Relacje na żywo
  • wszystkie
  • MŚ 2022
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Skoki

Lindberg, Vori i Bitter przedłużyli kontrakty z HSV Hamburg

Trójka podstawowych zawodników ekipy wicemistrzów Niemiec - Igor Vori, Johannes Bitter oraz Hans Lindberg przedłużyła swoje kontrakty z klubem z północy Niemiec.

Paweł Nowakowski
Paweł Nowakowski

Igor Vori: Jestem zachwycony, że nadal mogę grać z tym zespołem

Vori w Hamburgu pozostanie do 2014 roku. - Jestem zachwycony, że nadal mogę grać z tym zespołem. Ja i moja rodzina czujemy się tutaj bardzo dobrze i możemy myśleć o pozostaniu w Hamburgu na dłuższy czas - stwierdził rosły, chorwacki obrotowy.

Johannes Bitter: HSV jest moim ulubionym klubem

Popularny "Jogi" wraz z Perem Sandströmem tworzą jeden z najlepszych duetów bramkarzy w niemieckiej Bundeslidze. Bitter przedłużył swój kontrakt z zespołem prowadzonym przez Martina Schwalba do 2015 roku. - HSV jest moim ulubionym klubem, czuje się tutaj jak w domu. Nastrój w zespole jest wyjątkowy i razem dążymy do sukcesów, które stoją przed nami - powiedział Bitter.

Hans Lindberg: Jestem bardzo szczęśliwy

Duński prawoskrzydłowy już czwarty rok występuje w ekipie z Hamburga. Ostatnio był nawet łączony z FC Barceloną Borges a co za tym idzie występami w Asobal Lidze. Przedłużając kontrakt z niemieckim klubem do 2017 roku rozwiał wszelkie wątpliwości. - Jestem bardzo szczęśliwy i zadowolony, że będę mógł tak długo grać dla tego klubu. Wszystko mi się tutaj podoba: atmosfera wokół zespołu, kibice, środowisko, miasto - dobrowolnie bym stąd nie odszedł. W dodatku HSV chce wejść na szczyt i odnosić wielkie sukcesy - powiedział Hans Lindberg, który aktualnie z 1117 trafieniami jest najskuteczniejszym strzelcem w historii klubu.

Andreas Rudolph: Trzy filary zespołu gotowe na sukces

Prezes HSV Hamburg nie kryje radości z pozostania w zespole wyżej wymienionej trójki zawodników. - Dzięki nim możemy zaplanować w najbliższych latach dążenie do wielkich wyników. Jesteśmy bardzo zadowoleni i dumni, że trzy filary tego zespołu chcą pomóc w dalszym rozwoju klubu. Optymistycznie patrzymy w przyszłość - w nadchodzących latach zespół nabierze odpowiedniego kształtu a my będziemy pracować na aby Hamburg był silnym zespołem.

Jeżeli chcesz być na bieżąco ze sportem, zapisz się na codzienną porcję najważniejszych newsów. Skorzystaj z naszego chatbota, klikając TUTAJ.

Polub Piłkę Ręczną na Facebooku
Zgłoś błąd
handball-world.com
Komentarze (0)