Paris Saint-Germain
3' Neymar 24' Fode Ballo-Toure 42' Neymar
AS Monaco
8' Gelson Martins 10' Keita Balde 13' Wissam Ben Yedder 70' Islam Slimani 84' Tiemoue Bakayoko 89' Fode Ballo-Toure
3:3
Obejrzyj wideo Ukryj wideo

Koniec. Cóż to był za mecz. PSG - Monaco 3:3!

Neymar do Mbappe, ten z powietrza momentalnie uderzył, ale przestrzelił!

Trwa nawałnica mistrzów Francji. Piłkarze Monaco cało wychodzą z opresji.

Jeszcze w ataku PSG, piłkarze Monaco starają się skontrować rywala.

Sędzia doliczył 5 minut.

Żółtą kartkę otrzymał Fode Ballo-Toure.

Po dograniu z rogu strzał głową Slimaniego końcami palców na rzut rożny wybił Navas.

Do piłki dopadł 15 metrów przed bramką Maripan. Jego strzał w ostatnim momencie podbił obrońca! Gdyby nie on, byłby gol!

Monaco. Schodzi: Wissam Ben Yedder. Wchodzi: Adrien Silva.

Żółtą kartkę otrzymał Tiemoue Bakayoko.

Monaco. Schodzi: Gelson Martins. Wchodzi: Ruben Aguilar.

Problemy ma Martins. Będzie konieczna zmiana.

Gracze PSG starają się szybko wyprowadzać swoje ataki. Rywale wręcz przeciwnie, zwalaniają grę.

Techniczny strzał Mbappe, piłkę zdołał końcami palców wybić bramkarz!

Utrata prowadzenie zmotywowała PSG. Gospodarze rzucili się do ataku, ale czasu mają już niewiele.

Sędzia dopiero po dwóch minutach i informacji z wozu VAR wskazał na środek boiska. Dla nas jest to kontrowersja.

Gol! Strzelił Islam Slimani. A jednak jest gol. Sędzia po analizie uznał, że trafienie zmiennika padło prawidłowo. 3:3!

Po rykoszecie piłkę przejął Islam Slimani. Futbolówka po chwili znalazła się w bramce, ale gola nie będzie. Gracz Monaco był na metrowym spalonym.

Aleksandr Gołowin dośrdkował z rzutu rożnego, żaden z graczy Monaco nie zdołał uderzyć w światło bramki i piłkę przejęli gospodarze.

Monaco na dłużej pod bramką PSG. Goście jednak nie są w stanie wykreować sobie okazji bramkowej.

Monaco. Schodzi: Cesc Fabregas. Wchodzi: Islam Slimani.

Gospodarze konttolują przebieg meczu. Monaco nie potrafi poważniej zagrozić PSG.

Godzina gry za nami. Po zmianie stron mecz jest mniej emocjonujący. Piłkarze wysoko podnieśli sobie poprzeczkę.

Szczęścia próbował Gołowin, Navas nie dał się jednak zaskoczyć.

Mogło być 4:2. Z pola karnego uderzał Neymar. Benjamin Lecomte świetnie zachował się w bramce i obronił.

Atak pozycyjny paryżan. Gospodarze dość wolno rozgrywają jednak swoje akcje.

Atakuje Monaco, PSG nie zamierza się jednak tylko bronić. Zapowiada się ciekawa 2. połowa.

Monaco jest w niedzielnym meczu dobrze dysponowane. Goście w ataku, szukają gola na 3:3.

Wracamy do gry po przerwie.

Przerwa. Na pewno nie oglądamy legendarnego filmu "Śmierć w Wenecji". Tutaj są zwroty akcji, strzelaniny. Po prostu dzieje się!

Gołowin powinien trafić na 3:3, ale będąc w doskonałej pozycji nie trafił w bramkę z ośmiu metrów!

Jeszcze 2 minuty 1. połowy przed nami.

Gospodarze ponownie prowadzą i spokojnie rozgrywają piłkę na własnej połowie.

Gol! Strzelił Neymar. Brazylijczyk pewnie uderzyl do bramki. Neymar poczekał na ruch bramkarza i strzelił w swój lewy róg. 3:2!

Rzut karny dla PSG! W polu karnym sfaulowany został Mbappe.

Kolejna składna akcja Monaco. Aleksandr Gołowin ograł obrońcę, strzał z ok. 16 metrów zdołał odbić Keylor Navas!

Glik ostro potraktował Neymara. Brazylijczyk ucierpiał, sędzia puścił grę.

Atak pozycyjny Monaco. Goście mieli sporo miejsca, ale nie zakończyli akcji uderzeniem.

Kamil Glik! Dlaczego to nie wpadło? Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego na bliższy słupek nabiegł Polak i głową trafił w słupek! Następnie piłka wyszła na aut.

Atak pozycyjny gospodarzy. Chyba nikt, nawet znany kibic "Dzidziol", nie spodziewał się takiego początku spotkania.

Gol samobójczy! Fode Ballo-ToureDzieje się w Paryżu! Piłkę w polu karnym otrzymał Neymar, chciał dogrywać do partnera. Tor lotu piłki zmienił niefortunnie Ballo-Toure i znowu mamy remis! 2:2!

Kontra Monaco 2 na 1. Ben Yedder do Balde, ten w sytuacji sam na sam uderzył w nogi Navasa!

Do uderzenia doszedł Mbappe, piłka minęła bramkę Monaco.

Dobrze w defensywie Glik. Polak przerwał indywidualną akcję Neymara.

PSG stara się odrabiać straty. Monaco skupione na własne połowie nie popełnia błędów.

Neymar groźnie uderzył z rzutu wolnego, bramkarz zdołał wybić piłkę na rzut rożny!

Gol! Strzelił Wissam Ben Yedder. Asystował mu Keita Balde. Cóż za zwrot w meczu! Szybkie wyjście Monaco, Balde do Ben Yeddera, a ten zdobył swojego kolejnego gola w sezonie. 1:2!

Żółtą kartkę otrzymał Keita Balde.

Gol! Strzelił Gelson Martins. Asystował mu Wissam Ben Yedder. Niespodziewanie mamy remis! Ben Yedder dograł do Martinsa, ten nie miał problemów z wbiciem piłki do bramki. 1:1! Cóż za emocjonujący początek.

Mistrzowie Francji prowadzą i wciąż atakują. Monaco źle weszło w mecz. Goście mają na początku spotkania spore problemy.

Gol! Strzelił Neymar. Asystował mu Marco Verratti. Kapitalny początek paryżan. Już pierwsza akcja gospodarzy zakończyła się bramką. Verratti zagrał w pole karne do Neymara, a ten strzałem przy słupku pokonał bramkarza Monaco. Golkiper gości w tej sytuacji powinien zrobić dużo więcej. 1:0!

Gramy!

Mecz poprowadzi Antony Gautier.

Kto wygra mecz?

PSG jest liderem Ligue 1, Monaco w tabeli plasuje się aktualnie 9. miejscu i do paryżan traci 17 punktów.