2
2
88'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał Damian Ciechanowski za brutalny atak wyprostowaną nogą.

Olimpia Grudziądz
7
1
2
85'

Olimpia Grudziądz. Schodzi: Piotr Janczukowicz. Wchodzi: Kacper Janiak.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Piotr Janczukowicz #27
1
84'

Piłka wędrowała od jednej strony boiska na drugą, ale wszystkim atakującym piłkarzom zabrało zdecydowania i ostatecznie żaden z nich nie zatrudnił bramkarza strzałem.

1
komentarz

78'

Piłka powędrowała z jednej połowy boiska na drugą. Ani jednej, ani drugiej drużynie nie udało się oddać niebezpiecznego strzału, choć poruszali się stosunkowo blisko pola karnego przeciwnika.

1
2
75'

Gol! Strzelił Tomasz Boczek. Asystował mu Robert Janicki.

To już prawdopodobnie cios, po którym Olimpia Grudziąz nie podniesie się i nie zapunktuje. Warta Poznań zachowała odpowiednio dużo energii oraz jakości i w końcówce spotkania punktuje beniaminka. Tomasz Boczek wykorzystał precyzyjne dośrodkowanie z rzutu rożnego i po zgubieniu Lukasa Duriski strzelił gola na 2:0.

22
9
2
1
73'

Żółtą kartkę otrzymał Łukasz Bogusławski za faul.

73'

Żwawo ruszyli środkiem pola gospodarze. Zabrakło ostatniego podania. Za długo czekał pomocnik, choć miał szansę uruchomienia lepiej ustawionych partnerów na desancie.

1
71'

Ostra konfrontacja pod oczami sędziego. Ten natychmiast nabrał powietrza w płuca i gwizdnął. Obyło się bez kartki, ale następna taka konfrontacja może zakończyć się napomnieniem ostrzejszym niż słowne.

1
65'

Piłka przeleciała wyraźnie ponad bramką przyjezdnych po uderzeniu z dystansu. Golkiper gospodarzy nie musiał robić nic ponad odprowadzenie jej wzrokiem poza boisko. Wznowienie z pola bramkowego.

2
1
63'

Mogła być ekspresowa odpowiedź jedenastki z Grudziądza na gola Warty Poznań. Zapobiegł wyrównaniu Adrian Lis, który obronił uderzenie Joao Criciumy z dośrodkowania Sebastiana Kamińskiego.

1
2
1
62'

Gol! Strzelił Jakub Apolinarski. Asystował mu Michał Grobelny.

Wicelider jest na prowadzeniu. Po nieco ponad godzinie Warta Poznań znalazła sposób na wbicie piłki do bramki Olimpii Grudziądz. Michał Grobelny został uruchomiony podaniem przez Roberta Janickiego, którego wycofanie zostało wykorzystane przez Jakuba Apolinarskiego. Gospodarz zachwyceni zdobyciem zaliczki.

22
10
1
2
58'

Elvir Maloku starał się ponownie uruchomić czekającego na swoją szansę na desancie Joao Criciumę. Przed napastnika Olimpii Grudziądz wskoczył Mateusz Kupczak i nie pozwolił na oddanie uderzenia.

56'

Pojedynek szybkościowy blisko linii bocznej boiska. Piłkarze starli się ze sobą i ostatecznie razem z futbolówką wylądowali poza placem. Sędziowie przyznali wznowienie gospodarzom.

1
52'

Joao Criciuma nie zdołał oddać uderzenia po dośrodkowaniu Elvira Maloku. Skrzydłowy nadał futbolówce za dużo energii, żeby nadawała się ona do wykończenia strzałem.

1
50'

Na trybunach nie ma oczywiście publiczności. Kibice oczekują przed telewizorami na udane ataki swoich drużyn.

1
48'

Jeszcze jedno ostre starcie i tym razem od rzutu wolnego wznowią grę podopieczni Jacka Trzeciaka. Gospodarze również potwierdzają, że bronią twardo i nieustępliwie.