Doliczone trzy minuty.

1
1
90'

Edinson Cavani miał swoją szansę na strzelenie gola w meczu z Lille. Urus miał otwartą drogę do bramki, jednak z niekomfortowej sytuacji strzelił niecelnie.

1
87'

Paris Saint-Germain dostało przynajmniej jedno ostrzeżenie i nie dopuszcza przeciwnika do futbolówki. Sędzia nia powinien znacząco przedłużać tego spotkania.

1
84'

Loic Remy na spalonym. Jego przegrany pojedynek z Keylorem Navasem nie miał już znaczenia, choć nieco rozgrzał publiczność.

1
82'

Jeszcze jedna akcja zmiennika Lille. Tym razem Yusuf Yazici uderzył zza pola karnego obok bramki Keylora Navasa. Były zawodnik Realu Madryt nie musiał tym razem interweniować.

1
79'

Lille. Schodzi: Benjamin Andre. Wchodzi: Yusuf Yazici.

wchodzi Wchodzi
Yusuf Yazici #12
schodzi Schodzi
1
1
76'

Luic Remy miał szansę na pokonanie Keylora Navasa i zapewnienie publiczności jeszcze kilku minut emocji. Kostarykanin interweniował po zbyt anemicznym uderzeniu i naprawił błąd kompana beznadziejnie tracącego piłkę blisko narożnika własnego pola karnego.

1
1
72'

Ostatni fragment spotkania w Paryżu. Akcje przyjezdnych w bezpiecznej odległości od bramki Keylora Navasa. Groźniejsi gospodarze, spośród których najwięcej ochoty do atakowania mają wypoczęty Kylian Mbappe i rozdrażniony Julian Draxler.

1
70'

Lille. Schodzi: Jonathan Ikone. Wchodzi: Loic Remy.

69'

Keylor Navas spokojnie pracuje na czyste konto.

1
67'

Kylian Mbappe już zameldował się na boisku rajdem. Reprezentant Francji wtargnął w pole karne Lille i poczęstował bramkarza mocnym uderzeniem z ostrego kąta.

1
65'
61'

Lille. Schodzi: Xeka. Wchodzi: Renato Sanches.

60'

Julian Draxler wychodzi na przodownika w marnowaniu sytuacji podbramkowych. Niemiec strzelił z linii pola karnego nieznacznie obok bramki strzeżonej przez Mike'a Maignana.

1
57'

1
1
55'

Julian Draxler miał przed oczami wyłącznie bramkarza Lille. Mocne, za mocne uderzenie i Niemiec huknął za wysoko. Powinien w tej sytuacji dorzucić gola do wcześniejszej asysty.

1
1
53'

Paris Saint-Germain ponownie w posiadaniu piłki. Możliwe, że podopiecznym Thomaa Tuchela znudziło się obserwowanie mało imponujących ataków przeciwnika.

1
50'

Lille odrobinę odważniej po powrocie z szatni na boisko. Będzie niebawem premierowa zmiana, ale na razie stały fragment gry na połowie Paris Saint-Germain. Luis Araujo trafił swoim dośrodkowaniem w przeciwnika.

1
48'

Kylian Mbappe ruszył na rozgrzewkę, co spotkało się z aprobatą publiczności.

1
47'

Przyjezdni muszą sporo zmienić w swojej grze, jeżeli chcą jeszcze wywrzeć presję na przeciwnika i powalczyć o zapunktowanie.