Davies próbował strzału z dystansu. Został zablokowany.

1
3
1
90+2'

Gol! Strzelił Ramy Bensebaini. Stadion eksplodował! Bensebaimi strzelił w prawy róg. Wyczuł to Neuer, ale nie zdołał strącić piłki.

Borussia M'gladbach
67
35
25
38
40
90'

Żółtą kartkę za dyskusje z sędzią otrzymał Thiago Alcantara.

Bayern Monachium
18
11
5
6
6
90'

DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Javi Martinez.

38
16
11
12
13
90'

Rzut karny dla Borussii! Martinez sfaulował Thurama w szesnastce.

14
10
7
6
13
89'

To mogła być piłka meczowa dla Bayernu. Po błędzie obrony rywali piłkę przejął Coman, ale zbyt mocno dograł w kierunku Lewandowskiego.

15
12
8
15
14
88'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Denis Zakaria.

10
6
5
6
8
87'

Raffael dośrodkował z rzutu wolnego. W polu karnym głową uderzył Bensebaini, ale tym razem wysoko nad poprzeczką.

12
3
6
5
4
86'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Robert Lewandowski.

34
20
17
19
44
85'

M'gladbach. Schodzi: Lars Stindl. Wchodzi: Raffael.

2
83'

Żółtą kartkę otrzymał Javi Martinez.

4
2
1
1
6
81'

Zakotłowało się pod bramką Sommera. Ten zachował jednak spokój i popisał się pewną interwencją.

5
3
4
3
4
80'

To powinno być 2:1 dla gospodarzy! Po dograniu Stindla nogę powinien dostawić Embolo i byłby gol. Ten jednak tylko patrzył, jak piłka leci obok słupka.

4
1
4
1
4
77'

Lainer trafiony łokciem w twarz przez Perisicia. Na twarzy zawodnika gospodarzy pojawiła się krew. Przerwa w grze.

3
4
2
4
76'

Płaskie dogranie Perisicia wzdłuż pola karnego. Do piłki nie zdołał dopaść Lewandowski.

9
4
1
4
8
75'

Thiago powstrzymał groźnie zapowiadającą się akcję Embolo.

8
1
2
1
4
73'

Borussia w ostatnich minutach nie potrafi zagrozić bramce rywali. To Bayern przejął inicjatywę.

10
5
2
4
3
70'

Coman w polu karnym szukał Lewandowskiego. Nie było to udane dośrodkowanie.

6
3
4
6
8
68'
67'

Kontra gospodarzy zakończona złym podaniem Thurama do Stindla.

4
2
1
3
2
66'

W strzałach jest 17-4 dla Bayernu.

10
6
5
4
4
66'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Jonas Hofmann.

4
4
2
1
2
64'

Groźnie pod bramką Neuera po wrzutce z rzutu wolnego. Herrmann uderzył tuż obok bramki.

6
4
3
2
4
64'
62'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Jerome Boateng.

2
3
3
2
2
62'

Boateng ostro sfaulował Thurama.

2
4
1
4
3
60'

Gol! Strzelił Ramy Bensebaini. Asystował mu Jonas Hofmann. Hit Scootera rozbrzmiał na Borussia Park, mamy gola dla gospodarzy! Po wrzutce z rzutu rożnego głową uderzył Bensebaini. Neuer nie miał szans na interwencję.

27
15
7
12
24
60'

Embolo szukał dośrodkowania w kierunku Thurama. Wywalczył rzut rożny.

4
2
3
2
58'

Indywidualna szarża Thurama. W polu karnym został powstrzymany przez Kimmicha.

1
58'

M'gladbach. Schodzi: Laszlo Benes. Wchodzi: Breel Embolo.

57'

Tym razem korner dla gości. Goretzka uderzył wysoko nad poprzeczką.

3
1
1
2
56'

Bez zagrożenia pod bramką Bayernu po wrzutce z rzutu rożnego.

1
1
1
1
55'

Thuram ruszył z kontrą, ale po chwili zatrzymał się. Gospodarze zdołali wywalczyć tylko rzut rożny.