WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Klasyfikacja kanadyjska Lotto Ekstraklasy

Pkt G+A Zawodnik Klub
14 9+5 Christian Gytkjaer Lech Poznań
13 12+1 Igor Angulo Górnik Zabrze
12+1 Flavio Paixao Lechia Gdańsk
11+2 Zdenek Ondrasek Wisła Kraków
12 11+1 Marcin Robak Śląsk Wrocław
9+3 Michał Janota Arka Gdynia
7+5 Maciej Jankowski Arka Gdynia
11 8+3 Carlitos Legia Warszawa
7+4 Arvydas Novikovas Jagiellonia Białystok
6+5 Filip Starzyński KGHM Zagłębie Lubin
10 4+6 Dominik Nagy Legia Warszawa
3+7 Lukas Haraslin Lechia Gdańsk
9 9+0 Ricardinho Wisła Płock
8+1 Elia Soriano Korona Kielce
8+1 Karol Świderski Jagiellonia Białystok
6+3 Adam Buksa Pogoń Szczecin
6+3 Jesus Imaz Wisła Kraków
6+3 Patryk Tuszyński KGHM Zagłębie Lubin
5+4 Bartłomiej Pawłowski KGHM Zagłębie Lubin
4+5 Robert Pich Śląsk Wrocław
3+6 Konrad Wrzesiński Zagłębie Sosnowiec
8 8+0 Petteri Forsell Miedź Legnica
8+0 Vamara Sanogo Zagłębie Sosnowiec
7+1 Kamil Drygas Pogoń Szczecin
6+2 Joao Amaral Lech Poznań
4+4 Damjan Bohar KGHM Zagłębie Lubin
4+4 Michal Papadopulos Piast Gliwice
3+5 Dominik Furman Wisła Płock
7 5+2 Javi Hernandez Cracovia
5+2 Giorgi Merebaszwili Wisła Płock
4+3 Michał Kucharczyk Legia Warszawa
2+5 Rafał Boguski Wisła Kraków
2+5 Jesus Jimenez Górnik Zabrze
2+5 Martin Kostal Wisła Kraków
2+5 Damian Szymański Wisła Płock
6 4+2 Tom Hateley Piast Gliwice
4+2 Matej Pucko Korona Kielce
4+2 Artur Sobiech Lechia Gdańsk
4+2 Luka Zarandia Arka Gdynia
3+3 Roman Bezjak Jagiellonia Białystok
3+3 Henrik Ojamaa Miedź Legnica
3+3 Mateusz Wdowiak Cracovia
2+4 Michał Chrapek Śląsk Wrocław
2+4 Joel Valencia Piast Gliwice
0+6 Guilherme Sitya Jagiellonia Białystok
5 4+1 Cafu Legia Warszawa
4+1 Patryk Lipski Lechia Gdańsk
4+1 Michał Nalepa Lechia Gdańsk
3+2 Radosław Majewski Pogoń Szczecin
3+2 Szymon Pawłowski Zagłębie Sosnowiec
3+2 Żarko Udovicić Zagłębie Sosnowiec
2+3 Adam Hlousek Legia Warszawa
2+3 Zvonimir Kozulj Arka Gdynia
2+3 Marko Poletanović Jagiellonia Białystok
1+4 Rafał Pietrzak Wisła Kraków
0+5 Maciej Makuszewski Lech Poznań
0+5 Martin Pospisil Jagiellonia Białystok
4 4+0 Airam Cabrera Cracovia
4+0 Pedro Tiba Lech Poznań
3+1 Dawid Kort Wisła Kraków
3+1 Sandro Kulenović Legia Warszawa
3+1 Dani Suarez Górnik Zabrze
2+2 Spas Delew Pogoń Szczecin
2+2 Darko Jevtić Lech Poznań
1+3 Jakub Arak Lechia Gdańsk
1+3 Gerard Badia Piast Gliwice
1+3 Marcin Cebula Korona Kielce
1+3 Fabian Piasecki Miedź Legnica
1+3 Arkadiusz Piech Śląsk Wrocław
1+3 Nico Varela Wisła Płock