MKB Veszprém przedłużył kontrakty z czwórką zawodników

Zdjęcie okładkowe artykułu:
zdjęcie autora artykułu

Gergő oraz Tamás Iváncsik, Balázs Laluska i Carlos Pérez przedłużyli kontrakt z aktualnym mistrzem Węgier, ekipą MKB Veszprém. Działacze węgierskiego klubu postawili więc na stabilizację kadry, której szeregi ma wkrótce wzmocnić także kapitan FC Barcelony Intersport, Laszlo Nagy.

Gergő i Tamás Iváncsik, Balázs Laluska oraz Carlos Pérez podpisali nowe kontrakty z obecnym pracodawcą, broniącą tytułu mistrza Węgier drużyną MKB Veszprém. Bracia Iváncsikowie oraz Laluska pozostaną w zespole MKB do 30 czerwca 2014 roku. 41-letni Pérez, który występuje w czerwono-białych barwach od 1997 roku, zdecydował się związać umową do zakończenia rozgrywek sezonu 2012/13.

Przedłużenie umów ze wspomnianą czwórką szczypiornistów to nie jedyne ruchy działaczy Veszprém w ostatnich tygodniach. Niespełna tydzień temu na łamach naszego portalu informowaliśmy o zakontraktowaniu Laszlo Nagy'a, a z zespołem 19-krotnego mistrza Węgier łączony był także Ivano Balić. Nie wiadomo jednak czy ekipę MKB w przyszłym sezonie poprowadzi Lajos Mocsai, który rozważa możliwość rezygnacji z funkcji pierwszego szkoleniowca.

Gergő Iváncsik to podstawowy skrzydłowy reprezentacji Węgier
Gergő Iváncsik to podstawowy skrzydłowy reprezentacji Węgier
Źródło artykułu: