4
4
90+4'

Gol! Strzelił Nadiem Amiri.

Ponownie rzut wolny, ponownie bezbłędne wykonanie stałego fragmentu. Ionut Radu musi ponownie sięgnąć po piłkę do własnej bramki. Po raz drugi w czwartek po uderzeniu Nadiema Amiriego.

Niemcy U-21
21
12
9
10
16
90+4'

Niemcy U-21. Schodzi: Mahmoud Dahoud. Wchodzi: Robin Koch.

6
90+3'

Żółtą kartkę otrzymał Ionut Radu za niesportowe zachowanie.

6
2
1
90+2'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał Alexandru Pascanu za faul na wychodzącym na czystą pozycję Lucasie.

Alexandru Pascanu #4
15
11
4
5
8
90'

Doliczone pięć minut.

10
3
1
2
2
90'

Gol! Strzelił Luca Waldschmidt. Asystował mu Nadiem Amiri.

Niemcy na prowadzeniu! Obrońca trofeum blisko awansu! Ponownie Luca Waldschmidt i ponownie Rumunia dostała karę za bezsensowne przewinienie. Po podaniu z rzutu wolnego najlepszy snajper turnieju huknął do bramki.

22
10
8
10
20
89'

Niemcy U-21. Schodzi: Maximilian Eggestein. Wchodzi: Arne Maier.

Arne Maier #21
3
1
1
1
3
88'

Żółtą kartkę otrzymał Alexandru Pascanu za faul blisko własnego pola karnego.

6
3
1
3
2
87'

Rumunia U-21. Schodzi: George Puscas. Wchodzi: Adrian Petre.

Adrian Petre #11
6
2
2
1
2
86'

Lukas Nmecha. Nie do wiary. Po podaniu z głębi pola, udanym przyjęciu i zwodzie pozostało oddać przyzwoite uderzenie do bramki. Oddał jednak beznadziejne. Pudło dnia, a Rumunia ma farta.

6
7
2
1
1
85'

Zderzenie Alexandra Nuebela z George Puscasem w polu karnym reprezentacji Niemiec. Obaj bohaterowie spotkania pozbierali się i pozostają na boisku.

4
2
2
1
2
83'

Luca Waldschmidt nie strzelił czysto z centralnej części pola karnego, a szansa na odzyskanie prowadzenia dla reprezentacji Niemiec była okazała.

4
2
1
1
1
81'

Płaskie dośrodkowanie z lewego skrzydła zostało wybite z pola karnego reprezentacji Rumunii.

3
1
1
1
1
79'

Niemcy U-21. Schodzi: Florian Neuhaus. Wchodzi: Lukas Nmecha.

1
78'

Może ostatnia przerwa na wodę w tym meczu.

3
1
1
1
1
75'

Coraz mniej czasu pozostaje obu jedenastkom na rozstrzygnięcie meczu w podstawowym czasie i uniknięcie dogrywki.

3
1
2
1
1
73'

Luca Waldschmidt zamienia w gola wszystko czego się dotknie.

4
2
71'

Luca Waldschmidt chciał oddać techniczne uderzenie w narożnik bramki. Minimalne pudło napastnika reprezentacji Niemiec, który poluje na siódmego gola w mistrzostwach Europy.

3
1
1
1
2
70'

20 minut do końca podstawowego czasu. Jeżeli wynik nie zmieni się, sędzia będzie zmuszony zarządzić dogrywkę.

4
1
1
1
1
69'

Rumunia U-21. Schodzi: Alexandru Cicaldau. Wchodzi: Andrei Ciobanu.

1
68'

Levin Oztunali rozpędził się aż za bardzo i wybiegł z piłką poza boisko.

3
1
1
1
1
65'

Absolutny brak stabilizacji, choć mierzą się dwie z czterech najlepszych drużyn młodzieżowych na kontynencie. Przed przerwą rządziła Rumunia, aktualnie panują na boisku Niemcy.

2
2
63'

Co kwadrans przerwa na schłodzenie organizmów.

1
1
62'

Florian Neuhaus na spalonym. Długie rozegranie reprezentacji Niemiec przerwane przez sędziego asystenta.

1
2
1
1
1
60'

Kwadrans po przerwie ze wskazaniem na obrońcę trofeum. Bezmyślne przewinienie Ianisa Hagiego kosztowało Rumunię stratę prowadzenia oraz rytmu.

1
1
1
57'

Szósty gol najlepszego napastnika turnieju.

3
2
55'
53'

Ionut Radu wygarnął piłkę blisko własnej linii bramkowej. Niemcy mieli szansę na wpakowanie jej do siatki, ale odważniejszy i sprytniejszy okazał się zawodnik Genoi CFC.

2
1
1
1
51'

Gol! Strzelił Luca Waldschmidt.

Ta sama bramka, taki sam sposób wykonania rzutu karnego jak George Puscasa. Płaskie uderzenie w prawy narożnik i futbolówka po dłoniach Ionuta Radu wtoczyła się do siatki.

10
6
1
4
8
50'

Żółtą kartkę otrzymał Ianis Hagi za faul na Mahmoudzie Dahoudzie. Rzut karny dla Niemców!