Premier League: 31. kolejka
23 cze 2020 21:15
90+4'

Tottenham ma sytuację pod kontrolą, WHU stara się jeszcze naciskać, ale nie może odebrać piłki.

1
1
1
90+1'

Akcja Tottenhamu zakończona strzałem Bergwijna w boczną siatkę. Fabiański miałby problem z interwencją, zasłaniał mu wszystko obrońca.

90'

Doliczono pięć minut.

83'

Dynamiczna kontra Tottenhamu, Son wypuszcza Kane'a, ten pędzi, pędzi, Fabiański szybko wychodzi, Anglik to widzi i strzela obok niego i jest 2:0!

2
2
3
2
82'

Gol! Strzelił Harry Kane. Asystował mu Heung-Min Son.

Tottenham Hotspur
9
5
1
3
5
79'

Zamieszanie w polu karnym Tottenhamu, strzał Bowena i słupek ratuje gospodarzy od utraty gola!

1
1
1
1
77'

Ostry strzał Felipe Andersona z dystansu niecelny, mógł to zrobić lepiej.

74'

Ładnie zagrywa Bergwijn na wybiegającego Iworyjczyka, a Aurier podaje na pamięć do Kane'a. Czyta to jednak Fabiański i łapie piłkę, a Anglik nawet nie zorientował się w podaniu.

1
1
1
1
72'
72'
71'
70'

Przerwa na nawodnienie się.

1
68'

Żółtą kartkę otrzymał Ben Davies.

2
2
2
3
2
65'

VAR jeszcze sprawdzał, czy było zagranie ręką Sancheza, ale nic z tego. Gol uznany!

5
5
3
3
7
64'

Rzut rożny gospodarzy, skacze do piłki Dier, delikatnie ją trąci i trafia w nogę Soucka. Od pięty Czecha futbolówka wpada do siatki, Tottenham prowadzi po samobóju!

2
2
2
2
6
64'

7
62'

Lamela indywidualnie w polu karnym, trzech rywali na plecach, strzela, ale w boczną siatkę. Mógł wcześniej strzelać.

1
1
1
1
2
60'

Długa piłka na Antonio, ale jego strzał z powietrza w polu karnym ląduje na trybunach.

1
1
1
1
2
59'
3
3
3
3
3
59'

Kontra gospodarzy, Lo Celso zagrywa w pole karne na Kane'a, a Anglik nie trafia po ziemi z ośmiu metrów, centymetry obok słupka!

2
2
1
1
1
58'

Odważnie teraz Rice, pędzi pod pole karne, strzela, ale w ostatniej chwili Sanchez blokuje jego strzał. Jest korner. Fajnie, że WHU gra coraz bardziej otwartą piłkę.

2
2
2
2
2
56'

Kombinacyjna akcja Sona z Allim, ale Anglik nieczysto trafił w piłkę przy strzale. Od bramki Fabiański.

4
3
3
3
3
55'

Petarda Kane'a zza pola karnego tuż nad poprzeczką! A mógł zabić...

3
2
2
2
2
53'

Sprytna piłka od Bowena, strzał Fornalsa, ale piłka toczy się tuż obok słupka bramki Tottenhamu! WHU nie wierzy, że Hiszpan nie trafił z kilku metrów!

3
2
1
1
1
51'

Żółtą kartkę otrzymał Harry Kane.

4
4
2
2
2
50'

Lucas wypuszcza Auriera, ten gra na Kane'e, Anglik strzela piętą, ale odbija to Fabiański! Polak jeszcze nabija supersnajpera gospodarzy, WHU od bramki.

2
1
49'

Zaskakujący strzał Diera z dystansu, ale niecelny.

48'

Ponownie Tottenham zaczyna od mozolnie budowanego ataku pozycyjnego...

czas Druga połowa
47+3'

Jeszcze strzał Lucasa Moury z zaskoczenia w polu karnym minimalnie obok słupka.

2
45+1'

Bardzo ładnie wcisnął piłkę Son między słupkiem a Fabiańskim, ale bramka nieuznana! VAR dopatrzył się minimalnego spalonego Koreańczyka. Pół jego stopy wyprzedzało "cztery litery" Fredericksa.

1
2
1
1
43'

Seria rzutów rożnych Tottenhamu, ale nie udało się oddać groźnego strzału.

1
39'

Sprytna wrzutka Fredericksa i nie tak do końca pewnie łapie ją Lloris, prawie zderzył się z Sanchezem.

1
2
1
37'

Statystka strzałów:

Tottenham 3:1 West Ham

"Koguty" są też przy piłce więcej niż 2/3 czasu gry.

2
34'

Tottenham w ataku pozycyjnym, ale bardzo wolno zdobywa kolejne metry.

1
31'

Główka Harry'ego Kane'a, ładnie się złożył do główki, ale strzał niecelny. Przeszkadzał mu odpowiednio Balbuena.

1
1
1
1
1
28'

Odważnie West Ham, szybciej gra w środku, ale nadziewa się na kontrę. Diop zgarnia piłkę i przypadkowo wycofuje do Fabiańskiego. Polak nie łapie piłki i wybija też w ryzykowny sposób, ale z powodzeniem.

1
1
2
1
1
26'

Żółtą kartkę otrzymał Mark Noble.

1
1
1
1
1
23'

Teraz przerwa dla obu zespołów na nawodnienie się.

4
3
4
3
3
22'

Mocny strzał Lucasa Moury z dystansu i fenomenalnie broni to Fabiański!

15
8
2
2
3
20'

Szansa gości, Antonio na wykroku oddaje strzał prosto w Llorisa, potem dobitka Bowena zablokowana. Sędziowie odgwizdali wcześniej spaloną pozycję Antonio.

1
2
1
1
1
19'

Intensywna praca obrońców WHU przed własnym polem karnym. Są szczelnie ustawieni, nie da się zagrać piłki blisko bramki.

1
1
1
1
1
15'

Żółtą kartkę otrzymał Pablo Fornals.

2
1
2
2
2
14'

Aurier urwał się Fornalsowi, Hiszpan ewidentnie fauluje rywala z premedytacją. Chyba może być potrzebna pomoc medyczna.

1
1
2
1
1
11'

Trochę wyżej w pressingu goście, ale nie naciskają mocno na rywali. Tottenham wciąż rozgrywa spokojnie piłkę, tylko nieco dalej od bramki Fabiańskiego.

3
3
3
3
4
6'

Cały czas w ofensywie Tottenham, bardzo spokojnie rozgrywają piłkę gospodarze

1
1
1
1
1
3'

Okazja Tottenhamu, wrzutka Sona, niepewnie zbija ją Fabiański sprzed bramki. Ale jest korner, był rykoszet i piłka przeszła przez linię końcową.