Doliczono trzy minuty.

1
1
85'

Wrzutka Doherty'ego z prawej strony, a Pedro Neto huknął z woleja pod samą poprzeczkę. Fabiański znów bez szans. 2:0 dla gości!

1
1
84'

Gol! Strzelił Pedro Neto. Asystował mu Matt Doherty.

Wolverhampton Wanderers
5
2
1
2
83'

Indywidualna akcja Antonio, złamał grę do środka i uderzył mocno zza pola karnego, ale tuż nad poprzeczką.

2
1
82'

West Ham United. Schodzi: Jeremy Ngakia. Wchodzi: Ryan Fredericks.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Jeremy Ngakia #52
1
1
77'

Sprytne, płaskie uderzenie Fornalsa zablokowane jednak przez defensorów gości.

73'

Bardzo dobre dośrodkowanie Traore z prawej strony, Jimenez wyskoczył nieobstawiony i pokonał Fabiańskiego strzałem głową. Wolves prowadzą!

1
3
73'

Gol! Strzelił Raul Jimenez. Asystował mu Adama Traore.

5
3
1
2
4
62'

Żółtą kartkę otrzymał Michail Antonio. Ostry wślizg w nogi rywala.

West Ham United
1
61'

Statystyka strzałów:

Ogółem: WHU 3-7 Wolves

Celne: WHU 1-4 Wolves

Aczkolwiek klarownych sytuacji jak na lekarstwo...

1
57'

Żółtą kartkę otrzymał Joao Moutinho. Podciął uciekającego Andersona.

52'

Wolves mają problem, żeby wstrzelić się z piłką w pole karne.

1
48'

Ngakia uderza z dystansu, ale pewnie łapie Rui Patricio.

1
1
2
komentarz

Wracamy do gry! Czy dojdzie do przełamania?

2
1
1
45'

Doliczono minutę.

2
1
45'

Boly traci piłkę, ale świetnie wraca za Antonio i elegancko ją odbiera.

2
1
43'

Szeroko gra WHU, ale nie może dobrze dośrodkować piłki.

2
1
40'

Brakuje dokładności z obu stron.

1
3
39'

Dziwny strzał Saissa z dystansu spokojnie łapie Fabiański. Piłka kozłowała kilka razy, ale uderzenie nie miało żadnej mocy.

3
1
1
34'

Techniczny strzał Joty, ale prosto w ręce Fabiańskiego. Polak spokojnie ją łapie.

2
1
33'

Chociaż teraz szansa Wolves, Jota w polu karnym, strzela z jego skraju, ale uderzenie blokuje Ngakia.

1
31'

Mamy okres typowej walki w środku pola...

2
1
1
28'

Świetnie zapowiadająca się kontra gości, ale prostopadłe podanie Joty do Jimeneza w ostatniej chwili przecinają obrońcy.

1
27'

Nie ma co ukrywać - tempo meczu jest naprawdę powolne, widać brak ogrania.

23'

Lepszy okres teraz ze strony WHU, zamknęli rywala w polu karnym. Obie ekipy mają właśnie chwilę, żeby się nawodnić i złapać oddech.

1
20'

Soucek z dystansu, ale nad bramką.

1
18'

Miękka wrzutka Bowena, piłka leci tuż przed bramką, ale ostatecznie nikt jej nie zgarnia.

1
15'

Bardzo dobre teraz piąstkowanie Fabiańskiego.

2
13'

Świetna piłka na Fornalsa, ale jego strzał z powietrza w polu karnym wylądował na którejś z reklam na wyższych trybunach...

9'

Rajd Joty w pole karne, ale zabrakło przestrzeni na podanie, miał 3-4 rywali na plecach.

1
8'

Strzał Moutinho z dystansu, rykoszet, jest korner. Lepiej grają piłką goście.

1
1
5'

Wolves szuka prostopadłych podań przez środek, ale na razie żadne nie dociera pod pole karne WHU. Fabiański może sobie zrobić spacerek po polu karnym.

3'

Na razie przewagę mają goście, zdobywają systematycznie coraz większą przewagę w środku pola.