Szarża Martiala, obrońca wybił piłkę tuż sprzed linii bramkowej.

Fernandes uderzył z rzutu wolnego, ale trafił w boczną siatkę.

1
90+6'

Zaha wściekł się, chciał rzucić rywalem, ale w końcu opanował nerwy.

90+3'

Akcję United sprytnym uderzeniem chciał zakończyć Rashford, ale dobrze zachował się bramkarz wybijając piłkę na rzut rożny.

1
1
90+3'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Luka Milivojević.

Crystal Palace
1
90'

Pogramy jeszcze przez 11 minut.

90'

W pole karne z piłką wpadł Zaha, ale uderzenie na rzut rożny wybił de Gea!

3
1
2
1
1
87'

Kolejny strzał w meczu Fernandesa, bramkarz bez problemów złapał piłkę.

84'

Gra została wznowiona. Sporo czasu zostanie doliczone do 2. połowy.

84'

Crystal Palace. Schodzi: Patrick van Aanholt. Wchodzi: Tyrick Mitchell.

wchodzi Wchodzi
Tyrick Mitchell #39
schodzi Schodzi
83'

Crystal Palace. Schodzi: Jamie McCarthy. Wchodzi: Jairo Riedewald. Cały czas gra nie została wznowiona.

Jamie McCarthy #22
2
1
1
1
81'

Obrońca gospodarzy ma podawany tlen, defensor spadł na plecy.

80'

Przerwa w grze. Przy akcji bramkowej poważnie ucierpiał Patrick van Aanholt.

2
2
1
1
2
78'

Gol! Strzelił Anthony Martial. Asystował mu Marcus Rashford. Fernandes do Rashforda, ten z pierwszej piłki do Martiala, który z ok. 10 metrów precyzyjnym uderzeniem pokonał bramkarza. 0:2!

10
8
2
2
2
76'

Piłkarze Manchesteru United wysoko atakują rywala. Przynosi to skutek, przeciwnicy nie potrafią wyjść z własnej połowy.

2
1
1
1
74'

Rashford do Fernandesa, ten uderzył z pierwszej piłki z ok. 14 metrów, ale trafił w słupek!

1
1
3
72'
71'

Fernandes zamarkował uderzenie, po chwili zdecydował się na strzał, ale obok bramki.

3
2
1
1
1
69'

Przerwa na kolejne uzupełnienie płynów.

1
1
1
1
1
68'

Kolejna składana akcja Crystal Palace, zabrakło jednak uderzenia na bramkę de Gei.

1
65'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Harry Maguire.

Manchester United
1
63'

United. Schodzi: Scott McTominay. Wchodzi: Nemanja Matić.

63'

United. Schodzi: Mason Greenwood. Wchodzi: Jesse Lingard.

62'

W końcu strzał graczy United, uderzenie Rashforda zdołał złapać bramkarz.

1
1
1
komentarz

60'

Na strzał z ok. 19 metrów zdecydował się McCarthy. Piłkę złapał de Gea.

2
2
57'

Z ok. 18 metrów na strzał zdecydował się Pogba. Piłka minęła cel.

1
1
1
1
56'

To mierzenie co do milimetra jest chore. Spalony, gola nie ma. Wciąż 0:1.

3
1
1
3
2
55'

Zaha do Ayew, ten do bramki. 1:1? Trwają analizy czy nie było spalonego.

1
1
53'

Zaha po raz kolejny znalazł sobie miejsce do oddania uderzenia. Został jednak zablokowany.

1
2
49'

Fernandes dośrodkował z rzutu rożnego, dobrze zachowali się defensorzy gości.

1
1
46'

Wracamy do meczu!

1
1
1
1
20:30

45+4'

Pieknie z rzutu wolnego uderzył Luka Milivojević, kapitalnie w bramce zachował się de Gea, który wybił piłkę na rzut rożny!

4
1
3
1
1
45+1'

Gol! Strzelił Marcus Rashford. Asystował mu Bruno Fernandes. Rozmontowali defensywę gospodarzy goście. Fernandes prostopadle do Rashforda, ten zwiódł w polu karnym rywali, położył bramkarza i z kilku metrów spokojnie trafił do bramki. 0:1!

13
5
2
1
45'

Sędzia doliczył 4 minuty.

1
44'

Wilfried Zaha wpadł z piłką w pole karne, przewrócił się, ale bez reakcji sędziego.

1
1
1
41'

Sprzed pola karnego uderzył Bruno Fernandes, piłka przeleciała metr obok słupka.

1
1
1
40'

Ayew uderzał, de Gea na posterunku. Jedna z nielicznych w ostatnich czasie akcji gości.

2
1
39'

Bruno Fernandes dośrodkował z rzutu rożnego, nadbiegający Harry Maguire głową z sześciu metrów uderzył tuż obok słupka!

2
1
38'

Uporządkowali swoją grę goście. United coraz bardziej zdecydowanie naciska.

1
1
1
36'

Żółtą kartkę otrzymał Aaron Wan-Bissaka.

2
1
1
36'

Rzut rożny dla United. Do dośrodkowania nie doszedł żaden z graczy gości.

1
2
1
33'

Harry Maguire to twardy chłop. Mimo bólu wrócił na boisko.

2
2
1
32'

Maguire wstał o własnych siłach, ale wygląda jakby spadł na niego ul z zawartością.

2
2
1
1
31'

Problem z twarzą ma Maguire. Nie chodzi nam oczywiście o jego wygląd, ale stan obrońcy po starciu z rywalem.

2
30'

Martial do Greenwooda, ten jednak w świetnej sytuacji skiksował i piłka przeleciała obok słupka!

3
1
2
2
29'

Aaron Wan-Bissaka doszedł do piłki w polu karnym, ale strzał z ok. 14 metrów został zablokowany.

1
2
1
1
27'

Do dośrodkowania z lewej strony doszedł Wilfried Zaha, strzał głową poszybował metr ponad poprzeczką.

3
2
1
1
25'

Przerwa na drinka z pierwiastkami śladowymi.

1
3
1
24'

Niewiele dzieje się pod bramkami. Sporo walki w środku pola, ale kibice oczekują więcej.

2
2
1
2
1
21'

Rashford zderzył się z Townsendem w okolicach linii pola karnego. Doszło do zderzenia stopami. Obaj piłkarze odczuli starcie.

2
1
1
2
1
18'

Rzut wolny dla Crystal Palace, dośrodkowanie z lewej strony wybili jednak obrońcy United.

2
1
1
15'

Coraz więcej do powiedzenia w meczu mają goście. Crystal Palce pod bramkę de Gei nie przedostaje się już z taką łatwością jak na początku.

3
1
12'

A teraz Harry Maguire dobrze uderzył głową po dograniu z kornera. Jednak strzał poszybował metr ponad bramką.

1
2
2
11'

Po dograniu z rogu piłka spadła na głowę Maguire'a, ten jednak był... zaskoczony sytuacją i okazję zmarnował. Zamiast w bramkę uderzył w bok.

2
2
3
9'

Dość śnięci są na początku spotkania gracze Solskjaera. Taktyka czy coś poważniejszego?

1
3
7'

Dwa uderzenia na bramkę gości, jednak piłkarzom United udało się strzały zablokować.

4
5'

Dobrze weszli w meczu gospodarze. Jak na razie piłkarze Crystal Palace odważnie poczynają sobie pod bramką United.

3
2'

Pierwsza okazja gospodarzy. Strzelał Wilfried ZahaDavid de Gea zdołał sparować do boku uderzenie z ok. 15 metrów.