Chelsea. Schodzi: Jorginho. Wchodzi: Ross Barkley. Koniec zmian u gospodarzy.

Chelsea gra typowo na czas, utrzymanie piłki, pod własną bramką.

Wolverhampton Wanderers
1
1
85'

Wolverhampton. Schodzi: Diogo Jota. Wchodzi: Bruno Jordao. Koniec zmian u gości.

85'

Chelsea. Schodzi: Mateo Kovacić. Wchodzi: Ruben Loftus-Cheek.

85'

Chelsea. Schodzi: Mason Mount. Wchodzi: Pedro Rodriguez.

82'

Teraz dłuższy okres gry z piłką w wykonaniu Wolves. Goście jednak nie są w stanie wejść z nią w pole karne.

1
78'

Chelsea. Schodzi: Christian Pulisić. Wchodzi: Callum Hudson-Odoi.

78'

Chelsea. Schodzi: Olivier Giroud. Wchodzi: Tammy Abraham.

74'

Alonso strzela z ostrego kąta, rykoszet, Chelsea ma korner.

1
72'

Wolverhampton jakby zaczynało powoli odpuszczać. Chelsea gra ze spokojem, mozolnie buduje akcje, nie musi się spieszyć.

2
1
2
1
1
68'

W międzyczasie Manchester United obejmuje prowadzenie z Leicester i spycha "The Blues" na czwarte miejsce.

1
67'

Przerwa na uzupełnienie płynów.[/p]

1
1
66'

Przebija się odważnie prawą stroną Traore, ale gracze Chelsea wypchnęli go za boisko.

61'

Świetna piłka do Jimeneza, ale odskoczyła Meksykaninowi, który dał się jeszcze wyprzedzić Zoumie.

1
59'
2
3
1
2
2
59'
57'

Dobry strzał Joty zza pola karnego pewnie łapie Caballero.

1
54'

Ma problem Chelsea z przesuwaniem się pod bramkę gości. Ci wysoko stoją i naciskają, jak tylko się da.

1
1
1
1
1
50'

Ładny rajd Traore, chciał dwójkowo zagrać z Jimenezem, ale odegranie Meksykanina za lekkie, wyłapał piłkę Caballero.

48'

Znowu Wolverhampton na początku dużo biega, a Chelsea stara się rozgrywać szeroko i spokojnie.

46'
czas Druga połowa
45+5'

Żółtą kartkę otrzymał Pedro Neto.

2
2
1
45+5'

Zabójcza kontra Chelsea na 3-4 podania, Giroud w sytuacji sam na sam mija bramkarza i strzelił do pustej bramki. Jest 2:0!

6
5
1
1
45+4'

Gol! Strzelił Olivier Giroud. Asystował mu Mason Mount.

9
5
3
1
1
45+4'

Chelsea w tej chwili jest na podium Premier League!

6
1
45+3'

Żółtą kartkę otrzymał Olivier Giroud.

45+1'

Gol! Strzelił Mason Mount. Piękne uderzenie z rzutu wolnego!

14
12
10
2
2
45'

Doliczono aż 4 minuty.

1
1
45'

Rzut wolny dla Chelsea tuż przed polem karnym. Jest szansa na gola do szatni.

44'

Wolej z dystansu Rubena Nevesa daleki od doskonałości. Od bramki "The Blues".

43'

Centrostrzał Pedro Neto, ale czujny Caballero wybija piłkę na rzut rożny!

42'

Teraz mamy okres, kiedy to Chelsea dominuje na skrzydłach, ale Wolverhampton dobrze czyta grę i utrzymuje porządek w swoich szeregach obronnych.

39'

W końcu niezła akcja Chelsea. Dośrodkowanie na głowę Giroud, ale Francuz pod presją obrońców posłał piłkę wysoko nad bramką.

38'

Strzał Pulisica zablokowany, szybka kontra Wolves niemalże od razu powstrzymana.

36'

Wolves w tej chwili są poza Ligą Europy! Tottenham prowadzi z Crystal Palace!

2
33'

Rozcięty łuk brwiowy u Jimeneza, jest lekko oszołomiony.

1
31'

Przerwa w grze, zderzenie w powietrzu Zoumy z Jimenezem, potrzebna pomoc medyczna.

29'

Posępna mina Franka Lamparda... Nie ma ognia z przodu u graczy Chelsea, ale jest spokojna gra z tyłu.

26'

Już grają, szybka akcja Chelsea, ale Giroud fauluje w ataku.

1
1
1
1
1
25'

Przerwa na picie.

1
1
5
1
22'

Żółtą kartkę otrzymał Diogo Jota. Ostro sfaulował Azpilicuetę.

2
16'

Niezły rajd Neto, potrzeba było dwóch rywali, by odebrać mu piłkę. Wolves mają rzut rożny.

12'

Pierwsza szansa Chelsea, ale główka Reece'a Jamesa mija bramkę "Wilków".

1
9'

Szuka opcji grania długimi podaniami drużyna gości, ale pieczołowicie kryci są skrzydłowi Wolves.

5'

Ładne wejście Doherty'ego, w ostatniej chwili powstrzymany w polu karnym. Sędzia nie przerwał gry, cały czas leżał Alonso, który niefortunnie upadł po starciu właśnie z Dohertym.

1
1
4'

Zagranie z prawej strony do Jimeneza, ale za lekkie. W dodatku podający wcześniej był na spalonym.

1
2'

Wysoko ustawiona w pressingu ekipa Wolves, Chelsea musi rozciągać grę.