WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Skoki narciarskie
 • Tenis
)

Siódemka 4. kolejki Superligi Mężczyzn

Portal SportoweFakty.pl prezentuje zestawienie czternastu zawodników, którzy w naszej ocenie swoją postawą na parkiecie zasłużyli na miejsce w Siódemce 4. kolejki.
Sławomir Bromboszcz
Sławomir Bromboszcz

Bramkarz: Eugeniu Andreev (Gaz-System Pogoń Szczecin) [1]

Eugeniu Andreev rozegrał kapitalne zawody, notując bardzo wysoką skuteczność udanych interwencji. Zatrzymał lidera gości Pawła Stołowskiego. Obronił aż 3 z 4 rzutów karnych. To dzięki jego postawie w bramce Pogoń wyprowadzała szybkie kontry i podwyższała prowadzenie. Zamurował bramkę, potrafił obronić nawet dobitki i to parokrotnie. Był bohater meczu z Czuwajem Przemyśl.

Polub Piłkę Ręczną na Facebooku
inf. własna
Zgłoś błąd

Komentarze (14):

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
 • jaet 0
  Nie no, Król Salomon z Ciebie ;). Pewnie, że tak, jak taka bedzie wola "ludzi SF", to i siódemkę kolejki z graczy Czuwaju można zrobić. Dlaczego Babicz za Przybylskiego ? Ano dlatego, że po części dzięki jego kapitalnej grze Stal rozniosła w pył, niedawnego kandydata do medalu (i... drużyna nie ma nikogo w siódemce), a Przybylski uczestniczył w przeciętnym widowisku, zakończonym remisem. Dla mnie proste i logiczne wytłumaczenie, ale masz rację, każdy może to widzieć inaczej, podobnie jak sens historii z Twojego awatara...
  Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
 • kibic Polski 0
  Ale to według Ciebie. Każdy może mieć inne zdanie. Na przykład dlaczego Babicz do pierwszej siódemki za Przybylskiego? Widziałeś jak grał Przybylski w tej kolejce? Taką 14-stkę wytypowali ludzie SF i to jest ich 14-stka. Każdy kibic może inaczej to widzieć.
  jaet Babicz na lewym rozegraniu, na ławce Prątnicki lub Przybylski. Umieszczenie tutaj Stodtki to żart autora zestawienia. Chodara i Kostrzewa zagrali rewelacyjnie, ale obydwaj teoretycznie grają na tej samej pozycji, więc jest mały problem. Zydroń już jednak w siódemce był, a bramki rzuca często z karnych, więc ja bym jego kosztem umieścił tam któregoś z mielczan, a za Szybę dał ew. Zarembę, który zagrał naprawdę dobrze. I nie chodzi tutaj o lokalny patriotyzm, tylko realną ocenę tego co przyniósł weekend. Praktycznie nigdy nie zabieram głosu odnośnie tych zestawień, ale akurat to, robił ktoś nogami zamiast głową.
  Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
 • jaet 0
  Babicz na lewym rozegraniu, na ławce Prątnicki lub Przybylski. Umieszczenie tutaj Stodtki to żart autora zestawienia. Chodara i Kostrzewa zagrali rewelacyjnie, ale obydwaj teoretycznie grają na tej samej pozycji, więc jest mały problem. Zydroń już jednak w siódemce był, a bramki rzuca często z karnych, więc ja bym jego kosztem umieścił tam któregoś z mielczan, a za Szybę dał ew. Zarembę, który zagrał naprawdę dobrze. I nie chodzi tutaj o lokalny patriotyzm, tylko realną ocenę tego co przyniósł weekend. Praktycznie nigdy nie zabieram głosu odnośnie tych zestawień, ale akurat to, robił ktoś nogami zamiast głową.
  [ 1 komentarz w tej dyskusji ] Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
Pokaż więcej komentarzy (11)
Pokaż więcej komentarzy (14)
Pokaż więcej komentarzy (14)
Pokaż więcej komentarzy (14)