West Ham United
6' Michail Antonio 10' Tomas Soucek 36' Declan Rice
Watford FC
9' Tom Cleverley 35' Will Hughes 49' Troy Deeney
3:1

Koniec meczu. West Ham United pokonał Watford FC 3:1 i może być pewny utrzymania w Premier League!

Sędzia doliczył 5 minut do regulaminowego czasu gry.

Przyjezdni próbowali wyjść z szybkim kontratakiem, ale bezskutecznie.

Watford FC. Schodzi: Danny Welbeck. Wchodzi: Joao Pedro.

W końcu West Ham United chociaż na chwilę oddalił grę od swojego pola karnego i rozgrywa akcję na połwie Watfordu.

Ben Foster wznowił grę od rzutu wolnego na własnej połowie boiska.

Na spalonym znalazł się jeden z graczy Szerszeni.

Do końca regulaminowego czasu gry pozostał kwadrans. Przy piłce znajdują się Młoty.

Nieźle sprzed pola karnego przymierzył Sebastien Haller, zaś świetną interwencją popisał się Ben Foster, który odbił piłkę na korner.

Sędzia odgwizdał przerwę na uzupełnienie płynów przez zawodników.

Watford od pewnego czasu długo utrzymuje się przy piłce, jednakże nic z tego nie wynika.

Watford FC. Schodzi: Troy Deeney. Wchodzi: Andre Gray.

Na razie w drugiej połowie West Ham jest bezradny i skupia się wyłącznie na bronieniu wyniku.

Przyjezdni wymieniają kolejne podania na połowie londyńczyków.

Watford będzie miał rzut wolny na połowie gospodarzy.

Posiadanie piłki:

West Ham United - 38 proc.

Watford FC - 62 proc.

Po strzelonym golu Szerszenie uwierzyły, że są w stanie jeszcze co najmniej doprowadzić do remisu w tym starciu i z ich strony sunie atak za atakiem.

Niecelnie sprzed pola karnego strzelił Ismaila Sarr i ponownie piłkę spod własnej bramki wybije Łukasz Fabiański.

Nieudana akcja Watfordu i grę od własnej bramki wznowi Łukasz Fabiański.

Gol! Strzelił Troy Deeney.

Watford FC z pierwszym trafieniem w tym meczu. Abdoulaye Doucoure popisał się indywidualną szarżą i uderzył w słupek. Jednak z dobitką pospieszył Troy Deeney i pokonał Łukasza Fabiańskiego.

Czy w tym meczu padnie jeszcze co najmniej jedna bramka?

Watford FC. Schodzi: Adam Masina. Wchodzi: Adrian Mariappa.

Początek drugiej odsłony konfrontacji w Londynie.

Koniec pierwszej połowy meczu, po której West Ham United prowadzi z Watford FC 3:0.

Sędzia doliczył 3 minuty.

Strzały (celne):

West Ham United - 3 (3)

Watford FC - 1 (1)

Ben Johnson był faulowany i będzie rzut wolny dla WHU.

Młotom wciąż mało i tym razem próbowali przeprowadzić akcję ofensywną prawą flanką.

Gol! Strzelił Declan Rice. Asystował mu Mark Noble.

3:0 dla West Hamu United! Znakomicie z narożnika pola karnego przymierzył Declan RiceBen Foster tylko odprowadził piłkę wzrokiem. Watford FC na kolanach.

Żółtą kartkę otrzymał Will Hughes, który faulował przeciwnika.

Niezłe tempo potyczki. Tym razem lewym skrzydłem atakuje miejscowa ekipa.

Co za interwencja Angelo Ogbonny. Gdyby nie on, to Ismaila Sarr doszedłby do sytuacji sam na sam z Fabiańskim.

Aktualna tabela Premier League:

Tabela dostarczona przez Sofascore wyniki na żywo

W starciu z rywalem ucierpiał Aaron Cresswell, który leży na murawie. Sędzia weryfikował, czy aby Ismaila Sarr nie faulował na czerwoną kartkę, ale VAR wykazał, że Senegalczyk nie zasłużył na kartonik.

Faulował Michail Antonio i będzie rzut wolny dla Watford FC.

Sędzia zarządził cooling break, czyli przerwę na uzupełnienie płynów przez piłkarzy.

Londyńczycy cofnęli się i czyhają na okazję do wyprowadzenia szybkiego kontrataku.

Czy w pierwszej połowie meczu padnie jeszcze co najmniej jeden gol?

Na pozycji spalonej znalazł się jeden z zawodników gości.

Młoty nie zamierzają zwalniać tempa i szukają swojego trzeciego trafienia podczas tej konfrontacji.

West Ham United - 44 proc.

Watford FC - 56 proc.

Gol! Strzelił Tomas Soucek. Asystował mu Jarrod Bowen.

Co za początek West Hamu United, który wygrywa już 2:0! Dokładne dośrodkowanie z prawego skrzydła posłał Jarrod Bowen, zaś celnie główkował Tomas Soucek.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Tom Cleverley.

Szerszenie wykonywały rzut rożny, jednakże nie były w stanie zagrozić bramce strzeżonej przez Łukasza Fabiańskiego.

Gol! Strzelił Michail Antonio. Asystował mu Pablo Fornals.

West Ham United na prowadzeniu 1:0! Michail Antonio nie zwalnia tempa. Po czterech golach strzelonych Norwich City, tym razem płaskim strzałem pokonał bramkarza Watfordu, Bena Fostera. W tej sytuacji do swojego napastnika podawał Pablo Fornals.

Przyjezdni próbowali odważniej zaatakować lewym skrzydłem, ale bezskutecznie.

Szarżował przy linii końcowej Michail Antonio, ale ostatecznie stracił piłkę i grę od własnej bramki rozpocznie Ben Foster.

Rywalizację od środka boiska rozpoczęli goście.

Start meczu West Ham United - Watford FC

Czy West Ham United pokona Watford FC?

Potyczkę poprowadzi sędzia Martin Atkinson.

Zapraszamy na relację LIVE z meczu 36. kolejki Premier League West Ham United - Watford FC. Początek piątkowego starcia zaplanowano na godzinę 21:00.