Premier League: 35. kolejka
13 lip 2020 21:00
90+6'

Gol! Strzelił Michael Obafemi. Asystował mu Jan Bednarek. Po dośrodkowaniu z rogu Bednarek zgrał piłkę głową, a Obafemi z bliska wbij ją do bramki! 2:2.

41
29
4
6
14
90+5'

Atak pozycyjny Świętych. Osłabieni gospodarze bronią się przed polem karnym całym zespołem.

1
1
2
90+3'

Wiele wskazuje na to, że grać będziemy łącznie 98 minut.

2
90+3'

Williams opuścił boisko, United gra w dziesiątkę.

3
90+2'

Cały czas trwa przerwa w grze. Trwa szycie i klejenie głów zawodników.

1
90'

Żółtą kartkę otrzymał Aaron Wan-Bissaka.

Manchester United
90'

Sędzia doliczył 5 minut, ale pogramy jeszcze dłużej.

1
2
90'

Brandon Williams zderzył się z rywalem. Obaj leżą na murawie, pojawiła się krew.

2
89'

Atak pozycyjny Świętych, ale do bramki gospodarzy dość daleko.

86'

Mocny strzał Redmonda z ok. 10 metrów. David de Gea wybił piłkę na rzut rożny.

1
2
1
1
2
84'

United. Schodzi: Bruno Fernandes. Wchodzi: Scott McTominay.

84'

United. Schodzi: Mason Greenwood. Wchodzi: Daniel James.

84'

Przyspieszyli grę goście. Piłkarze Southampton szukają wyrównującego gola.

1
1
1
1
1
81'

Z ok. 10 metrów uderzał Long, ale bardzo słabo i wprost w bramkarza.

1
1
80'

Martial mijał obrońców gości niczym tyczki. Wszystko było dobrze do momentu uderzenia. Strzał z ok. 17 metrów poszybował ponad bramką.

79'

Dość nieśmiała próba gości. W pole karne zagrywał Kyle Walker-Peters, piłkę wybili obrońcy.

75'

United. Schodzi: Luke Shaw. Wchodzi: Brandon Williams.

2
2
2
2
2
74'

Ładna kontra gości, w ostatnim momencie akcję przerwał Victor Lindelof.

72'

Na murawie usiadł Shaw. Będą potrzebne konsultacje z doktorem.

1
71'

Southampton FC. Schodzi: Stuart Armstrong. Wchodzi: William Smallbone.

2
69'

To co lubimy, przerwa na picie. My robimy sobie kawę (spokojnie, zaśniemy po niej).

68'

Martial do Rashforda, ten uderzał niemal do pustej bramki z pięciu metrów. Ryan Bertrand zdołał zablokować napastnika!

6
4
4
5
7
64'

Southampton FC. Schodzi: Che Adams. Wchodzi: Shane Long.

63'

United. Schodzi: Paul Pogba. Wchodzi: Fred.

2
62'

Kyle Walker-Peters zagrywał płasko na trzeci metr, przy okazji zakładając siatkę dwóm zawodnikom. Nikt jednak nie doszedł do piłki.

1
59'

Gospodarze przenieśli ciężar gry pod pole karne gości. United szukają trzeciej bramki.

1
56'

Żółtą kartkę otrzymał Kyle Walker-Peters.

5
3
3
3
3
56'

Sprzed pola karnego niespodziewanie uderzył Rashford, piłka trafiła tuż obok słupka w boczną siatkę.

1
53'

2
52'

Szarżował Rashford, akcję przerwał Bednarek wybijają piłkę na rzut rożny.

2
2
1
1
1
52'

Z pola karnego uderzał Ings, w ostatnim momencie zablokował go obrońca. Goście w ataku!

1
1
50'

Ucierpiał Stephens, potrzebna jest interwencja doktora i jego kolegi.

2
49'

Zagranie do Redmonda, ten jednak w dobrej sytuacji uderzył metr obok słupka.

1
1
1
47'

Wysoki pressing Southampton, ale gospodarze nie mylą się w defensywie.

1
2
46'

Wracamy do gry!

2
2
1
45'

Sędzia doliczył 3 minuty.

4
2
2
3
3
44'

Żółtą kartkę otrzymał James Ward-Prowse.

42'

Romeu ostro zaatakował rywala, sędzia nie zdecydował się na pokazanie kartki, a mogło być nawet czerwono.

3
3
3
3
4
39'

W polu karnym piłka spadła pod nogi Aarona Wan-Bissaki, ten jednak zbyt długo zbierał się do uderzenia i został zablokowany.

1
1
36'

W końcu goście na dłużej pod polem karnym United. Jednak piłkarze Southampton nie potrafią zagrozić de Gei.

1
4
33'

Kolejna dobra akcja United. Wycofanie piłki do Martiala, ten jednak uderzył z ok. 16 metrów wysoko ponad bramką Świętych.

9
9
6
4
6
30'

Gospodarze prowadzą i mają coraz więcej do powiedzenia. Rywale mają dobrze zaczęli, ale teraz mają problemy.

4
2
2
28'

Mocny strzał z dystansu Pogby, piłkę zdołał odbić bramkarz.

1
1
26'

Już ponownie gramy. Patrzymy na Ole Gunnara Solskjaera i coraz bardziej zaczyna nam przypominać... Egona Olsena.

7
5
2
2
3
24'

Przerwa na uzupełnienie utraconych pierwiastków śladowych.

1
2
1
23'

Gol! Strzelił Anthony Martial. Asystował mu Bruno Fernandes. Piękna akcja gospodarzy! Fernandes zagrał na lewo do Martiala, ten wszedł z piłkę w pole karne i potężnie uderzył pod poprzeczkę. 2:1!

22
17
4
6
8
20'

Gol! Strzelił Marcus Rashford. Asystował mu Anthony Martial. Mamy remis! Zagranie w pole karne do Martiala, ten zdołał odegrać do Rashforda, który płaskim strzałem z ośmiu metrów pokonał bramkarza. 1:1!

21
19
3
9
10
19'

Kontra gości, zagranie do Adamsa, jednak zbyt mocno i Ingsa uprzedził bramkarz.

1
2
1
16'

Shaw do Rashforda, ten z jedenastu metrów do bramki, ale wciąż jest 0:1. Dlaczego? Dama na linii słusznie zauważyła spalonego.

6
4
3
4
4
14'

Znowu gorąco pod bramką de Gei, dogrywał Armstrong, piłkę sprzed nóg Redmonda wybił obrońca.

2
1
12'

Gol! Strzelił Stuart Armstrong. Asystował mu Nathan Redmond. Teraz to się podziało! Pogba dał sobie odebrać piłkę przed polem karnym, goście szybko ją rozegrali. W końcowej fazie akcji Redmond miękko dograł do Armstronga, ten przyjął futbolówkę i strzałem z sześciu metrów pokonał bramkarza. 0:1!

10
11
4
5
9
11'

Odpowiedź gości, strzelał Armstrong, piłkę obronił David de Gea.

1
2
1
10'

Było nudno, ale o emocje postarał się James Ward-Prowse. Zawodnik Świętych dał sobie odebrać piłkę. Martial znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem, ale górą Alex McCarthy.

5
3
3
2
3
6'

Goście starają się wysoko atakować miejscowych. To utrudnia rozgrywanie akcje piłkarzom United.

4
4
3
1
2
3'

W pierwszych minutach mecz toczy się głównie w środku pola. Jak na razie zespoły bez okazji bramkowych.