88'
ZMIANA

Radomiak. Schodzi: Meik Karwot. Wchodzi: Adam Banasiak.

85'

Mogło być 1:0 dla Stomilu! Strzelał Skrzecz, ale uderzył wprost w bramkarza gości!

1
1
1
1
3
84'

Żadna z drużyn już nie chce zbytnio ryzykować. Radomiak już się pogodzić, że w Olsztynie nie wygra i docenia punkt.

2
81'
ZMIANA

Radomiak. Schodzi: Michał Kaput. Wchodzi: Mateusz Michalski.

1
77'

Stomil mógł zaskoczyć gości. Sędzia jednak akcję przerwał dopatrując się spalonego.

76'
ZMIANA

Stomil Olsztyn. Schodzi: Waldemar Gancarczyk. Wchodzi: Koki Hinokio.

Koki Hinokio #16
2
73'

Stomil wyszedł z kontrą, wydawało się, że będzie groźnie. Dobrze jednak zachowali się wracający obrońcy.

71'

Niewiele dzieje się na boisku. Coraz więcej wskazuje na to, że w meczu gole nie padną.

68'
ZMIANA

Radomiak. Schodzi: Damian Nowak. Wchodzi: Maciej Górski.

67'

Radomiak wciąż stara się rozbić defensywę gospodarzy. Goście jednak grają zbyt przewidywalnie.

64'
ZMIANA

Stomil Olsztyn. Schodzi: Grzegorz Lech. Wchodzi: Eric Molloy.

Eric Molloy #26
1
62'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Michał Kaput.

Radomiak Radom
1
komentarz

60'

Kilku zawodników Radomiaka w zamieszaniu miało okazję do oddania strzału. Ostatecznie gospodarze oddalili zagrożenie.

57'

Obraz gry nie zmienia się. Radomiak częściej utrzymuje się przy piłce. Stomil skupiony na defensywie.

53'

W ataku Radomiak, jedna z nielicznych kontr Stomilu. Dogranie w pole karne pewnie złapał Haluch.

50'

Kolejny strzał zawodnika Radomiaka. Próba Kaputa również była jednak niecelna.

1
48'

Do uderzenia doszedł Abramowicz. Piłka poszybowała wysoko ponad bramką.

46'

Sędzia rozpoczął 2. połowę.

1
1
12:39

1
45'

Jeszcze minuta przed nami.

1
43'

Goście jeszcze przed przerwą chcą objąć prowadzenie. Olsztynianie marzą już o zejściu do szatni. Przed momentem minimalnie niecelnie z trudnej pozycji uderzał Mikita.

41'

Żółtą kartkę otrzymał Damian Nowak.

40'

Na strzał zdecydował się Mikita, piłka odbiła się od obrońcy i wyszła na rzut rożny.

38'

Szybciej stara się grać Radomiak, jednak goście mają problemy z kreowaniem sobie okazji na oddanie uderzenia.

35'

Żółtą kartkę otrzymał Meik Karwot.

34'

Z okolic linii pola karnego uderzał Makowski, wprost w dobrze ustawionego Skibę.

12:39

30'

To już jednak historia. Radomiak wziął się do pracy i atakuje. Stomil cofnął się. Goście, poza strzałem Leandro, bez dogodnej okazji.

27'

Spotkanie wyrównało się. Przeważał Radomiak, następnie przez moment Stomil. Aktualnie piłka najczęściej jest rozgrywana w środku pola.

23'

Siemaszko uderzał z rzutu wolnego z ok. 20 metrów. Zawodnik Stomilu trafił jednak w mur.

1
22'

Żółtą kartkę otrzymał Kacper Pietrzyk.

1
1
2
1
2
21'

Kolejna dobra okazja Stomilu. Zabrakło jednak uderzenia na bramkę Radomiaka.

2
1
19'

W końcu uaktywnili się w ofensywie gospodarze. Stomil zaczyna sobie poczynać coraz śmielej.

2
2
1
16'

Pierwszy poważniejszy alarm pod bramką gospodarzy. Strzelał Leandro, nieznancznie się pomylił.

3
1
15'

Kwadrans za nami. Cały czas więcej z gry ma Radomiak, ale goście póki co bez klarownej okazji bramkowej.

2
11'

Gra jest szarpana, akcje często przerywane są faulami. Spotkanie na razie nie może się podobać.

1
8'

3
6'

Precyzyjnie dośrodkował z rzutu wolnego Leandro, ale partner do piłki nie doszedł. Dobrze w defensywie zachował się Bucholc.

4'

Dynamicznie rozpoczęli mecz goście. Stomil zepchnięty do defensywy. Jednak póki co bez okazji bramkowych.