Problem z koszulkami. Zobacz, co się działo podczas meczu w Chorzowie

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / Niecodzienne sceny w Chorzowie
WP SportoweFakty / Niecodzienne sceny w Chorzowie

Totalnie kuriozalne obrazki podczas meczu 1. kolejki Orlen Superligi kobiet KPR Ruch Chorzów - MKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski. Ze strojów zawodniczek zaczęły odpadać numerki!

W tym artykule dowiesz się o:

Już w ósmej minucie niektóre zawodniczki KPR Ruchu Chorzów nie miały na strojach numerów. Z biegiem czasu te elementy odpadały z kolejnych koszulek. Wyglądało to kuriozalnie.

O sprawie informował na platformie X m.in. Tadeusz Musioł z Radia Katowice.

"Z każdą minutą w Ruchu Chorzów coraz więcej 'anonimowych' zawodniczek. Wszystkie nadruki odpadają" - pisał.

Większość zawodniczek potraciła numery umieszczone na plecach. Niektórym spadały nawet te przednie numerki.

- Sędziowie - anielska cierpliwość, parę razy te numery fragmenty oderwane, usuwali z parkietu - relacjonowała nam jedna z obecnych na meczu osób.

Problem z koszulkami na pewno był frustrujący dla zawodniczek. Nie przeszkodził jednak w odnotowaniu satysfakcjonującego wyniku. Ruch pokonał Piotrcovię 31:29.

Źródło artykułu: WP SportoweFakty