ham United
9' Pablo Fornals 90+3' Michail Antonio
1:0
Obejrzyj wideo Ukryj wideo

Koniec. Arsenal pokonał West Ham. Młoty w trudnej sytuacji w Premier League.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Michail Antonio.

Sprzed pola karnego ponad poprzeczką uderzył Reiss Nelson.

Sędzia doliczył 5 minut.

Arsenal. Schodzi: Mesut Oezil. Wchodzi: Hector Bellerin.

Szukają Młoty wyrównania, czasu mają jednak niewiele.

Z kilku metrów uderzał Haller, dobrze w bramce zachował się Leno!

West Ham United. Schodzi: Mark Noble. Wchodzi: Tomas Soucek.

West Ham ruszył do ataku, uderzał Antonio, ale ponad bramką.

Niemal trzy minuty trwały prace mierniczego, gol został uznany i gospodarze prowadzą 1:0.

Gol! Strzelił Alexandre Lacazette. Asystował mu Mesut Oezil. Arsenal prowadzi! Dogrywał Oezil, a z bliska do siatki trafił Lacazette. 1:0!

Jeszcz trwa mierzenie, wiele wskazuje na to, że gole jednak zostanie uznany!

Piłka w bramce West Hamu, ale trafienie Lacazette'a nie zostało uznane. Francuz był na spalonym.

Goście zaczynają grać na czas. Ich remis satysfakcjonuje.

Kontra Młotów zakończona anemicznym strzałem Fornalsa.

Oezil powinien uderzać, ale podawał do partnera. Piłkę przejęli goście.

A teraz cierpi Antonio, którego łokciem potraktował David Luiz.

Ucierpiała głowa Davida Luiza, mamy przerwę w grze.

Arsenal. Schodzi: Nicolas Pepe. Wchodzi: Reiss Nelson.

Zrobił się otwarty mecz. Akcja za akcję, remis nikogo nie satysfakcjonuje.

Indywidualna akcja Bowena, Leno zdołał odbić piłkę.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Sokratis Papastathopoulos.

Arsenal. Schodzi: Eddie Nketiah. Wchodzi: Alexandre Lacazette.

Do dośrodkowania z lewej strony doszedł Antonio. Strzał głową instynktownie odbił Leno!

Wyrównał się mecz. Piłka rozgrywana jest w okolicach środka boiska.

Nketiah sam na sam z Fabiańskim, Polak wyszedł z sytuacji obronną ręką!

Obraz gry nie zmienia się. Gospodarze cały czas starają się kruszyć mur złożony z obrony West Hamu.

Dogranie w pole karne, Pierre-Emerick Aubameyang nie sięgnął jednak piłki.

Od początku 2. połowy optyczna przewaga należy do Arsenalu. West Ham skupiony w okolicach własnej bramki.

Wracamy do gry!

Przerwa. Bez w goli w meczu Arsenalu z West Hamem.

W polu karny padł Nketiah, sędzia nakazał grać dalej.

Sędzia doliczył minutę.

W końcówce 1. połowy goście są aktywniejsi w ataku. Arsenal skupiony na defensywie.

Po rzucie rożnym piłkę przed bramkę zgrał Diop, a Antonio spudłował z dwóch metrów!

Nketiah uderzał z siedmiu metrów. Fabiański odbił piłkę, zawodnik Kanonierów był na spalonym.

Fabiański złapał piłkę po dośrodkowaniu, po chwili został zablokowany przez rywala, w momencie kiedy chciał podać do partnera. Polakowi udało się wyjaśnić sytuację.

Uderzał Fornals, Leno bez problemów złapał piłkę.

Słabszy fragment meczu. Sporo niedokładności, niewiele się dzieje.

Aaron Cresswell uderzył z rzutu wolnego, piłka poszybowała ponad bramką gospodarzy.

Pierre-Emerick Aubameyang dośrodkował z pola karnego, Sokratis Papastathopoulos głową przymierzył w poprzeczkę! Sporo szczęścia miał Fabiański.

Haller w polu karnym, mógł znaleźć się sam naprzeciwko bramkarza, ale górą Leno. Bramkarz wykorzystał fakt, że napastnik zbyt mocno wypuścił sobie piłkę.

Przewaga Arsenalu, goście mieli dwie okazje bramkowe, gospodarze jedną.

Groźnie pod bramką Fabiańskiego. Strzał z pola karnego utknął między nogami obrońcy. Po chwili Polak efektownie złapał piłkę.

Antonio starał się dogrywać do Hallera, podanie do celu nie dotarło.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Pablo Fornals.

Na uderzenie z dystansu zdecydował się Granit Xhaka, piłka poszybowała wysoko ponad bramką.

Arsenal uzyskał przewagę, gospodarze rozgrywają piłkę na połowie gości.

Pierwszy strzał gości. Uderzał sprzed pola karnego Bowen, piłkę na słupek sparował Leno!

Gramy!

Mecz poprowadzi Martin Atkinson.

Kto wygra mecz?

Plasujący się na 10. miejscu w Premier League Arsenal podejmuje walczący o utrzymanie West Ham.