Stal zmiażdżona w Kielcach (wideo)

W drugim meczu półfinałowym fazy play-off PGNiG Superligi Mężczyzn, Vive Targi Kielce rozbiło we własnej hali zespół Tauron Stali Mielec 42:24. Mecz rozstrzygnął się już po pierwszej połowie, po której kielczanie prowadzili aż 25:6!

Łukasz Wojtczak

Wicemistrzowie Polski nie pozostawili swoim rywalom żadnych złudzeń. - W pierwszej połowie wybiliśmy im piłkę ręczną z głowy - mówi bramkarz Vive, Sławomir Szmal. Kielczanie dominowali w każdym elemencie. Podopiecznych trenera Bogdana Wenty czeka teraz wyjazd do Mielca. Kielczanie chcą tam wygrać po raz trzeci i zapewnić sobie awans do finału. - W Mielcu interesuje nas tylko wygrana. Rywalizację chcemy zakończyć na 3:0 - zapowiada kapitan żółto-biało-niebieskich, Grzegorz Tkaczyk.

W materiale filmowym obok fragmentów niedzielnego spotkania, zamieszczono również wypowiedzi zawodników Vive: Sławomira Szmala, Grzegorza Tkaczyka, Urosa Zormana i Mariusza Jurasika.