Watford FC
32' Craig Dawson 79' Jan Bednarek 90+5' Abdoulaye Doucoure 90+6' Craig Cathcart
Southampton FC
16' Danny Ings 70' Danny Ings 82' James Ward-Prowse
1:3

KONIEC! Spokojna wygrana Southampton!

Jeszcze rzut wolny dla gości.

Żółtą kartkę otrzymał Craig Cathcart.

Żółtą kartkę otrzymał Abdoulaye Doucoure.

Watford jest już totalnie zrezygnowane.

Doliczono 5 minut.

Strzał Redmonda i słupek ratuje Watford!

Adams sam na sam z Fosterem, strzał między nogami bramkarza, ale golkiperowi udaje się odbić piłkę!

Watford nie oddało w tym meczu ani jednego celnego strzału.

CO ZA GOL Z RZUTU WOLNEGO! Piłka poza zasięgiem muru i bramkarza, perfekcyjny strzał!

Gol! Strzelił James Ward-Prowse.

Dośrodkowanie z lewej strony, Bednarek wyciąga nogę, by nie pozwolić piłce dotrzeć do Welbecka, ale wbija piłkę do własnej siatki!

Gol samobójczy! Jan Bednarek.

Watford. Schodzi: Kiko Femenia. Wchodzi: Ignacio Pussetto.

Problemy zdrowotne Armstronga po jednej z interwencji, rozpadało się też nad stadionem.

Southampton FC. Schodzi: Shane Long. Wchodzi: Che Adams.

Watford. Schodzi: Adam Masina. Wchodzi: Jose Holebas.

Watford. Schodzi: Roberto Pereyra. Wchodzi: Joao Pedro.

Watford. Schodzi: Will Hughes. Wchodzi: Danny Welbeck.

Katastrofalne wybicie piłki przez graczy Watfordu zgarnia Ings, pędzi w pole karne i strzela po długim słupku. 2:0 dla gości!

Gol! Strzelił Danny Ings.

Przerwa na picie.

Zauważalny jest brak cierpliwości w grze Watfordu. Chcą szybko pędzić pod bramkę, nie ma komunikacji. Z kolei Southampton gra lżej i swobodniej.

Southampton FC. Schodzi: William Smallbone. Wchodzi: Stuart Armstrong.

Hughes z woleja zablokowany, potem Deeney przekombinował w dryblingu. Kontra gości powstrzymana bardzo szybko.

Southampton nastawione defensywnie, ale Watford zupełnie nie ma pomysłu, jak przedrzeć się w pole karne.

W dłuższym ataku Watford, ale nie potrafi zagrać piłkę tak, by pojawiła się szansa na strzał.

Niedokładna piłka od Ingsa na Longa, wcześniej jakiś uraz Sarra po starciu z Bertrandem.

Zamieszanie w polu karnym Southampton, strzał Sarra zablokowany.

Wracamy do gry!

Przerwa! Watford gra naprawdę marnie, nie zasłużyło na bramkę, Southampton jest z kolei pewny siebie.

Doliczono 4 minuty.

Pierwsza połowa bardzo pewna i spokojna w wykonaniu Bednarka.

Rajd Sarra w polu karnym, szarpie się z Bertrandem, piłka ucieka za boisko. Skrzydłowy Watfordu ma pretensje, że nie podyktował arbiter rzutu karnego.

Ostra piłka ze skrzydła od Warda-Prowse'a, blisko niej był Bednarek, ale pewnie łapie Foster.

Ofiarna obrona Warda-Prowse'a, przyjął na głowę bombę z dystansu, na moment stracił kontakt z rzeczywistością.

Sarr kontra Romeu w powietrzu, Hiszpan oberwał ręką w nos, lekarze muszą zatamować krwawienie.

Wysoka piłka od Redmonda z rzutu wolnego ląduje jednak w rękach Fostera.

Żółtą kartkę otrzymał Craig Dawson.

Przerwa w grze, Long potrzebuje pomocy lekarzy. Gdy skakał do główki, piłkę chciał też zgarnąć jego kolega, William Smallbone, który drasnął go korkami w kolano.

Toczy się akcja Watfordu na połowie rywala, ale "Szerszenie" nie mogą wejść w pole karne. Mało tego - w tym meczu nie oddali jeszcze strzału.

Przerwa na uzupełnienie płynów.

Świetna piłka na wbiegającego Warda-Prowse'a, umyka obrońcom, strzela, bramkarz wychodzi... ale gola nie ma! Wydaje się, że powinien być rzut rożny, ale ma zacząć od 5. metra Foster.

Seria dośrodkowań graczy Watfordu jednak za wysoka dla Deeneya.

Wolny Smallbone w środku zagrywa do Ingsa, ten odskakuje od obrońców i zza pola karnego po ziemi strzela poza zasięgiem rąk bramkarza. 1:0 dla "Świętych"!

Kombinacyjna akcja gości, piłka trafia do Longa w polu karnym, ale uderzył prosto w ręce Fostera.

Wpada Sarr w pole karne, ale zagrywa w ciemno do kolegów, nikt nie zgarnia piłki.

Mocniej pressują goście, co sprawia, że coraz częściej Watford gra piłkę przez obrońców. Jednak na razie daleko do stworzenia sytuacji.

Wysoko ustawione jest obrona Watford. Southampton chce grać szybko, ale robi to niedokładnie.

Na razie szykuje się mecz walki, bardzo fizyczny, ciężko będzie przejść przez środek boiska.