1
90'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Michał Żyro.

To już cios, na których GKS Tychy nie będzie w stanie odpowiedzieć. Ostatnia podstawowa minuta przyniosła nokaut. Stal Mielec potwierdziła wyższość nad przeciwnikiem już czwartym golem. Jego autorem Michał Żyro.

13
5
2
2
7
komentarz

85'

Mateusz Bodzioch i Stal Mielec prowadzi po raz pierwszy! GKS Tychy ma zaledwie kilka minut na ripostę, ale Stal Mielec jest podbudowana swoim pościgiem.

4
3
2
82'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Mateusz Bodzioch.

Mnóstwo rzutów rożnych od początku spotkania. Zawodnikom nie udało się ich spożytkować, piłka nie znajdowała drogi do bramki. Cierpliwi mielczanie nagrodzili się jednak za starania. Tym razem jest gol i prowadzenie Stali! Mateusz Bodzioch wykorzystał dośrodkowanie spod chorągiewki.

20
12
3
2
5
80'

Ostatnie minuty spotkania i szanse na strzelenie decydującego gola. Futbolówka często zmienia właściciela. Przed momentem celnie strzeliła Stal Mielec, ale jej jedynym łupem okazał się korner.

78'

Przy okazji stałego fragmentu gry w pole karne Stali Mielec wbiegli najwyżsi spośród gospodarzy. Łukaszowi Sołowiejowi nie udało się oddać strzału pod poprzeczkę, choć okazał się najsprytniejszy w walce z obrońcami.

1
2
1
1
77'
ZMIANA
73'

Jeszcze jest trochę czasu na rozstrzygnięcie tej konfrontacji. GKS Tychy już dwa razy pokazał przeciwnikowi, że potrafi skutecznie zaatakować, natomiast jego przeciwnik udowodnił, że będzie ambitnie gonić mimo nieprzyjających okoliczności.

1
1
1
71'

Nie brakuje emocji. Mateusz Mak na 2:2!

69'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Mateusz Mak. Asystował mu Michał Żyro.

Trwa wymiana ciosów na stadionie w Tychach. Stal Mielec absolutnie nie zamierza pogodzić się ze stratą punktów w tej konfrontacji i po raz drugi dopadła przeciwnika po zaledwie kilku minutach. Dobre zachowanie Mateusza Maka, który spokojnym uderzeniem pokonał Konrada Jałochę. Ponownie remis!

10
6
1
2
3
68'
ZMIANA

GKS Tychy. Schodzi: Jan Biegański. Wchodzi: Dario Kristo.

wchodzi Wchodzi
Dario Kristo #14
schodzi Schodzi
66'

Trener Dariusz Marzec wykorzystał komplet zmian, a jego konkurent z drugiej ławki jeszcze nie zdecydował się na roszady personalne. To również mówi dużo o spotkaniu, w którym GKS Tychy jest coraz bliżej niespodziewanego zwycięstwa.

1
64'
ZMIANA

Stal Mielec. Schodzi: Szymon Stasik. Wchodzi: Jakub Bartosz.

Szymon Stasik #11
1
1
1
1
1
62'

Maciej Mańka odzyskał prowadzenie dla gospodarzy.

1
1
1
2
1
60'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Maciej Mańka. Asystował mu Sebastian Steblecki.

Osoby, które w przerwie obstawiły, że GKS Tychy odzyska po niej prowadzenie, miały rację. Trójkolorowi ponownie posiadają zaliczkę. Z pokonania Rafała Strączka cieszy się Maciej Mańka. Pognał on za kontratakiem i doczekał się podania od Sebastiana Stebleckiego. Pozostało mu oddać uderzenie z bliska do siatki. Coraz poważniejsze kłopoty mielczan.

58'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Szymon Stasik za kolejne ostre przewinienie.

Stal Mielec
2
1
2
2
1
57'
ZMIANA

Stal Mielec. Schodzi: Maciej Domański. Wchodzi: Andreja Prokić.

56'

Żółtą kartkę otrzymał Lukas Bielak za nieprzepisowe powstrzymanie Szymona Lewickiego.

Stal Mielec
2
2
2
2
3
54'

Już 12 rzutów rożnych w tej konfrontacji, więc drużyny mogą przećwiczyć większość przygotowanych na treningach wariantów. Jeszcze żaden z nich nie okazał się zaskakujący dla defensywy przeciwnika.

3
1
1
1
1
52'

Rafał Strączek interweniował po raz pierwszy od momentu pojawienia się między słupkami. Na razie godnie zastępuje Jakuba Wrąbela i nie dał się zaskoczyć wstrzeleniem.

3
2
2
2
2
49'

Na razie suną ataki uskrzydlonych doprowadzeniem do remisu zawodników Stali Mielec. Konrad Jałocha musi zmagać się z ich bombardowaniem i nie po raz pierwszy zatrzymał futbolówkę po strzale.

2
1
1
1
1
48'

Dariusz Marzec musiał wykorzystać jedną ze swoich trzech zmian na wprowadzenie rezerwowego bramkarza za kontuzjowanego Jakuba Wrąbela. Czas pokaże, czy Rafał Strączek zostanie poważnie przetestowany strzałami przez tyszan.

2
3
1
1
1
46'

Piłka ponownie w grze na stadionie w Tychach.

1
1
1
1
1
46'
ZMIANA

Stal Mielec. Schodzi: Jakub Wrąbel. Wchodzi: Rafał Strączek.

komentarz

Remis po pierwszej połowie w Tychach. Jeszcze będzie ciekawie.

1
1
2
1
1
Czy GKS Tychy odzyska prowadzenie po przerwie?
Tak
Nie
2
komentarz

1
45+2'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Maciej Domański.

Gospodarzom nie udało się utrzymać prowadzenia nawet do końca pierwszej połowy. Podrażniona straconym golem Stal Mielec ekspresowo odpowiedziała. Klasyczne trafienie do szatni, a jego autorem Maciej Domański! Celne uderzenie z rzutu wolnego sprzed pola karnego i Konrad Jałocha musi sięgnąć po piłkę do siatki.

8
6
2
2
3
45+1'

W Tychach pierwsza bramka!

1
45'

Doliczone dwie minuty.

44'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Szymon Stasik.

GKS Tychy objął prowadzenie. Zanosi się na kolejną niespodziankę na zapleczu PKO Ekstraklasy, choć biorąc pod uwagę obraz pierwszej połowy, nie można mówić o zaskoczeniu tym golem. Łukasz Moneta centrował z lewej flanki, a piłka zaskoczyła Jakuba Wrąbela po odbiciu się od młodzieżowca Szymona Stasika. Kolejne trafienie samobójcze w 25. kolejce.

Stal Mielec
6
3
2
3
39'

Słupek! GKS Tychy musi żałować, że jego kontratak nie zakończył się golem. Gospodarze zorganizowali się na lewym skrzydle, a dośrodkowanie starał się wykorzystać Szymon Lewicki. Były król strzelców zaplecza PKO Ekstraklasy potrafi uderzać dokładniej niż zrobił to przed momentem.

1
39'

Stal Mielec poprawia statystyki. Wspomniane przed momentem uderzenie Bartosza Nowaka to siódme celne, ale Konrad Jałocha jeszcze nie został zmuszony do kapitulacji. W sumie 10 strzałów zespołu z Podkarpacia.

1
37'

Powoli kończy się drużynom pole manewru w pierwszej połowie, a piłka jak nie znalazła się w bramce, tak nie znajduje. Bartosz Nowak huknął z rzutu wolnego, ale nie zaskoczył odpowiednio ustawionego w swoim królestwie Konrada Jałochy.

1
1
32'

Korner dla zespołu z Tychów. Zbyt płasko bita spod chorągiewki piłka została przechwycona przez broniącego dostępu do bramki przeciwnika.

30'

Dwa kwadranse za piłkarzami i nie można powiedzieć, że Stal Mielec dominuje w konfrontacji z jednym z najgorszych pierwszoligowców rundy wiosennej. Jakub Wrąbel ma podobnie dużo pracy między słupkami jak Konrad Jałocha.

1
27'

Konrad Jałocha podchodzi z respektem do strzałów najgroźniejszego, według statystyk, piłkarza ofensywnego Stali Mielec. Obdarzony słusznymi warunkami fizycznymi bramkarz sparował piłkę po próbie Bartosza Nowaka.

2
1
1
2
1
25'

Konfrontacja napastników w pobliżu bramki Stali Mielec. Michał Żyro pilnował Szymona Lewickiego i nie pozwolił mu na uderzenie głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Żyro szybko przemieścił się na drugą stronę boiska, ale tam zabrakło energii na dobre uderzenie.

23'

Stal Mielec postanowiła odpowiedzieć. Na taki atak oczekiwał Dariusz Marzec rozgorączkowany blisko linii bocznej boiska. Michał Żyro podsumował go strzałem z kilkunastu metrów, który obronił Konrad Jałocha. Jeszcze dobitka Bartosza Nowaka, jednak ze spalonego.

1
1
22'

Jakub Wrąbel nie nudzi się między słupkami!

1
1
1
19'

Na potwierdzenie kolejna efektowna interwencja Jakuba Wrąbela. Bramkarz Stali Mielec był ostatnią instancją będącą w stanie powstrzymać rajd Sebastiana Stebleckiego. Zrobił to, ale GKS Tychy zaskakuje mnogością ataków.

1
17'

Dwa podręcznikowe chwyty Jakuba Wrąbela. Najpierw poradził sobie z anemicznym uderzeniem zza pola karnego Macieja Mańki, a następnie przeciął podanie prostopadłe sunące w pobliże jego bramki. Ostatnio w wysokiej formie jest były młodzieżowy reprezentant Polski.

14:26

14'

Cała seria stałych fragmentów gry dla Stali Mielec, ale na razie radzą sobie zdyscyplinowani oraz zmobilizowani gospodarze. Pomaga też przeciwnik - Bartosz Nowak, który ustrzelił z rzutu wolnego zawodnika tworzącego mur.

1
12'

Konrad Jałocha zmierzył się ze strzałem z dystansu Bartosza Nowaka. Po tej sytuacji oraz interwencji bramkarza tyszan jeszcze korner, z którego Stal Mielec nie zrobiła użytku.

9'

Pierwsza realna sytuacja podbramkowa i miał ją GKS Tychy. Maciej Mańka wyprzedził obrońców Stali Mielec i dopadł do piłki dośrodkowanej z rzutu rożnego. Uderzenie doświadczonego zawodnika nieznacznie obok bramki strzeżonej przez Jakuba Wrąbela.

1
1
9'

Drużyna z Górnego Śląska gra od początku meczu bez lidera swojej ofensywy Łukasza Grzeszczyka. Kreatywny pomocnik może spojrzeć na nieudaną grę swojego zespołu z perspektywy ławki rezerwowych.

1
7'

GKS Tychy liczy między innymi na szybkiego na lewej stronie boiska Łukasza Monetę. Lukas Bielak nie pozwolił jednak skrzydłowemu na kontynuowanie ataku i wybił futbolówkę spod jego nóg.

2
3'

Zapewne to drużyna z Podkarpacia zostanie zobligowana przez przeciwnika do prowadzenia gry. GKS Tychy przygląda się możliwościom kandydata do awansu i poczeka na dogodny moment do przeprowadzenia swojego ataku.