Ruszył doliczony czas gry, jeszcze pogramy 3 minuty.

Cantwell strzela z dystansu, ale niecelnie.

Piłka siatce WHU, wbija ją Cresswell! Ale odgwizdano spalonego Adama Idaha przy wcześniejszym podaniu.

78'
ZMIANA
74'

Wpadł Fredericks w pole karne, zagrał na czwarty metr do otoczonego Antonio, a napastnik piętą oszukuje wszystkich i zdobywa czwartego gola!

7
4
2
1
2
73'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Michail Antonio. Asystował mu Ryan Fredericks.

9
6
4
71'
ZMIANA

Norwich City. Schodzi: Onel Hernandez. Wchodzi: Josh Martin.

wchodzi Wchodzi
Josh Martin #56
schodzi Schodzi
71'
ZMIANA
70'
ZMIANA

Norwich City. Schodzi: Teemu Pukki. Wchodzi: Adam Idah.

Adam Idah #35
68'

Przerwa na picie, spokój w szeregach WHU, a Norwich wie, że to dla nich koniec.

1
63'

W końcu jakaś akcja. Długa piłka na Pukkiego, ale szybciej wychodzi Fabiański i łapie.

2
1
1
1
1
59'

Spokojnie rozgrywa piłkę Norwich, ale wydaje się zrezygnowane. WHU nastawiony defensywnie.

55'

Antonio wypuszczony do sytuacji sam na sam, pędzi, jego strzał broni Krul, ale piłka spada na głowę Antonio i napastnik wbija futbolówkę do siatki! 3:0 dla WHU, hat-trick Antonio!

4
3
1
1
1
54'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Michail Antonio.

West Ham United
7
4
1
53'

Dobra wrzutka z prawej strony, skaczą Antonio i Ogbonna, Anglika strzela jednak wysoko nad bramką.

51'

Sprytnie wystawiona piłka do Rice'a, ale pomocnik WHU skiksował.

1
50'

Fredericks sfaulowany przez Lewisa tuż przed polem karnym, choć gracze WHU twierdzą, że powinien być karny. Nie mają racji.

1
48'

Ostrzej pracuje w pressingu WHU, Norwich śmielej rozgrywa piłkę. To może być ciekawa druga połowa.

1
czas Druga połowa
45+3'

Technicznie strzela Buendia i świetnie broni Fabiański!

1
45+3'

Kombinacyjna akcja WHU, taka swobodna, zakończona mocnym strzałem Fredericksa tuż nad poprzeczką.

1
45+2'

Miękkie dośrodkowanie Noble'a na Antonio, a ten spokojnie strzela głową tuż przy słupku, 2:0 dla WHU!

2
2
45+1'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Michail Antonio. Asystował mu Mark Noble.

6
5
2
1
1
45'

Doliczono 3 minuty.

41'

Ładny strzał Soucka z woleja, ale Krul kapitalnie interweniuje!

1
2
36'

Od razu odpowiedź WHU, rajd Bowena zakończony kolejnym kąśliwym, ale minimalnie niecelnym strzałem.

1
2
1
35'

Rajd Pukkiego przez środek boiska, przewraca się przed polem karnym, sędzia nie dopatrzył się faulu.

2
3
1
1
33'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Marco Stiepermann.

3
3
2
33'

Nakręcony Antonio walczy z obrońcami, teraz wypuszcza Bowena do strzału, ale Anglik uderza minimalnie niecelnie.

2
2
2
3
3
32'

Vrancić z rzutu wolnego, ale wysoko nad bramką.

1
1
1
1
2
30'

Dwójkowa akcja Hernandeza z Lewisem, Kubańczyk uderza z 10 metrów jednak obok bramki.

29'

Bowen z rzutu wolnego na skrzydle strzela bezpośrednio, ale piłka ląduje na górnej siatce.

27'

Trochę więcej przestrzeni dogrania ma Norwich, ale wciąż nie może wbić się w pole karne.

23'

Dośrodkowanie na głowę Pukkiego, ale strzał Fina mocno niecelny. Przerwa na picie.

1
19'

Dośrodkowanie do Antonio, ale napastnik WHU nie trafił czysto w piłkę i poleciała ona w trybuny.

2
18'

Hernandez wypuszczony przez Buendię, ale szybciej wychodzi do piłki Fabiański i ją łapie.

1
16'

Wciąż dominuje West Ham, zamyka rywala w obrębie jego pola karnego.

1
1
1
1
1
12'

Wrzutka z rzutu rożnego, zbita piłka i świetnie zachowuje się Antonio, który dokłada nogę do lecącej piłki i wbija ją do siatki. "Młoty" prowadzą!

6
6
2
1
1
11'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Michail Antonio. Asystował mu Issa Diop.

11
8
5
1
2
11'

Świetna piłka w pole karne do Antonio, strzela i intuicyjnie broni to Krul!

1
1
1
1
1
10'

Akcja Norwich, nieco przekombinowana, ale udało się oddać strzał. Vrancić uderzył płasko, ale niecelnie.

2
1
1
1
1
8'

Antonio z lewej strony wystawia piłkę Souckowi, ale strzał techniczny Czecha nieznacznie mija bramkę Norwich.

1
2
1
1
1
6'

West Ham wysoko pracuje w pressingu, ale nie jest agresywny, umożliwia Norwich wymianę podań.

2
2
1
1
1
3'

Lekki strzał Antonio z ostrego kąta ledwo dolatuje do bramki, ale tuż przed bramkarzem zagarnia piłkę Soucek, chce minąć golkipera, ale wyrzuca siebie za boisko.

3
1
1
1
1
2'

Rajd Bowena w pole karne, był lekko popychany, sędzia nie wskazał jednak na "wapno".

2
czas Start meczu
13:20

Sędzią meczu jest Kevin Friend.

13:20

W pierwszym składzie gości Łukasz Fabiański!

1
1
13:20

"Młoty" mogą dziś wbić ostatni gwóźdź do trumny Norwich. Wygrana nie tylko sprawi, że "Kanarki" będą pewne spadku, ale WHU umocni się na pozycji dającej utrzymanie w lidze.

1
13:20

Dzień dobry Państwu, zaczynamy sobotę z Premier League! Na początek mecz naprawdę kluczowy dla układu dołu tabeli - Norwich kontra West Ham!