1
1
2
87'

Zostało kilka minut gospodarzom na doprowadzenie do remisu. Był fragmencik tego meczu, w którym mocno pachniało wyrównaniem, a kibice byli mocno rozgrzani, ale w ostatnich minutach tylko jedna niebezpieczna akcja przepowiadała gola Nantes. Na przedpolu Keylor Navas powstrzymał Kadera Bambę.

1
1
82'
80'

Publiczność już widziała oczami wyobraźni piłkę w bramce. Kolejna akcja niebezpiecznych gospodarzy, po której Keylor Navas postanowił obsztorcować swoich obrońców. Renaud Emond dostał podanie od szalonego Kadera Bamby, jednak nie dostawił odpowiednio stopy do piłki i nie skierował jej w światło bramki Paris Saint-Germain.

3
3
1
1
1
76'

Żółtą kartkę otrzymał Thomas Meunier za faul na Kaderze Bambie.

2
2
74'

Mauro Icardi szarżował w polu karnym przeciwnika, ale to wszystko trwało za długo i gospodarze powstrzymali napastnika wypożyczonego z Interu. Thomas Tuechel ma pretensje do swojego snajpera.

2
1
1
70'

Nantes walczy o punkty!

3
2
68'

Gol! Strzelił Moses Simon.

Cyrk w obronie Paris Saint-Germain i nie będzie szóstego z rzędu czystego konta mistrza Francji. Po pierwsze przy golu Mosesa Simona asystował przeciwnik, który kopnął piłkę w pełną energią w kierunku własnej bramki, a później jeszcze zaplątał się Presnel Kimpembe. Wykorzystał to wszystko napastnik Nantes, wygrał w sytuacji sam na sam z Keylorem Navasem i zwiększył temperaturę końcówki spotkania.

8
6
2
1
66'

Kader Bamba dopadł do piłki wybitej za krótko z pola karnego Paris Saint-Germain i oddał uderzenie z dystansu. Nie trafił w bramkę i tym samym nie sprawił problemu Keylorowi Navasowi.

1
66'

Nantes. Schodzi: Abdoulaye Toure. Wchodzi: Renaud Emond.

Renaud Emond #28
63'

Po drugim trafieniu Paris Saint-Germain była jedna niebezpieczna akcja Nantes, ale powstrzymana na przedpolu przez brawurowo interweniującego Keylora Navasa.

2
1
1
1
60'

Thilo Kehrer podwoił przewagę Paris Saint-Germain.

1
1
57'

Gol! Strzelił Thilo Kehrer. Asystował mu Angel Di Maria.

Rzut rożny dla Paris Saint-Germain i tym razem gospodarze nic nie zaradzili. Po dośrodkowaniu Angela Di Marii agresywnie zapolował na piłkę Thilo Kehrer. Środkowy defensor przeskoczył biernego przeciwnika i strącił piłkę do bramki. Denis Petric tylko odprowadził futbolówkę wzrokiem do sieci.

5
2
1
3
54'

Efektem rajdu Kyliana Mbappe Lottina jest tym razem korner. Za wykonanie stałego fragmentu gry zabrał się Angel Di Maria, po którego dośrodkowaniu piłka szybko wróciła w pole karne Nantes. Tam doszło do zamieszania i nieomal padł gol samobójczy. Futbolówka została strącona przez Andreia Girotto na poprzeczkę własnej bramki.

2
1
51'

Layvin Kurzawa przechwycił futbolówkę po niedokładnej wrzutce w pole karne Nantes. Ochotę na oddanie uderzenia miało kilku gospodarzy, ale do tego potrzeba znacznie bardziej precyzyjnego dogrania.

1
1
48'

Kolejne przyspieszenie Kyliana Mbappe Lottina i jego dośrodkowanie. Tym razem strzał nie był dokładny, piłka została strącona udem i poturlała się obok bramki Denisa Petrica.

48'

Podanie do Keylora Navasa, a doświadczonemu bramkarzowi nie udało się opanować piłki zanim ta opuściła boisko. W efekcie Nantes miało korner. Dośrodkowanie spod chorągiewki trafiło do zawodnika w żółtym stroju, którego strzał był nieprzygotowany oraz niecelny.