GKS Bełchatów. Schodzi: Paweł Czajkowski. Wchodzi: Dawid Flaszka.

Paweł Czajkowski #8
1
1
90+1'

Niezła wrzutka z prawej strony, ale potem strzał gracza GKS-u mocno utrudniony przez dwóch przeciwników i nie znalazł drogi do bramki. Warta musi być skupiona do końca.

1
1
90'

Doliczone zostały 4 minuty.

1
89'

Dośrodkowanie Napołowa z prawej strony, a Spławski na wślizgu wbił piłkę do bramki. Zdezorientowany bramkarz, zaskoczeni stoperzy, którzy nie upilnowali rywala. Śwetne zmiany w Warcie. Ta bramka może dać zwycięstwo!

5
1
89'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Łukasz Spławski.

4
5
1
2
87'

Kolejne dośrodkowanie Magiery, tym razem mocniejsze, ale Grolik w ostatniej chwili przed strzałem uprzedzony przez rywali. Rzut rożny.

1
1
1
85'
ZMIANA

GKS Bełchatów. Schodzi: Mateusz Marzec. Wchodzi: Maciej Mas.

Maciej Mas #18
Mateusz Marzec #20
1
83'

Przedwczesna radość GKS-u. Dośrodkowanie Magiery przedłużone przez jednego z jego kolegów. Przez to Grolik został złapany na spalonym. Obrońca strzelił gola głową z ostrego kąta, ale nie został on uznany.

2
2
1
1
79'

Zamieszanie w polu karnym GKS-u, strzał Kupczaka w powietrza zablokowany. Potem ofiarne wybicie piłki tuż sprzed linii bramkowej. Bełchatów wyszedł z opresji.

1
77'

Strzał głową Kieliby prosto w ręce Niźnika. Gracz Warty był zaskoczony, że piłka do niego w ogóle dotarła.

1
1
75'

Źle wybita piłka przez Lisa pod nogi Biela, a ten zapakował piłkę z 15 metrów pod poprzeczkę. Mamy remis!

2
2
74'

4
73'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Michał Jakóbowski.

72'

Nieco przestoju w grze teraz, dużo też takiego bezsensownego biegania. Żadna z drużyn nie kwapi się do tego, by próbować przyspieszyć grę i mocniej zaatakować.

68'

Bardzo dobra szarża Kiełba lewą flanką. Dobrze się zapowiadało jego płaskie dośrodkowanie, ale pewnie wychwycił je Niźnik.

1
65'

Chaotyczna gra w obu zespołach. Warta nie jest w stanie przejąć inicjatywy w tym meczu, a Bełchatów utrzymać się dłużej przy piłce.

1
1
63'
ZMIANA

GKS Bełchatów. Schodzi: Emile Thiakane. Wchodzi: Viktor Putin.

Viktor Putin #15
1
1
60'

Wysoko zawieszona piłka po dośrodkowaniu Biela, ale do końca nie było pewne kto i czy ją zgarnie. Ostatecznie od bramki Warta.

3
58'

Przerwa w grze, cierpi Trałka po starciu z Wołkowiczem, chyba będą potrzebni lekarze.

1
56'

Kąśliwy strzał Rybickiego z dystansu, ale pewnie zachował się Niźnik. Nie przestraszył się kozłującej piłki.

1
53'

CO ZA GOL! Świetny rajd Jarocha i mimo presji obrońców przelobował Niźnika z ostrego kąta. Niewiarygodna bramka!

3
1
1
53'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Gracjan Jaroch.

Warta Poznań
4
6
1
50'

Bardzo szybko wracają do obrony gracze GKS-u. Warta gra za wolno, niedokładnie, bez większego porządku.

1
48'

Przedziwna sytuacja. Niźnik miał problemy z opanowaniem bezpańskiej piłki. Nacierany przez rywala uciekł z nią do pola karnego i rzucił się, by ją złapać. Miał dwóch kolegów do pomocy obok, ale kompletnie tutaj bełchatowianie się nie dogadali i odpuścili wsparcie.

2
46'

Żółtą kartkę otrzymał Paweł Czajkowski.

2
1
czas Druga połowa
45'

Została doliczona minuta.

1
44'

Warcie brakuje pomysłu na grę, Bełchatów chce przeszkadzać najbardziej jak się da.

1
41'

Świetny strzał Magiery z rzutu wolnego w ostatniej chwili odbija Lis. Piłka po koźle, ale bramkarz gości nie dał się zmylić.

2
40'

Żółtą kartkę otrzymał Mateusz Kupczak.

1
39'

Bełchatów zaczyna przejmować kontrolę nad spotkaniem, Warta cofa się bardzo głęboko.

1
38'

To mogła być bramka dla Bełchatowa! Świetny wypuszczony Wołkowicz przez środek boiska i zamiast strzelać, szukał podania do Kocyły. To było niepotrzebne.

1
36'

Dobry rajd Wołkowicza na lewej stronie, niezła wrzutka do Kocyły, ale główka napastnika Bełchatowa była za łatwa do obrony dla Lisa. Dzisiaj napastnik Bełchatowa nie popisuje się w ataku.

1
33'

Spada tempo meczu, Bełchatów sam zaczyna szarpać grę i podawać mniej dokładnie. A początek spotkania był obiecujący...

1
30'

Strzał Trałki z dystansu mocno niecelny.

1
1
2
1
1
28'

Bełchatów czuje się coraz pewniej, coraz łatwiej wychodzi spod pressingu. Warcie brakuje równego tempa gry, jest mocno szarpane. Przekłada się to na brak dokładności.

1
1
2
1
1
25'

Ładna, cierpliwie budowana akcja GKS-u zakończyła się strzałem Grolika w poprzeczkę. To mogło wystraszyć całą Wartę.

1
1
2
1
3
23'

Dobra sytuacja GKS-u po rzucie rożnym. Miał piłkę na nodze Małachowski, ale jego uderzenie z półwoleja ofiarnie zablokował Jakóbowski. Cały czas remis.

3
1
2
1
1
22'

Bezmyślny wykop Niźnika spowodował kontrę Warty. Gra rozciągnięta do lewej strony. Stamtąd dośrodkowania, ale piłka ostatecznie wróciła do bramkarza. Ma szczęście Bełchatów.

3
1
1
19'

Strzał z woleja Janickiego tuż obok słupka bramki gospodarzy. Nieprzyjemna, kozłująca piłka. Bełchatów miał spore problemy z wybiciem futbolówki.

1
16'

Nieco zwolnił ten mecz, więc można podać garść statystyk.

1
14'

Żółtą kartkę otrzymał Robert Janicki. Sfaulował ostro Dawida Kocyłę.

1
1
2
3
13'

Niezły strzał z dystansu Małachowskiego, ale piłka nie była zbyt dobrze dokręcona i przeleciała obok bramki.

1
1
2
1
1
12'

Zaczyna więcej grać piłką ekipa gospodarzy, ma podejrzanie dużo wolnej przestrzeni do tego. Jednak nie potrafią piłkarze z Bełchatowa stworzyć zagrożenia.

1
1
2
1
3
10'

Nieco otwiera się Bełchatów, dzięki temu mamy więcej biegania po obu stronach boiska.

1
8'

Niezła okazja dla Warty, ale dośrodkowanie z prawej strony było nieco za wysokie dla Rybickiego. Mogła być z tego bramka.

1
6'

Kontra Bełchatowa, Kocyła odebrał piłkę Trałce i z łatwością mu się urwał, ale świetna była asekuracja ze strony stoperów gości i wypchnęli Kocyłę z pola karnego.

1
4'

Szansa dla Warty, szybka piłka z prawej strony do Janickiego, ale ten nieczysto trafił w piłkę z 5 metrów. Na szczęście Warta ma korner.

1
2'

Na razie to Warta dyktuje tempo gry, szuka akcji skrzydłami, często podłączają się do rozegrania obrońcy.

1
czas Start meczu
12:31

Sędzią dzisiejszego meczu jest Damian Sylwestrzak z Wrocławia.

1
12:31

Warta ma duże szanse na co najmniej play-offy o Ekstraklasę. Obecnie jest na 3. miejscu i ma 34 pkt. Wygrana pozwoli ekipie z Wielkopolski wskoczyć na pozycję wicelidera. GKS jest na 9. pozycji i ma 24 pkt. Gra ostatnio w kratkę.

1
12:31

1. Liga - styl życia! Czas na spotkanie nr 5 19. kolejki rozgrywek. W chłodnym dziś Bełchatowie miejscowy GKS podejmuje Wartę Poznań.