90+5'

Ostatnia akcja, rzut wolny na lewym skrzydle dla Widzewa.

3
90+3'

Naciska Widzew, ale nie może wykreować sobie sytuacji bramkowej. Dobrze organizuje się obrona z Elbląga.

3
1
90'

Doliczono 5 minut.

1
2
3
89'

Kombinacyjna akcja Olimpii, pogubiła się całkowicie obrona Widzewa. Zagranie Morysa w pole karne zamknął Kiełtyka i dał remis!

9
5
1
1
1
89'

4
87'

Olimpia Elbląg. Schodzi: Michał Balewski. Wchodzi: Daniel Morys.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Michał Balewski #18
1
85'

Olimpia Elbląg. Schodzi: Michał Miller. Wchodzi: Michał Kiełtyka.

Michał Miller #11
1
82'

Miękkie dośrodkowanie Kosakiewicza świetnie zamknął wolny w polu karnym Robak, który uderzył mocno i nisko nad murawą. Obrona nie zdążyła zareagować. Widzew znów prowadzi!

3
1
82'

Gol! Strzelił Marcin Robak. Asystował mu Łukasz Kosakiewicz.

10
5
5
8
78'

Świetne dośrodkowanie Prytuliaka z narożnika boiska idealnie na wolej Wengera. Obrońca gości wcisnął piłkę pod poprzeczkę, Pawłowski i defensywa bez szans na interwencję. 1:1!

2
1
1
2
78'

Gol! Strzelił Kamil Wenger. Asystował mu Oleksii Prytuliak.

Asysta:
Oleksii Prytuliak #21
5
2
1
3
77'

Techniczny strzał Prytuliaka odbity przez obrońców. Jest korner dla gości.

75'

Dobre dośrodkowanie Elbląga z lewej strony i w ostatniej chwili opuszkami palców odbił piłkę Pawłowski, uprzedzając rywala.

73'

Oba zespoły mają problem, by wejść z piłką w pole karne, tempo jest takie dość szarpane.

65'

Bardzo dobry strzał Ojamy, piłka leciała bardzo blisko okienka bramki. Rzut rożny, był rykoszet.

62'

Spięcie na boisku, sędzia musi rozgonić towarzystwo. Wszystko zaczęło się od przepychanki między Brychlikiem a Poczobutem.

1
1
61'

Żółtą kartkę otrzymał Michał Miller.

1
59'

Błąd w rozegraniu Widzewa, szybka kontra Elbląga powstrzymana przez Poczobuta pod polem karnym. Będzie jednak rzut wolny, faulował gracz Widzewa.

57'

Radwański schodzi na razie z boiska, leci mu krew z nosa.

1
55'

Ostry faul Millera na Radwańskim. Potrzebna pomoc lekarzy, ale sędzia nie daje żadnej kartki.

52'

Mecz robi się coraz bardziej otwarty, Widzew już tak nie dominuje.

48'

Bardzo dobre wejście Olimpii w drugą połowę. Gra śmielej, szybciej, zamyka Widzew. Dobrze dośrodkował Prytuliak na głowę Lewandowskiego, ale strzał niecelny.

czas Druga połowa
12:54

Żółtą kartkę otrzymał Łukasz Kosakiewicz. Ostro sfaulował rywala blisko własnego pola karnego.

43'

Mocny strzał z dystansu Gutowskiego ponownie blisko bramki Madejskiego.

41'

Świetna szansa Olimpii i niewiele brakowało do wyrównania! Dośrodkowanie z prawej strony, złe strącenie przez obronę i piłka spadła na nogę Lewandowskiego, który przeniósł futbolówkę z kilku metrów minimalnie nad poprzeczką.

37'

Dobra wrzutka z prawej strony, Robak dołożył nogę, ale trafił w rywala tuż przed linią bramkową. Jest korner dla Widzewa.

36'

Strzał Gutowskiego zza pola karnego tuż obok bramki Olimpii!

1
34'

Znalazł Radwański Robaka, który wbiegał w pole karne, ale odskoczyła piłka w tłumie napastnikowi Widzewa.

1
30'

Teraz Pięczkowi prawie wyszedł centrostrzał. Zbyt mocno zwiało piłkę, ale Madejski zrobił niepotrzebny krok z bramki i to można było wykorzystać.

29'

W końcu obiecująca kontra Elbląga, ale zakończyła się ona dośrodkowaniem prosto do rąk Pawłowskiego.

27'

Widzew bardzo długo grał piłką pod polem karnym rywala, mocno rozciągał grę, ale dośrodkowanie z prawej strony wylądowało prosto w rękach bramkarza.

23'

Olimpia zaczyna wychodzić z własnej połowy, ale nie może dograć piłki w pole karne Widzewa. Bardzo szybko gospodarze przenoszą ciężar gry na drugą stronę boiska.

18'

Radwański wypuszczony sam na sam, zauważył, że szybko bramkarz wyszedł i przelobował go ze skraju pola karnego. 1:0 dla Widzewa!

3
2
1
1
18'

Gol! Strzelił Adam Radwański. Asystował mu Marcin Robak.

5
3
1
1
2
14'

Dobra piłka z prawej strony na głowę Możdżenia, ale pomocnik Widzewa z prawie zerowego kąta ani nie dograł jej do partnerów, ani nie skierował do siatki. Piłka przeleciała nad bramką.

1
12'

Teraz niezłą wrzutka Kosakiewicza, ale szybszy od Robaka bramkarz Olimpii Madejski.

1
10'

Dużo Widzew pracuje na skrzydłach, aktywni są boczni obrońcy, Olimpia nie jest w stanie wyjść z własnej połowy.

7'

Widzew okupuje pole karne Olimpii, ale nie może w nie wejść i zagrozić bramce gości.

5'

Dwójkowa akcja Koaskiewicza z Robakiem, pierwszy z piłkarzy wpadł z piłką w pole karne, ale został powstrzymany tuż przed strzałem.

1
4'

Mocna ekipa.

2'

Na razie w ataku pozycyjnym Widzew, mocno cofnięty zespół z Elbląga.

1
1'

Jeszcze na wstępie kwestia sparingów. Widzew wygrał 2 mecze kontrolne, 1 zremisował i 1 przegrał. Olimpia wygrała 2 takie starcia, a 3 przegrała.

2
czas Start meczu
12:54

Jeśli chodzi o ligowe mecze, Widzew wygrał 4 ostatnie spotkania, a Olimpia nie wygrała poprzednich 6.

1
12:54

To ostatni mecz 21. kolejki. Trwa jeszcze mecz Znicz Pruszków - Pogoń Siedlce. Jest remis 1:1.

12:54

Sytuacja obu ekip w tabeli:

1. Widzew 43 pkt.

5. Olimpia 32 pkt.

Widzew walczy o bezpośredni awans do I Ligi. Olimpia goni czołówkę, ale w tej chwili jest w dobrej sytuacji, by zagrać w barażach o I Ligę.

12:48

Wracają rozgrywki w niższych ligach w Polsce, a tam też szykuje się sporo emocji! Dzień dobry Państwu, serdecznie zapraszamy do Łodzi na mecz II Ligi Widzewa z Olimpią Elbląg!