Borussia M'gladbach
6' Laszlo Benes 60' Ramy Bensebaini 66' Jonas Hofmann 88' Denis Zakaria 90+2' Ramy Bensebaini
Bayern Monachium
49' Ivan Perisić 62' Jerome Boateng 83' Javi Martinez 86' Robert Lewandowski ' Javi Martinez 90' Thiago Alcantara
2:1

Koniec spotkania. Borussia ograła Bayern po dwóch trafieniach Bensebainiego. Fatalna interwencja Martineza przesądziła o porażce mistrzów Niemiec.

Davies próbował strzału z dystansu. Został zablokowany.

Gol! Strzelił Ramy Bensebaini. Stadion eksplodował! Bensebaimi strzelił w prawy róg. Wyczuł to Neuer, ale nie zdołał strącić piłki.

Żółtą kartkę za dyskusje z sędzią otrzymał Thiago Alcantara.

Doliczone cztery minuty.

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Javi Martinez.

Rzut karny dla Borussii! Martinez sfaulował Thurama w szesnastce.

To mogła być piłka meczowa dla Bayernu. Po błędzie obrony rywali piłkę przejął Coman, ale zbyt mocno dograł w kierunku Lewandowskiego.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Denis Zakaria.

Raffael dośrodkował z rzutu wolnego. W polu karnym głową uderzył Bensebaini, ale tym razem wysoko nad poprzeczką.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Robert Lewandowski.

M'gladbach. Schodzi: Lars Stindl. Wchodzi: Raffael.

Żółtą kartkę otrzymał Javi Martinez.

Zakotłowało się pod bramką Sommera. Ten zachował jednak spokój i popisał się pewną interwencją.

To powinno być 2:1 dla gospodarzy! Po dograniu Stindla nogę powinien dostawić Embolo i byłby gol. Ten jednak tylko patrzył, jak piłka leci obok słupka.

Lainer trafiony łokciem w twarz przez Perisicia. Na twarzy zawodnika gospodarzy pojawiła się krew. Przerwa w grze.

Płaskie dogranie Perisicia wzdłuż pola karnego. Do piłki nie zdołał dopaść Lewandowski.

Thiago powstrzymał groźnie zapowiadającą się akcję Embolo.

Borussia w ostatnich minutach nie potrafi zagrozić bramce rywali. To Bayern przejął inicjatywę.

Coman w polu karnym szukał Lewandowskiego. Nie było to udane dośrodkowanie.

Kontra gospodarzy zakończona złym podaniem Thurama do Stindla.

W strzałach jest 17-4 dla Bayernu.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Jonas Hofmann.

Groźnie pod bramką Neuera po wrzutce z rzutu wolnego. Herrmann uderzył tuż obok bramki.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Jerome Boateng.

Boateng ostro sfaulował Thurama.

Gol! Strzelił Ramy Bensebaini. Asystował mu Jonas Hofmann. Hit Scootera rozbrzmiał na Borussia Park, mamy gola dla gospodarzy! Po wrzutce z rzutu rożnego głową uderzył Bensebaini. Neuer nie miał szans na interwencję.

Embolo szukał dośrodkowania w kierunku Thurama. Wywalczył rzut rożny.

Indywidualna szarża Thurama. W polu karnym został powstrzymany przez Kimmicha.

M'gladbach. Schodzi: Laszlo Benes. Wchodzi: Breel Embolo.

Tym razem korner dla gości. Goretzka uderzył wysoko nad poprzeczką.

Bez zagrożenia pod bramką Bayernu po wrzutce z rzutu rożnego.

Thuram ruszył z kontrą, ale po chwili zatrzymał się. Gospodarze zdołali wywalczyć tylko rzut rożny.

Borussia nadal nie istnieje w ofensywie. Bayern dobrze się broni.

Bayern ma powody do świętowania. To trzeci gol Perisicia w tym sezonie Bundesligi.

Akcja Borussii przerwana przez sędziego. Powodem był spalony.

Gol! Strzelił Ivan Perisić. Asystował mu Thomas Mueller. Długa akcja Bayernu Monachium. W polu karnym Mueller oddał piłkę Perisiciowi. Chorwat przyjął piłkę, obrócił się i uderzył bez zastanowienia. Sommer miał piłkę na ręce, ale nie zdołał uratować zespołu przed stratą gola.

Początek drugiej połowy.

Koniec pierwszej połowy. Bayern ma dużą przewagę, ale nie potrafił jej udokumentować bramką.

Kontra Borussii zakończona złym podaniem Thurama. Po tej akcji sędzia zakończył pierwszą połowę.

Dwukrotnie strzelał Perisić, ale piłka była blokowana przez rywali.

Sędzia doliczył dwie minuty.

Mueller tym razem podał do znajdującego się w polu karnym Comana. Strzał Francuza został zablokowany.

Mueller dośrodkował na głowę Goretzki. Ten uderzył nad poprzeczką.

Pierwszy strzał gospodarzy. Uderzył Plea, lecz ta próba nie mogła zaskoczyć Neuera.

Indywidualna akcja Comana, ale jego strzał trafił prosto w ręce bramkarza.

Tak blisko był Bayern zdobycia gola.

Przy strzale ucierpiał Perisić, którego kopnął Hofmann.

Lewandowski dograł do Perisicia. Ten zdecydował się na strzał z kilku metrów, ale uderzył tuż nad poprzeczką.

Gospodarze w tym meczu nie oddali jeszcze żadnego strzału. Bayern ma na swoim koncie dziewięć uderzeń, z czego cztery celne.

Dalekie dośrodkowanie Lainera w pole karne. Prosto w ręce Neuera.

W polu karnym gospodarzy ucierpiał Thuram, który zderzył się z Lewandowskim. Krótka przerwa w grze.

Efektowny strzał Lewandowskiego z woleja. To była bardzo nieudana próba.

Jak pokazały telewizyjne kamery i technologia "goal line", do zdobycia gola przez Bayern zabrakło kilku centymetrów.

Indywidualna szarża Kimmicha po krótkim rozegraniu rzutu rożnego. Niemiec uderzył z dwudziestu metrów, a fatalny błąd popełnił Sommer, który przepuścił futbolówkę. Następnie wygarnął ją z linii bramkowej. Gola nie było.

Mueller uderzył z szesnastu metrów. Sommer z problemami obronił ten strzał.

Kontra Borussii. Boateng zgodnie z przepisami zatrzymał Thurama.

Dośrodkowanie Comana w pole karne. Piłkę przejęli rywale.

Tolisso nie jest w stanie kontynuować gry. Zmiana z konieczności w Bayernie.

Przerwa w grze. Tolisso doznał urazu i nie podnosi się z boiska. Najprawdopodobniej dojdzie do zmiany.

Sprytne rozegranie rzutu wolnego przez Bayern. Thiago podał do Lewandowskiego. Ten uderzył tuż obok słupka.

Groźna akcja Bayernu zakończona minimalnym strzałem Lewandowskiego.

Wysoki pressing zakładają na rywali piłkarze Borussii. Póki co nie przynosi to oczekiwanego efektu.

Davies odwdzięczył się Benesowi i ostro go potraktował.

Bład defensywy Bayernu. Piłkę przejął Plea, ale po chwili ją zgubił.

Zamieszanie w polu karnym Borussii i Bayern blisko gola. Gdyby Mueller precyzyjniej dostawił nogę, byłoby 1:0.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Laszlo Benes.

Ostry faul Benesa na Daviesu. Piłkarz Bayernu potrzebuje pomocy medycznej.

Spokojny początek meczu. Żadna z drużyn nie rzuciła się do ataków.

Początek spotkania!

Trwają ostatnie przygotowania do meczu.

Kto wygra mecz?

Sędzia: Marco Fritz.

Polak w tym sezonie strzelił już szesnaście goli w Bundeslidze. Jednak w dwóch poprzednich spotkaniach nie trafiał do siatki rywali.

W podstawowym składzie gości zagra Robert Lewandowski.

To hit 14. kolejki Bundesligi. Borussia M'gladbach to lider tabeli i na swoim koncie ma 28 punktów. Bayern Monachium jest czwarty i traci do Borussii 4 punkty.