Górale dopadli przeciwnika mimo osłabienia!

1
3
90+1'

Gol! Strzelił Dmytro Baszłaj. Asystował mu Rafał Figiel.

Nie mogą w to uwierzyć legniczanie. Wypuścili z rąk tak ogromny kapitał. Podbeskidzie Bielsko-Biała cieszy się w wyrównania w dziesięciu. Dmytro Baszłaj wykorzystał w doliczonym czasie dośrodkowanie Rafała Figiela z rzutu rożnego! Łukasz Załuska musi sięgnąć po piłkę do bramki i nie kryje wściekłości. Brawa dla podopiecznych Krzysztofa Brede, którzy walczą do końca.

12
90'

Doliczony czas. Sześć dodatkowych minut.

1
1
88'

Rafał Leszczyński utrzymuje Podbeskidzie Bielsko-Biała przy życiu w tym spotkaniu. Wprowadzony z ławki rezerwowych bramkarz triumfował w pojedynku z Joanem Romanem.

1
1
5
6
86'

Podbeskidzie. Schodzi: Filip Laskowski. Wchodzi: Szymon Mroczko.

wchodzi Wchodzi
Szymon Mroczko #16
schodzi Schodzi
Filip Laskowski #14
84'

Legniczanie bliscy zwycięstwa po odwróceniu wyniku.

7
3
81'
80'

Gol! Strzelił Josip Soljić.

Przewaga liczebna potwierdzona przewagą gola. Miedź Legnica stoi przed szansą przełamania się kosztem lidera. Nie wypada zmarnować takiej zaliczki. Triumfuje Dominik Nowak, którego zmiennik strzelił gola na 2:1. Josip Soljić znalazł się w odpowiednim miejscu pola karnego i główkował do bramki nierozgrzanego jeszcze Rafała Leszczyńskiego. Futbolówka otarła się jeszcze o Dmytro Baszłaja.

Miedź Legnica
16
15
2
2
6
78'

Miedź Legnica musi zorganizować się do szturmu jedenastu na dziesięciu, ale skoncentrowani na własnej połowie przyjezdni zamierzają podcinać skrzydła podopiecznym Dominika Nowaka.

1
2
75'

Kwadrans do końca rywalizacji. Cały czas zmienia się sytuacja w tej konfrontacji. Była chwila spokoju po przerwie, rozpoczął się szturm Podbeskidzia Bielsko-Biała, ale po czerwonej kartce dla Martina Polacka przyjezdni mogą mieć kłopoty.

3
2
2
1
1
74'

Martin Polacek usunięty z placu przez sędziego.

1
2
69'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał Martin Polacek.

Zapewne sztab szkoleniowy przestrzegał również bez osłabieniem zespołu Martina Polacka, ale najwyraźniej nie zadziałało. Podbeskidzie Bielsko-Biała w dziesięciu, a jego bramkarz jest w drodze do szatni z powodu zagrania ręką poza własnym polem karnym. Szansa dla Miedzianki.

4
4
3
1
6
67'
67'
65'

Ponownie słupek! Dźwięk obijanego aluminium ponownie odbił się echem na stadionie w Legnicy. Podbeskidzie Bielsko-Biała przycisnęło, ale detale nie pozwalają tej drużynie odzyskać prowadzenia. Jeszcze dobitka i musiał wykazać się na posterunku Łukasz Załuska.

1
1
2
komentarz

64'

Sędzia przestał wachlować kartonikiem. Przed przerwą kilku piłkarzy trafiło do notesu sędziego i zapewne szkoleniowcy musieli trochę utemperować swoich podopiecznych. Nikt nie chce kończyć spotkania zdekompletowany.

62'

Wynik po przerwie nie drgnął, choć było ciepło pod obiema bramkami.

59'

Słupek! Dużo szczęścia mieli piłkarze z Legnicy. Marko Roginić chciał gonić w klasyfikacji strzelców ligi Karola Danielaka, oddał niebezpieczne uderzenie, ale minimalnie niecelne. Dobitka Łukasza Sierpiny była już znacznie bardziej niedokładna.

2
1
1
57'

Łukasz Sierpina zabrał się za wykonanie rzutu wolnego, ale zaprezentował już w tym spotkaniu lepsze dogranie ze stojącej piłki. Miedź Legnica ustawiła się w obronie, była czujna i wyekspediowała futbolówkę poza boisko.

2
55'

Tak wygląda walka na stadionie w Legnicy.

53'

Miedź Legnica usposobiona ofensywnie jak na początku spotkania i zamierza ponownie zmusić przeciwników do dużej aktywności w defensywie.

2
1
50'

Marquitos jest najskuteczniejszym spośród legniczan w tym sezonie, ale jeszcze nie może cieszyć się z kolejnego gola. Był w korzystnym położeniu, ale nie przymierzył odpowiednio w bramkę strzeżoną przez Martina Polacka.

1
1
47'

Krótko po wznowieniu rywalizacji Paweł Zieliński bezpośrednio uruchomił podaniem będącego na desancie Kacpra Kostorza. Napastnik Miedzi Legnica był powstrzymywany niezgodnie z przepisami piłkarskimi.

2
1
1
46'

Druga połowa i niebawem przekonamy się, co przygotowali piłkarze w porozumieniu z trenerami w szatni.