Zdecydowanie najslabszym ogniwem reprezentacji jest Krychowiak i nie ma znaczenia czy siedzi na lawce cz w ogole go nie ma bo jest np. na targach kozuchow w Mediolanie! Nie wiem czy kanadyjscy
    Czytaj całość
    drwale maja wlasna lige pilki noznej, ale jezeli maja to Grzes ma szanse zablysnac jako ekspert w smarowaniu lancuchow podczas gdy koledzy beda kopali dla zabawy w lesie. Nie pamietam kiedy ostatnio w Polsce trafil sie grajek tak niskich lotow, ale jest szansa, ze jezeli pozyje kolejne 40 lat to bede go pamietal!
    • Mario1963 Zgłoś komentarz
      Ten mecz to tragedia...jeszcze czas na zmiane selekcjonera...a transmisje wole w TVPiS od tej z TV PO..lsat....
      • Erek Reet Zgłoś komentarz
        Wymiotywac mi sie chce jak na kazdym meczu w tv pis pokazuja gnoma kurskiego jak kibicuje. Pewnie maja taki przykaz. Gdyby jeszcze by na trybunachl pechowy blazen maliniak toby nasi przegrali
        • Jaś63 Zgłoś komentarz
          Dla mnie największym przegranym jest p. Źewlakow. Jego filozoficznych wywodów nie da się słuchać. To co on mówi nie ma nic wspólnego z komenowaniem meczu.
          • Nina Belanowska Zgłoś komentarz
            Kołodziejczyk kim ty ku..a jesteś mały człowieczku
            • Marek Rozwora Zgłoś komentarz
              GORZKI SMAK MA TO ZWYCIESTWO... ZNOWU TEN SAM SCHEMAT... STRZELAMY... MURUJEMY BRAME... I DOSTAJEMY W CZTERY... PO 2 BRAMKACH TYPOWALEM 2:2... MALO SIE POMYLILEM... CIENKO WIDZE TE
              MISTRZOSTWA.,..
              • skorpion87 Zgłoś komentarz
                Po wczorajszym meczu czarno to widzę, wygrali fartem. Za bardzo gwiazdorzą Grosicki wybiegł i zachowywał się po strzelaniu gola jak by on wygrał mecz!! A w drugiej połowie Dokonali im i
                tylko cudem wygrali. Na mistrzostwach nie ma co liczyć, Kolumbia dokupię im. Jak nie wyjdą z grupy , to będzie koniec kariery starych pilkarzy. Jeśli nie wezmą się w garść to będzie klapa. Teraz zaczną się reklamy z piłkarzami. I zamiast patrzeć piłki będą patrzeć kasy. Nie żeby to było złośliwe i życzę im jak najlepiej, ale obserwując ich to mam złe przeczucie. Poczekamy zobaczymy, niech wygra najlepszy. Stawiam na Kolumnie że zajdzie wysoko, to będzie era nowych drużyn, stare drużyny odejdą w cień.
                • GMK36 Zgłoś komentarz
                  Ten system gry nam nieodpwiada z tym to totalna pomyłka. Korea to jeden z najsłabszych drużyn MS i z taką grą to możemy pomarzyć o wyjściu z grupy
                  • ThorinS Zgłoś komentarz
                    Lewandowski drewniak czy gwiazda, nie obchodzi mnie to. Grunt że jego musi pilnować trzech/czterech piłkarzy. Z pozostałą siódemką nasi kopacze sobie jako tako radzą. Najlepszy komentarz
                    do tego to pierwsza połowa gdzie mogliśmy wygrać 5/2 i druga połowa przegrana (1/2) a gdyby żółci więcej wykorzystali to i by wklepali (1/5)
                      Po meczu z Nigeria plakaliscie że Polska przegrała (prawie drugim składam grając) ale nikt nie zauważył że mieliśmy co najmniej trzy setki niewykorzystane (!) słupek lewego, nieznana
                      bramka, a przegrany po karnym dyskusyjnym. Wysłaliście mnóstwo łez... Ale nikt nie zauważył że gra była całkiem niezła.. Czyli większość januszów chyba tylko włączyła tv by wynik zobaczyć.... Teraz wygraliśmy, ale styl... Druga połowa pierwsze 20 minut.. Nie mogliśmy wyjść z własnej połowy(!) dwie bramki stracone w dwie minuty czyli przekreśla to wysiłek piłkarzy włożony w cały mecz. Żeby nie Zieliński który d..y uratował dopiero byłby płacz i lament. Taki Jędrzejczyk czy Marczyński tragedia, Teodorczyk.. Dostajesz szansę w takim meczu i nawet strzału nie dodajesz? Mili po kontuzji, piąty mecz wogule chyba o niebo lepiej się zaprezentował od Teo... Obrony to my wogule nie mamy. Na Euro mieliśmy najlepsza, teraz mamy... Nie wiem co wczoraj oglądaliśmy bo ja oglądałem gorsza reprezentację niż ta w meczu z Nigeria..
                      • Jerzy Elżbieta Młynarczyk Zgłoś komentarz
                        Rozwiązać kadrę narodową piłkarzy. Dość pieniędzy na nich państwo łoży.
                        • Artur Razniak Zgłoś komentarz
                          Zgadzam się co do Jędrzejczyka, to jest typowy bardzo defensywny obrońca pasujący bardziej jako środkowy. W Legii gra na prawej obronie, ale jest poprostu słaby w ataku.
                          • JAROLAWA Zgłoś komentarz
                            NO CÓŻ, MOŻNA RÓŻNE GŁUPOTY PISAĆ O MECZU W ZALEŻNOŚCI OD TEGO JAKĄ MIAŁO SIĘ STYCZNOŚĆ Z PRAWDZIWĄ PIŁKĄ NOŻNĄ. PEWNIE WIĘKSZOŚĆ ZAUWAŻYŁA ŻE W OSTATNICH LATACH
                            NAJWIĘKSZY PROBLEM NASZEJ REPREZENTACJI TO BYŁA STABILNA LINIA OBRONY, TRACILIŚMY WIELE PRZYPADKOWYCH BRAMEK. TERAZ GDY JEST LEPIEJ, TRENER STAWIA NA TRZECH OBROŃCÓW I ZNÓW TRACIMY GŁUPIE BRAMKI. CZY MA TO SENS? A MOŻE JEST REPREZENTACJA, KTÓRA ZDOBYŁA MISTRZOSTWO ŚWIATA Z TRZEMA ZAWODNIKAMI W LINII OBRONY?