WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Klasyfikacja kanadyjska Lotto Ekstraklasy

Pkt G+A Zawodnik Klub
19 17+2 Igor Angulo Górnik Zabrze
17 12+5 Christian Gytkjaer Lech Poznań
15 14+1 Flavio Paixao Lechia Gdańsk
11+4 Carlitos Legia Warszawa
13+2 Marcin Robak Śląsk Wrocław
14 9+5 Michał Janota Arka Gdynia
9+5 Filip Starzyński KGHM Zagłębie Lubin
8+6 Maciej Jankowski Arka Gdynia
13 11+2 Zdenek Ondrasek Wisła Kraków
9+4 Adam Buksa Pogoń Szczecin
9+4 Arvydas Novikovas Jagiellonia Białystok
12 9+3 Kamil Drygas Pogoń Szczecin
11 7+4 Patryk Tuszyński KGHM Zagłębie Lubin
6+5 Damjan Bohar KGHM Zagłębie Lubin
6+5 Bartłomiej Pawłowski KGHM Zagłębie Lubin
6+5 Żarko Udovicić Zagłębie Sosnowiec
4+7 Dominik Nagy Legia Warszawa
10 10+0 Petteri Forsell Miedź Legnica
9+1 Airam Cabrera Cracovia
9+1 Elia Soriano Korona Kielce
7+3 Jesus Imaz Jagiellonia Białystok
5+5 Joel Valencia Piast Gliwice
4+6 Robert Pich Śląsk Wrocław
3+7 Lukas Haraslin Lechia Gdańsk
9 9+0 Ricardinho Wisła Płock
8+1 Karol Świderski Jagiellonia Białystok
7+2 Joao Amaral Lech Poznań
7+2 Javi Hernandez Cracovia
5+4 Szymon Pawłowski Zagłębie Sosnowiec
5+4 Matej Pucko Korona Kielce
4+5 Dominik Furman Wisła Płock
3+6 Konrad Wrzesiński Zagłębie Sosnowiec
2+7 Jesus Jimenez Górnik Zabrze
8 8+0 Vamara Sanogo Zagłębie Sosnowiec
5+3 Radosław Majewski Pogoń Szczecin
4+4 Michal Papadopulos Piast Gliwice
4+4 Artur Sobiech Lechia Gdańsk
3+5 Michał Chrapek Śląsk Wrocław
2+6 Martin Kostal Jagiellonia Białystok
2+6 Guilherme Sitya Jagiellonia Białystok
7 5+2 Giorgi Merebaszwili Wisła Płock
5+2 Piotr Parzyszek Piast Gliwice
4+3 Tom Hateley Piast Gliwice
4+3 Michał Kucharczyk Legia Warszawa
4+3 Luka Zarandia Arka Gdynia
3+4 Zvonimir Kozulj Arka Gdynia
3+4 Mateusz Wdowiak Cracovia
2+5 Rafał Boguski Wisła Kraków
2+5 Damian Szymański Wisła Płock
6 5+1 Damian Zbozień Arka Gdynia
4+2 Cafu Legia Warszawa
4+2 Krzysztof Drzazga Wisła Kraków
3+3 Roman Bezjak Jagiellonia Białystok
3+3 Filip Mladenović Lechia Gdańsk
3+3 Henrik Ojamaa Miedź Legnica
2+4 Marko Poletanović Jagiellonia Białystok
1+5 Rafał Pietrzak Wisła Kraków
1+5 Nico Varela Wisła Płock
5 4+1 Wato Arweladze Korona Kielce
4+1 Jorge Felix Piast Gliwice
4+1 Sandro Kulenović Legia Warszawa
4+1 Patryk Lipski Lechia Gdańsk
4+1 Michał Nalepa Lechia Gdańsk
4+1 Pedro Tiba Lech Poznań
2+3 Adam Hlousek Legia Warszawa
2+3 Arkadiusz Piech Śląsk Wrocław
1+4 Sebastian Szymański Legia Warszawa
0+5 Maciej Makuszewski Lech Poznań
0+5 Martin Pospisil Jagiellonia Białystok