Znakomity powrót Atletico i bajeczny gol Torresa! Zobacz skrót meczu z Celtą Vigo [ZDJĘCIA ELEVEN]

SportoweFakty.TV

Na pięć minut przed końcem regulaminowego czasu Atletico przegrywało z Celtą 1:2, ale zaliczyło nieprawdopodobny finisz i ostatecznie zwyciężyło 3:2. Ozdobą meczu była bajeczna bramka Fernando Torresa.

Eleven Sports

Komentarze (12):

• vanhorne 0
    o opiniach tak jak o gustach, nie dyskutuje sie tylko sie je ma, statystyki to nie wszystko ale gratuluje wiedzy
    Kasyx Panie fajnie, że sie zgadzasz, ale moim zdaniem zupełnie nie masz racji. Mou po raz drugi został trenerem Chelsea w 2013 roku. Torres na Stamford Bridge grał od 2011. W sezonie 2013/14 Portugalczyk miał dwóch środlkowych napastników, oprócz wspomnianego Torresa, był też Eto. I obaj mieli praktycznie te same minuty gry 2.177 (Eto) i 2.232 (Torres) Z trzech lat gry Hiszpana w CFC, najlepszy był ten drugi, gdzie rozegrał ponad 3.400 minut. Trenerem był Di Matteo, a w trakcie sezonu zmienił go Benitez. Podobnie było z Szewą. W pierwszym sezonie grał 3.422 minuty. W następnym miał kilka kontuzji, przez co przegrał rywalizację z Kalou, Drogbą, Anelką i nawet z Pizarro. I ja także nie przepadam za Mourinho.
    Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
  • Kasyx 0
    Panie fajnie, że sie zgadzasz, ale moim zdaniem zupełnie nie masz racji.
    Mou po raz drugi został trenerem Chelsea w 2013 roku.
    Torres na Stamford Bridge grał od 2011.
    W sezonie 2013/14 Portugalczyk miał dwóch środlkowych napastników, oprócz wspomnianego Torresa, był też Eto.
    I obaj mieli praktycznie te same minuty gry 2.177 (Eto) i 2.232 (Torres)
    Z trzech lat gry Hiszpana w CFC, najlepszy był ten drugi, gdzie rozegrał ponad 3.400 minut. Trenerem był Di Matteo, a w trakcie sezonu zmienił go Benitez.
    Podobnie było z Szewą. W pierwszym sezonie grał 3.422 minuty.
    W następnym miał kilka kontuzji, przez co przegrał rywalizację z Kalou, Drogbą, Anelką i nawet z Pizarro.