GKS Tychy
17' Szymon Lewicki 31' Dominik Połap 44' Łukasz Sołowiej 83' Marcin Biernat
Podbeskidzie Bielsko-Biała
29' Karol Danielak 69' Kornel Osyra 73' Kamil Biliński 84' Dmytro Bashlai 85' Kornel Osyra 90+2' Łukasz Sierpina
1:1

Koniec. Remis, który nie może zadowalać żadnej z drużyn.

Żółtą kartkę otrzymał Łukasz Sierpina.

Sędzia doliczył 3 minuty.

Groźnie dogrywał z rzutu wolnego Grzeszczyk. Nikt jednak nie przeciął wrzutki.

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Kornel Osyra.

Żółtą kartkę otrzymał Dmytro Bashlai.

Żółtą kartkę otrzymał Marcin Biernat.

Podbeskidzie w ataku. Tyszanie również nie zamierzają zadowolić się punktem.

Dośrodkował Modelski, do uderzenia głową doszedł Roginić, ale w bramkę nie trafił.

Po stracie gola uaktywnili się gospodarze. Remis nie zadowala także bielszczan. Zapowiada się emocjonująca końcówka.

GKS Tychy. Schodzi: Wilson Kamavuaka. Wchodzi: Jakub Piątek.

Gol! Strzelił Kamil Biliński. Asystował mu Tomasz Nowak. Akcja rezerwowych. Nowak do Bilińskiego, a ten pewnym uderzeniem pokonał Jałochę. 1:1!

Biją głową w mur bielszczanie. Goście nie potrafią zagrozić tyszanom.

Żółtą kartkę otrzymał Kornel Osyra.

GKS Tychy. Schodzi: Sebastian Steblecki. Wchodzi: Kacper Piątek.

Coraz mniej czasu mają bielszczanie na doprowadzenie do remisu. Górale muszą zacząć więcej ryzykować w tyłach.

To mogła być groźna akcja bielszczan. Po wymianie podań zabrakło dokładności w końcowej fazie akcji.

Podbeskidzie cały czas przeważa, ale nic z tego nie wynika. Tyszanie spokojnie rozbijają akcje bielszczan.

Groźnie z dystansu uderzał Mańka, piłka poszybowała obok słupka.

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego do piłki doszedł Osyra. Strzał głową obronił Jałocha.

Podobnie jak w 1. połowie tak i teraz przewaga należy do Podbeskidzia. Niewiele z niej wynika.

Pierwsza po przerwie okazja bielszczan. Do uderzenia doszedł Nowak, piłka minęła jednak bramkę tyszan.

Podbeskidzie. Schodzi: Bartosz Jaroch. Wchodzi: Kacper Gach.

Podbeskidzie. Schodzi: Rafał Figiel. Wchodzi: Tomasz Nowak.

Wracamy do gry.

Przerwa. GKS prowadzi z Pobdeskidziem 1:0.

Kontra tyszan, uderzał Moneta, dobrze w bramce zachował się Polacek.

Do dośrodkowania doszedł Roginić, strzał głową obronił Jałocha.

Sędzia doliczył 4 minuty.

Żółtą kartkę otrzymał Łukasz Sołowiej.

Pokazał się Steblecki, który przeprowadził indywidualną akcję. Strzał zdołał odbić Polacek!

Zbliżamy się do przerwy. Goście jeszcze w 1. połowie chcą wyrównać.

Problemy ma Lewicki. Zawodnik gospodarzy potrzebuje pomocy medycznej.

Po rzucie rożnym bielszczanie sprytnie rozegrali piłkę, ale w sytuacji zorientował się obrońca GKS-u i wybił futbolówkę.

W końcu strzał gości. Z dystansu przymierzył Sopoćko, wprost w Jałochę.

Minuty płyną, a bielszczanie nie potrafią stworzyć zagrożenia pod bramką tyszan.

Żółtą kartkę otrzymał Dominik Połap.

Żółtą kartkę otrzymał Karol Danielak.

Problemy miał Modelski. Zawodnik gości potrzebował pomocy.

Groźna kontra tyszan. Grzeszczyk do Lewickiego. W porę wrócił Osyra i przerwał akcję.

Podbeskidzie stara się odrobić straty, ale akcje bielszczan są póki co schematyczne i dobrze sobie z nimi radzi defensywa gospodarzy.

Starali się odpowiedzieć gospodarzom bielszczanie. Strzał z ok. 25 metrów oddał Sopoćko. Wysoko ponad bramką.

Gol! Strzelił Szymon Lewicki. Asystował mu Łukasz Moneta. Tyszanie czekali na swój moment i szybko się go doczekali. Dośrodkował Moneta, piłkę jeszcze trącił obrońca, a do siatk wbił ją Lewicki. 1:0!

Dogranie z boku boiska do Roginicia, ten jednak nie był w stanie dojść do piłki.

Nie zmienia się obraz meczu. Więcej z gry mają bielszczanie, ale w ostatnich minutach nie potrafią zagrozić tyszanom.

Cały czas aktywniejsi w ofensywie są bielszczanie. Tyszanie więcej uwagi poświęcają defensywie, ale nie zamierzają się tylko bronić.

Aktywny od początku jest Sierpina. Przed momentem pomocnik uderzał, ale dobrze w bramce tyszan Jałocha.

Pierwsza próba tyszan, strzelał Grzeszczyk, ale wprost w dobrze ustawionego Polacka.

Od początku w ataku goście. Po akcji skrzydłem dogrywał Sierpina, ale z akcji niewiele wyszło.

Gramy!

Mecz poprowadzi Łukasz Szczech (Warszawa).

Kto wygra mecz?

Walczące o awans do PKO Ekstraklasy Podbeskidzie zagra na boisku w Tychach z miejscowym GKS. Gospodarze mają jeszcze szanse gry w barażach.