Stomil Olsztyn
8' Lukas Kuban
Radomiak Radom
22' Kacper Pietrzyk 35' Meik Karwot 41' Damian Nowak 62' Michał Kaput
0:0

Koniec. Bez goli w Olsztynie.

Przerwa w grze. Pomocy potrzebował jeden z graczy gospodarzy.

Molloy uderzył, piłka o centymetry minęła bramkę Radomiaka!

Sędzia doliczył 5 minut.

Radomiak. Schodzi: Meik Karwot. Wchodzi: Adam Banasiak.

Mogło być 1:0 dla Stomilu! Strzelał Skrzecz, ale uderzył wprost w bramkarza gości!

Żadna z drużyn już nie chce zbytnio ryzykować. Radomiak już się pogodzić, że w Olsztynie nie wygra i docenia punkt.

Radomiak. Schodzi: Michał Kaput. Wchodzi: Mateusz Michalski.

Stomil mógł zaskoczyć gości. Sędzia jednak akcję przerwał dopatrując się spalonego.

Stomil Olsztyn. Schodzi: Waldemar Gancarczyk. Wchodzi: Koki Hinokio.

Stomil wyszedł z kontrą, wydawało się, że będzie groźnie. Dobrze jednak zachowali się wracający obrońcy.

Niewiele dzieje się na boisku. Coraz więcej wskazuje na to, że w meczu gole nie padną.

Radomiak. Schodzi: Damian Nowak. Wchodzi: Maciej Górski.

Radomiak wciąż stara się rozbić defensywę gospodarzy. Goście jednak grają zbyt przewidywalnie.

Stomil Olsztyn. Schodzi: Grzegorz Lech. Wchodzi: Eric Molloy.

Żółtą kartkę otrzymał Michał Kaput.

Kilku zawodników Radomiaka w zamieszaniu miało okazję do oddania strzału. Ostatecznie gospodarze oddalili zagrożenie.

Obraz gry nie zmienia się. Radomiak częściej utrzymuje się przy piłce. Stomil skupiony na defensywie.

W ataku Radomiak, jedna z nielicznych kontr Stomilu. Dogranie w pole karne pewnie złapał Haluch.

Kolejny strzał zawodnika Radomiaka. Próba Kaputa również była jednak niecelna.

Do uderzenia doszedł Abramowicz. Piłka poszybowała wysoko ponad bramką.

Sędzia rozpoczął 2. połowę.

Przerwa. Bez goli w Olsztynie. Aktywniejszy jest Radomiak, ale póki co goście nie potrafili zaskoczyć Skiby.

Jeszcze minuta przed nami.

Goście jeszcze przed przerwą chcą objąć prowadzenie. Olsztynianie marzą już o zejściu do szatni. Przed momentem minimalnie niecelnie z trudnej pozycji uderzał Mikita.

Żółtą kartkę otrzymał Damian Nowak.

Na strzał zdecydował się Mikita, piłka odbiła się od obrońcy i wyszła na rzut rożny.

Szybciej stara się grać Radomiak, jednak goście mają problemy z kreowaniem sobie okazji na oddanie uderzenia.

Żółtą kartkę otrzymał Meik Karwot.

Z okolic linii pola karnego uderzał Makowski, wprost w dobrze ustawionego Skibę.

To już jednak historia. Radomiak wziął się do pracy i atakuje. Stomil cofnął się. Goście, poza strzałem Leandro, bez dogodnej okazji.

Spotkanie wyrównało się. Przeważał Radomiak, następnie przez moment Stomil. Aktualnie piłka najczęściej jest rozgrywana w środku pola.

Siemaszko uderzał z rzutu wolnego z ok. 20 metrów. Zawodnik Stomilu trafił jednak w mur.

Żółtą kartkę otrzymał Kacper Pietrzyk.

Kolejna dobra okazja Stomilu. Zabrakło jednak uderzenia na bramkę Radomiaka.

W końcu uaktywnili się w ofensywie gospodarze. Stomil zaczyna sobie poczynać coraz śmielej.

Pierwszy poważniejszy alarm pod bramką gospodarzy. Strzelał Leandro, nieznancznie się pomylił.

Kwadrans za nami. Cały czas więcej z gry ma Radomiak, ale goście póki co bez klarownej okazji bramkowej.

Gra jest szarpana, akcje często przerywane są faulami. Spotkanie na razie nie może się podobać.

Żółtą kartkę otrzymał Lukas Kuban.

Precyzyjnie dośrodkował z rzutu wolnego Leandro, ale partner do piłki nie doszedł. Dobrze w defensywie zachował się Bucholc.

Dynamicznie rozpoczęli mecz goście. Stomil zepchnięty do defensywy. Jednak póki co bez okazji bramkowych.