Bernardo Silva uderzał z siedmiu metrów, trafił w Taylora. Po chwili mocno, ale zbyt wysoko uderzył Sane.

Zawodnicy Manchesteru City cały czas szukają kolejnych trafień.

85'

Sane uderzał z rzutu wolnego, ale trafił w mur.

1
82'

Jedna z nielicznych prób ataku gości, ale piłkarze Burnley nie dotarli nawet do pola karnego.

1
1
1
1
1
79'

City. Schodzi: Phil Foden. Wchodzi: Leroy Sane. Niemiec nie grał od momentu kontuzji, czyli od 4 sierpnia.

79'

Na uderzenie zdecydował się Rodri. Trafił tam, gdzie stał bramkarz.

76'

Nie potrafią zagrozić piłkarzom City rywale. Dla Burnley to kompromitujący występ. Bez ikry, bez ognia, bez... niczego.

1
1
1
1
1
73'

Gospodarzom jeszcze mają, City w ataku, oni chcą wygrać jeszcze wyżej.

70'

Wracamy do gry, do końca 20 minut. Na boisku już wszystko jasne. Goście od dawna leżą i błagają o piłkarską litość.

2
2
2
2
2
69'

Foden w przerwie nie pił, ale zjadzł coś co wyglądało jak mleczko w tubce. To było pyszne! Kto nie jadł ten niech szybka nadrabia.

2
1
68'

A teraz idziemy na jednego... Tzw. przerwa na napój.

1
1
68'

A teraz płasko uderzał Kevin De Bruyne. Belg pomylił się nieznacznie.

66'

Kolejna akcja City, Phil Foden do Jesusa, ten uderzył mocno, ale metr obok słupka!

1
63'

Gol! Strzelił Phil Foden. Asystował mu Gabriel Jesus. Szybka akcja City. De Bruyne do Silvy, ten do Jesusa, który wyłożył piiłkę Fodenowi. Strzał z kilku metrów był formalnością. 5:0!

Manchester City
7
3
1
62'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Joao Cancelo.

61'

City. Schodzi: Fernandinho. Wchodzi: Kevin De Bruyne.

61'

City. Schodzi: Riyad Mahrez. Wchodzi: Aymeric Laporte.

komentarz

1
60'
57'

Piłkarze Burnley starają się zaatakować, ale wszystko robią bez większej wiary.

1
54'

Zagranie do Vydra, ten jednak na spalonym. Napastnik kontynuował akcję i teraz stara się tłumaczyć, że nie słyszał gwizdka. - Panie Vydra, panie Vydra, pan tak nie wygra - powiedział mu w tajemnicy arbiter.

52'

Gol! Strzelił David Silva. Asystował mu Bernardo Silva. Rozmnotowali defensywę gości gracze City. W końcowej fazie Bernardo Silva wyłożył piłkę Davidowi Silvie, a ten pewnie trafił do bramki. 4:0!

6
4
1
51'

Do uderzenia z ok. 16 metrów doszedł Phil Foden, piłka minęła cel.

48'

Mogło być groźnie pod bramką gości, ale doszło do nieporozumienia.

47'

Ucierpiał Rodri, pocierpiał, uronił kilka łez i wstał z murawy. Brawo!

1
46'

20:56

45+4'

City. Schodzi: Riyad Mahrez. Wchodzi: Gabriel Jesus.

45+3'

Gol! Strzelił Riyad Mahrez. Precyzyjny strzał, bramkarz wyczuł intencje Mahreza, ale piłki nie był w stanie odbić. 3:0!

10
2
45+2'

Sędzia doliczył 2 minuty, ale pogramy dłużej. Aguero na boisko już nie wróci.

45+2'

Rzut karny dla City!

1
45'

Trwa analiza czy gospodarzom należał się rzut karny właśnie po faulu na Aguero.

45'

Urazu kolana doznał Aguero. Argentyńczyk siedzi w polu karnym.

43'

Gol! Strzelił Riyad Mahrez. Asystował mu Fernandinho. Mahrez otrzymał dalekie podanie od Fernardinho, po rajdzie przez pół boiska wkręcił w ziemię dwóch obrońców i pewnym uderzeniem pokonał bramkarza. 2:0!

10
4
1
43'

Żółtą kartkę otrzymał Josh Brownhill.

Josh Brownhill #8
Burnley FC
40'

Z dystansu wprost w bramkarza uderzył Rodri. Pope pewnie złapał piłkę.

38'

Sparingowe granie w Manchesterze. Niewiele się dzieje na boisku, gospodarze mają piłkę i nie chcą jej oddać.

35'

Na uderzenie sprzed pola karnego zdecydował się Sergio Aguero, ale próba została zablokowana.

34'

Sporo podań wymieniają między sobą piłkarze City. Krok po kroku podopieczni Guardioli demontują defensywę rywala.

31'

Niewielkie zamieszanie w polu karnym Burnley, Pope jednak złapał piłkę.

1
1
20:56

28'

Gospodarze po objęciu prowadzenia spokojnie rozgrywają piłkę, rywale chyba nie wierzą w możliwość nawiązania walki.

2
1
25'

Dość długo trwała przerwa, ale w końcu gramy.

1
1
24'

Przerwa na spożycie napojów.

1
1
22'

Gol! Strzelił Phil Foden. Asystował mu Bernardo Silva. Po krótko rozegranym rzucie rożnym Bernardo Silva wycofał piłkę na osiemnasty metr, a stamtąd Foden uderzył w kierunku bliższego słupka. Pope powinien strzał odbić, ale tego nie uczynił. 1:0!

12
7
2
1
3
20'

Nie zmienia się obraz spotkania. Cały czas atakują gospodarze, rywale sporadycznie przekraczają połowę boiska.

1
1
1
17'

David Silva do Bernardo Silvy, ten jednak z sześciu metrów uderzył metr obok słupka!

4
3
1
1
14'

Uwidoczniła się przewaga gospodarzy. Piłkarze City jednak bez okazji bramkowej.

1
1
1
1
11'

Rzut wolny dla gospodarzy. Do dośrodkowania nikt jednak nie doszedł. Od bramki goście.

1
2
1
1
7'

Jak na razie orlikowa kopanina na boisku. Czekamy na pierwsze okazje.

3
1
2
1
3
3'

Bardzo szeroko piłkarze obu drużyn ustawili się na boisku. Mimo tego zawodnicy mają problemy z przejściem pod bramkę rywala.